Autorius Tema: Nuajas Hibridinis Rav4  (Skaityta 105596 kartus)

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #660 Įrašytas: Balandžio 09, 2021, 17:38:27 pm »
tarp Toyotos ir izolkes bendro daug nera, kaip ir pas daugeli japonu ir korejeciu :)
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs Venza

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3856
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #661 Įrašytas: Balandžio 09, 2021, 20:03:05 pm »
https://www.facebook.com/alirasulov820/videos/303856891173480
Tikrai liudnai atrodo.Idomu kodel tokia prasta garso izoliacija?Ar cia ekologija reikalauja naudot kazkoki mesla?
Gimes ilsetis,bet priverstas dirbti...

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #662 Įrašytas: Balandžio 09, 2021, 21:26:49 pm »
manau, kad viskas susiveda i ekologija. Plonesnes skardos, plonesnis dazu ir lako sluoksnis, lengvesnes medziagos ir mazesnis ju kiekis. Tai susiveda i  mazesni galios poreiki ko pasekoje mazesnes kuro sanaudos, tada mazesnes emisijos, dar nepamirskim, kad svorio mazinimas lengviau leidzia gamintojam pasiekti EURO standartus. Juolab ant sito ravo priekis aliumininis kapotas ir sparnai. Dar bijau sumeluot bet ar bagazines dangtis tik ne plastamsinis. Reiks su magnetu praeit patikrint :) Bet cia tikrai ne tik toyota, visos vidutines klases auto vis lengveja kebulo nelaikancios konstrukcijos kaip skarda ploneja. Nu yra ir tokiu kaip VW kurie bande apipist visus ir EURO standarta “atitiko” dyzelgeitu :) Juolab sitas fb irase ravas yra rusijoj surinktas, bet tikrint pas save izolke ir lupti kilimus nesiruosiu ir siaip px man is siauraakiu as niekada nesitikiu geros garso izoliacijos, jei noreciau zvalgyciaus i lexus su dvigubais stiklais ir pan.
Dar prisiminiau i ta pacia tema, mano pirma auto buvo Audi80 1980 gamybos 1.6 mechanine, plika kaip subine apie komforta ne kalbos jokios nebuvo o skardos tokio storiio buvo, kad bendra mase 2 tonos :) Tai apie ka mes kalbam, siais laikais trilitriniai SUVai ne visi traukia iki 2000kg :)
« Paskutinį kartą keitė: Balandžio 09, 2021, 21:48:04 pm sukūrė Henris »
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs LM

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 926
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #663 Įrašytas: Balandžio 10, 2021, 09:18:47 am »
Pala pala, o kas bendro tarp Toyotos ir garso izoliacijos????
Gerb. Ralfai atlikite eksperimenta ir Jums taps aisku  :D

Neprisijungęs Ralfas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1684
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #664 Įrašytas: Balandžio 11, 2021, 21:41:39 pm »
Gerb. Ralfai atlikite eksperimenta ir Jums taps aisku  :D
kiekviena diena jis atliekamas, rezultatas tikrai ne toyotos kibiru naudai...

Neprisijungęs LM

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 926
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #665 Įrašytas: Balandžio 12, 2021, 07:53:10 am »
Ralfai, aš apie auto salono vėdinimą, o pats apie garso izoliacija?  :goodboy:
Su garso izolke viskas ir tai aišku  :D

Neprisijungęs kixxoff

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 422
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #666 Įrašytas: Balandžio 12, 2021, 15:08:58 pm »
Blemba, atšilus orams malonu matyti kuro sanaudas 4.3 po kai kurių pravažiavimų. Ir kalbu ne apie kelis metrus parkinge. 10km nuo Naujos Vilnios iki Ozo
 :G

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #667 Įrašytas: Balandžio 12, 2021, 18:35:54 pm »
Nu pas mane mieste dabar apie 5. Bet ir tai gerai kaip tokio galingumo motorui. Beje pagaliau nusipirkau tinkama carplay wireless dongle. Dabar isedus i masina kisenej iphone ir automatiskai pasileidzia carplay be kabelio :)
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs Kristis300

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 6
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #668 Įrašytas: Balandžio 14, 2021, 12:14:34 pm »
Henri, gal galėtumėt įmest nuorodą iš kur įsigijote carplay wireless dongle ir ar yra ten androidams tinkamų.

Neprisijungęs Dalius7

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 131
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #669 Įrašytas: Balandžio 14, 2021, 15:46:26 pm »
Henri, gal galėtumėt įmest nuorodą iš kur įsigijote carplay wireless dongle ir ar yra ten androidams tinkamų.
Kiek domėjausi, Androidui wireless modulio kol kas nėra. Bent jau tokio, kuri greitai galima nuspirkti. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad google randa tokių, tačiau pasigilinus pasirodo, kad carplay - wireless, o android - wired only.
Androidui wireless, esu užsisakęs čia: https://www.indiegogo.com/projects/aawireless#/
Tačiau kol realiai jo sulauksiu, praeis dar 2-3 mėn.

Neprisijungęs Kristis300

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 6
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #670 Įrašytas: Balandžio 14, 2021, 17:50:17 pm »
Kaip manote ar šitas: https://www.indiegogo.com/projects/cardongle-usb-car-pc-computer-dongle-for-vehicles#/
Cardongle tikrai veiks su visais youtube , ar verta bandyt užsakinėti?

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #671 Įrašytas: Balandžio 14, 2021, 18:40:55 pm »
Del android wireless tai labai sudetinga situacija. Del apple carplay tai viena uzsakes buvau uz 50 euru, apsigavau, nes jam reikia, kad multimedia masinos butu android OSas, nes reikia instaliuot kazkoki package, kad pasikurtu, Toyota multimedia Entune OS turi ir nieko ten nesuinstaliuosi ( jei ka domina sitas kas turi ne Toyota o kita auto su android OS multimedia, galiu parduot uz savikaina)
O man i RAV4 2019 tiko stai sis: https://www.amazon.co.uk/s?k=karplayer&ref=nb_sb_noss
kaip ir viskas veikia, tik isedus i masina reikia palaukt kokia 30s kol uzsikrauna wirelles carplay. Tik kaina biski kandziojas 150 svaru. Bet is esmes, jei pakeiti masina istrauki is USB ir ikisi i kitos auto USB.
« Paskutinį kartą keitė: Balandžio 14, 2021, 18:43:12 pm sukūrė Henris »
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs kixxoff

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 422
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #672 Įrašytas: Gegužės 24, 2021, 16:12:19 pm »
Ar kam buvo taip, kad pelės apgraužtų variklio dangčio garso izoliaciją?  :E
Mašina kieme stovi, atsidariau kapotą tepalus pasitikrint, o ten prišiukšlinta, izoliacija tiesiai virš variklio išdraskyta, ir dar kampukas variklio dangčio nukrapštytas (tas irgi iš kažkokio parolono..  (z)  PZDC
Kažin kasko dengia graužikų padarytą žalą?

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #673 Įrašytas: Gegužės 24, 2021, 16:51:25 pm »
man buvo ant honda crv apdraskyta, bet itariu, kad ne peles o katinai sulysdavo sildytis ant variklio ir nagus i izoliacija kapoto galasdavo, bet ten budavo atviros erdves pro kur ilisti jiem, o ant rav4 nemaciau tokiu bajeriu, bet stovi pozeminiam parkinge, bet jo sonai atviri ir esu mates katinu jame, bet manau jie pasirenka arciau lauko stovincias siltais varikliais gal iki mano tingi eit. Tfu tfu tfu... Del kasko abejoju ar draudiminis, nes po kiek laiko vel tas pats bus. Man rodos signalizaciju ekspertai stato grauzikus ir kitus gyvunus atbaidancius garso rezonatorius, kuriuos girdi tik gyvunai, kai isjungi auto jis automatiskai pasileidzia ir intervalais skleidzia daznius, bet zinant, kad 12v batarkes labai jau mazytes ant hibridu, kad neiskrautu akumo.
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs Venza

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3856
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #674 Įrašytas: Gegužės 24, 2021, 18:07:17 pm »
 Ten kiauniu darbas.
Gimes ilsetis,bet priverstas dirbti...