Autorius Tema: Nuajas Hibridinis Rav4  (Skaityta 105884 kartus)

Neprisijungęs xaudrius

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 442
  • Toyota RAV4 Hybrid 2,5 HSD
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #705 Įrašytas: Rugpjūčio 02, 2021, 08:11:36 am »
Pas mane po karščių pradėjo sėdynes priekinės girgždėti, kaip karietos. Nafik , dar pridėsiu Tokvilos garso izoliacijos foto. Nes, kažkas pradėjo durelėse knibždėti,  ką pamačiau šokas.. Už 1500€
Kokia dar garso izoliacija už 1500? Kai pirkau buvo galimybė papildomą garso izoliacijos sluoksnį ant antikorozinio sluoksnio užsakyti. Ir man ji už dyką užpūtė. Įdomu, įdėk foto.
Kiekvienas spyris į subinę yra postūmis į priekį.

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #706 Įrašytas: Rugpjūčio 02, 2021, 11:58:19 am »
nekiskit pinigu i tas izoliacijas, norimo efekto vistiek nebus, nebent ten kokie dugno ar arku ispurskimai gali kazkiek padet nuo akmenuku, vandens ar padangu uzimo. Jei rimtai uzsiimt, kad is lauko garsa izoliuoti, turi deti dvigubus stiklus, papildomas gumas tarp dureliu ir kebulo ir klijuoti dureliu vidu, bet ne tik kur apsivke dedas, bet dar izoliuoti isorine skardos dali is vidaus. O kur dar bagazines izolke, kad gale sedintiem komforto butu. Ir tuo dar turi uzsiimti apie tai ismanantys.
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs xaudrius

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 442
  • Toyota RAV4 Hybrid 2,5 HSD
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #707 Įrašytas: Rugpjūčio 02, 2021, 12:54:37 pm »
nekiskit pinigu i tas izoliacijas, norimo efekto vistiek nebus, nebent ten kokie dugno ar arku ispurskimai gali kazkiek padet nuo akmenuku, vandens ar padangu uzimo. Jei rimtai uzsiimt, kad is lauko garsa izoliuoti, turi deti dvigubus stiklus, papildomas gumas tarp dureliu ir kebulo ir klijuoti dureliu vidu, bet ne tik kur apsivke dedas, bet dar izoliuoti isorine skardos dali is vidaus. O kur dar bagazines izolke, kad gale sedintiem komforto butu. Ir tuo dar turi uzsiimti apie tai ismanantys.
Apie rimtos garso izoliacijos principus suprantu. Tiesiog kai pirkau auto,antikorozinis man yra būtinas. Tuo pačiu pasiūlė vadyba ir garso izoliacinį sluoksnį daryti kartu su antikoru. Stebuklų niekas nežadėjo- taip ir pasakė- bus ratų zonoje išpurkšta ir tyliau girdėsis padangos. o aukštesniame poste kolega tikriausiai turi galvoje gamyklinę garso izoliaciją.
Kiekvienas spyris į subinę yra postūmis į priekį.

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #708 Įrašytas: Rugpjūčio 02, 2021, 15:15:59 pm »
tai pas mane antikoras Dinitrol, tas toks kaip bitumas o ne Krown aliejus. Dinitrol sluoksnis pats is saves jau padidina izolke, nes jis toks kaip minksta smala ir akmenukai jei pramusa kazkur tai jis automatiskai uzsitraukia vel, kaip zaizdos gyjimas tokiu principu. Tai vien Dinitrol padengus kazkiek maziau girdisi padangos. O pazistamas denge Krown savo Auris, tai po kiek laiko islinko i isore plastikines dugno apsaugos, nes tas aliejus pastoviai varva, dar biski buvo purvo is vidaus matyt, tai pavirtobi kose ir pradejo nelaikyt apsaugos, cia tos kur sonuose per masinos centra mazdaug.
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs xaudrius

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 442
  • Toyota RAV4 Hybrid 2,5 HSD
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #709 Įrašytas: Rugpjūčio 02, 2021, 16:48:56 pm »
tai pas mane antikoras Dinitrol, tas toks kaip bitumas o ne Krown aliejus. Dinitrol sluoksnis pats is saves jau padidina izolke, nes jis toks kaip minksta smala ir akmenukai jei pramusa kazkur tai jis automatiskai uzsitraukia vel, kaip zaizdos gyjimas tokiu principu. Tai vien Dinitrol padengus kazkiek maziau girdisi padangos. O pazistamas denge Krown savo Auris, tai po kiek laiko islinko i isore plastikines dugno apsaugos, nes tas aliejus pastoviai varva, dar biski buvo purvo is vidaus matyt, tai pavirtobi kose ir pradejo nelaikyt apsaugos, cia tos kur sonuose per masinos centra mazdaug.
Man Tokviloje irgi Dinitrol supurškė. Prieš tai turėtos auto irgi Dinitrol. Geras dalykas.
Kiekvienas spyris į subinę yra postūmis į priekį.

Neprisijungęs Logistas

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 83
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #710 Įrašytas: Rugpjūčio 03, 2021, 22:19:29 pm »
Gal ne i tema, bet buvau sugalvojes savo RAV i Highlanderi pasikeisti. Bet po test drive persigalvojau. Su garso izoliacija vis ti ten tokia pati šikna kaip ir RAV..
Nusprendźiau drožti toliau RAV ir taupyti RX 😃

P.S. kas patiko Higlander, kad tikrai minkstai važiuoja.

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #711 Įrašytas: Rugpjūčio 04, 2021, 17:51:24 pm »
RXui ilgai taupyt reiks + KASKO nesveika kaina ir veidrodelius lupa pastoviai. Mane labiau domintu RAV4 Prime, jamsiu test drive kai tik atvyks pas mus kitais metais.
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs xaudrius

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 442
  • Toyota RAV4 Hybrid 2,5 HSD
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #712 Įrašytas: Rugpjūčio 04, 2021, 23:06:42 pm »
RXui ilgai taupyt reiks + KASKO nesveika kaina ir veidrodelius lupa pastoviai. Mane labiau domintu RAV4 Prime, jamsiu test drive kai tik atvyks pas mus kitais metais.
Kiek domėjausi, tai plug in RAV as komforto prasme analogiškas paprastam. Skiriasi tik baterija, truputį bamperiai, keletas interjero detalių ir tikrai didesne trauka. O kaina jau kaip aukštesnės klasės visureigio. Bet turint atliekamą eurą, kodėl gi ne?
Kiekvienas spyris į subinę yra postūmis į priekį.

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #713 Įrašytas: Rugpjūčio 05, 2021, 10:04:00 am »
RAV4 Prime iki 100km/h 5.6s, EV rezimu galima vaziuot iki 130kmh greiciu, viena ikrova tik elektra nuvaziuoja 70km (cia idealiom salygom). Tai mane sie parametrai labiau gundo, o komforto didesnio nei hibridiniam RAV4 as nesitikiu :)
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs balticam

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 973
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #714 Įrašytas: Rugpjūčio 05, 2021, 22:40:45 pm »
RAV4 Prime iki 100km/h 5.6s, EV rezimu galima vaziuot iki 130kmh greiciu, viena ikrova tik elektra nuvaziuoja 70km (cia idealiom salygom). Tai mane sie parametrai labiau gundo, o komforto didesnio nei hibridiniam RAV4 as nesitikiu :)

Nematau labai didelio skirtumo...vien elektra realiai nuvaziuosi 42km taupant vasaros metu-isbandyta. Baterija kraunasi ziauriai letai. Is vietos nemanau kad daznai plesysiesi, bet isibegesi tik truputi greiciau su Prime.

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #715 Įrašytas: Rugpjūčio 08, 2021, 12:03:22 pm »
paziurekit si video ir pasitikrinkit ar pas jus irgi nepazeisti dazai, pas mane pazeisti, kreipsiuos i garantini
https://youtu.be/kvbjuEwtBuI
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs xaudrius

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 442
  • Toyota RAV4 Hybrid 2,5 HSD
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #716 Įrašytas: Rugpjūčio 08, 2021, 16:53:22 pm »
paziurekit si video ir pasitikrinkit ar pas jus irgi nepazeisti dazai, pas mane pazeisti, kreipsiuos i garantini
https://youtu.be/kvbjuEwtBuI
Apžiūrėjau, kažkaip jokio net patrynimo nėra. Sveiki dažai ir tiek.
Kiekvienas spyris į subinę yra postūmis į priekį.

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #717 Įrašytas: Rugpjūčio 08, 2021, 17:39:58 pm »
speju, kad nuo 2020 gal istaise. Arba dureles pareguliavo arba gumas pakeite su neastriu kampu. Reiks pasidomet ar nera kokio recall 2019 gamybos auto. Arba atstovybes gal turi perreguliuot dureles pries atiduodant klientui, ryt varau i Mototoja, ziuresiu kaip ivertins sita bug’a
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs kixxoff

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 422
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #718 Įrašytas: Rugpjūčio 08, 2021, 20:04:54 pm »
paziurekit si video ir pasitikrinkit ar pas jus irgi nepazeisti dazai, pas mane pazeisti, kreipsiuos i garantini
https://youtu.be/kvbjuEwtBuI
Pas mane yra toks lengvas patrynimas, bet dar dažų sluoksnio nepratrynė. Henris, o kiek KM tu jau pravažiavai, kad pas tave prasitrynė?

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #719 Įrašytas: Rugpjūčio 08, 2021, 21:45:45 pm »
nedaug 17k tik, bet gal labiau matosi nes juoda spalva
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019