Autorius Tema: Nuajas Hibridinis Rav4  (Skaityta 106083 kartus)

Neprisijungęs LM

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 926
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #795 Įrašytas: Lapkričio 04, 2021, 12:36:31 pm »
Ant kuro užpylimo dangtelio turėtų būti užrašyta ne žemesnio oktano kaip 95, tai kaip ir teoriškai galima. Kitas dalykas, kad gali išsilydyti stūmokliai važiuojant ilgai ir dideliu greičiu. Jeigu benzino oktaninis skaičius per aukštas, netinkamas varikliui.
Nauda tokia, kad geriau sudegs kuro mišinys, švaresnė degimo kamera, geriau traukia auto. tai kaip savotiška profilaktika kuro sistemai. Tai ko nelabai gali patikrinti išskyrus trauką. Arba tikrinti su mini kameromis išsukęs žvakes.
Aš bandęs Prūse, nepajaučiau kažkokių didelių skirtumų. Gal kažkiek geresnė trauka.

Neprisijungęs pusepenkiu

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 11
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #796 Įrašytas: Lapkričio 04, 2021, 14:52:44 pm »
Sveiki,

pastebėjau tokį dalyką - vairuotojo pusės valytuvas pradėjo prastai valyti, palikinėjo tokias šlapias dėmes. Pakeičiau į naują, po kelių savaičių naujasis pradėjo valyti panašiai. Nupirkau tada dar kitą jau su metaliniu karkasu, nes paskaičiau, jog tokie geriau prispaudžia visu plotu. Praėjus kuriam laikui vėl tose pačiose vietose lieka dregni ruožai. Langą nuvalius su spec langų valymo priemonėmis, pačio valytuvo gumeles pravalius, tas pats vyksta. Keileivio pusėje originalus valytuvas valo iki šiol gerai. Kaip pas jus valo valytuvai?

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #797 Įrašytas: Lapkričio 04, 2021, 18:00:23 pm »
pas mane tas pats su keleivio puse, naudoju antra originalu komplekta, kai buvau TA pamirsau nusipirkt ir pasikeist pries ziema trecia komplekta, bet pas mane irgi virsuj keleivio pusej blogiau nuvalo, bet nesuku kiausu, nes ten neaktuali labai matymo zona. Bet jo defektukas yra toj vietoj.
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs kixxoff

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 422
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #798 Įrašytas: Lapkričio 04, 2021, 22:25:28 pm »
Ukrainietis youtuberis kovaloff jau valytuvų temą išnagrinėjo. Keletas video yra. Beleką gali daryti - niekas nepadeda. Šūdina priekinio stiklo geometrija - vairuotojo pusėj valytuvas po to kai nueina iki galo, grįždamas traukia atgal ploną plėvelę drėgmės ir gaunasi, kad stikas ne idealiai nusivalo. Tas dalykas džiūsta ir matosi, ypač prieš saulę.
« Paskutinį kartą keitė: Lapkričio 04, 2021, 22:30:28 pm sukūrė kixxoff »

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #799 Įrašytas: Lapkričio 04, 2021, 22:41:36 pm »
Aha, tik man idomu kaip Kovaloff gavo auto Japonijos surinkimo o ne Rusijos :) ir dar Ukrainoje :)
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs Venza

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3856
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #800 Įrašytas: Lapkričio 05, 2021, 01:10:45 am »
Aha, tik man idomu kaip Kovaloff gavo auto Japonijos surinkimo o ne Rusijos :) ir dar Ukrainoje :)
Paprastai,Amerikoj nusipirko.
Gimes ilsetis,bet priverstas dirbti...

Neprisijungęs Dalius7

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 131
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #801 Įrašytas: Lapkričio 05, 2021, 08:27:29 am »
Pas mane buvo problema su valytuvais, - užveldavo vairuotojo pusę. Kylant į viršų švariai nuvalydavo, o griždamas - užveldavo.
Per TA juos pakeičiau ir problema išnyko.

Neprisijungęs pecionka

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 261
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #802 Įrašytas: Lapkričio 05, 2021, 09:05:50 am »
Aš per aptarnavimą pasakiau Tokvilai kad valytuvus pakeistų, tai pakeitus dar prasčiau pradėjo valyti.

Neprisijungęs kixxoff

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 422
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #803 Įrašytas: Lapkričio 05, 2021, 09:16:19 am »
Aha, tik man idomu kaip Kovaloff gavo auto Japonijos surinkimo o ne Rusijos :) ir dar Ukrainoje :)
Man regis į Ukrainą eina tos pačios mašinos kaip LT, ar ne? Komplektacijų pavadinimai tie patys, Hibridas yra (Rusijoj - ne).
Bet kokiu atveju, man atrodo, kad problema ne valytuvų gumose. Toyota pasišiko čia.

Neprisijungęs pusepenkiu

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 11
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #804 Įrašytas: Lapkričio 05, 2021, 10:51:35 am »
Pas mane buvo problema su valytuvais, - užveldavo vairuotojo pusę. Kylant į viršų švariai nuvalydavo, o griždamas - užveldavo.
Per TA juos pakeičiau ir problema išnyko.
pas mane kylant nuvalo gerai, leidžiantis žemyn palieka šlapių dėmių.
Per TA - tai čia pas atstovą atliekant aptarnavimą pakeitė? Įtariu už pinigus keičia? :)
Į kokius pakeitė?

Neprisijungęs Dalius7

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 131
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #805 Įrašytas: Lapkričio 05, 2021, 11:27:02 am »
Taip, už pinigus. Nesigilinau kokie valytuvai, tačiau pagal išvaizdą tokie patys kaip buvo.
Tačiau buvau pamiršęs, kad aš ir stiklą keičiau, nes buvau gavęs akmenį.

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #806 Įrašytas: Lapkričio 05, 2021, 16:33:55 pm »
Paprastai,Amerikoj nusipirko.
JAV patys susirinkineja RAV4, jie is japonu negauna.
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #807 Įrašytas: Lapkričio 05, 2021, 16:37:39 pm »
Taip, už pinigus. Nesigilinau kokie valytuvai, tačiau pagal išvaizdą tokie patys kaip buvo.
Tačiau buvau pamiršęs, kad aš ir stiklą keičiau, nes buvau gavęs akmenį.
Jie keicia tik i originalus, ant remelio nera jokio pavadinimo, nebent guma islupus gal galima butu rast kieno gamyba. Bet cia ne gumu beda, arba remelio prispaudimas blogas, arba nepaskaiciavo stiklo lenktumo specifikaciju ir neiisileido jam tinkamu valytuvu remeliu, kurie tiksliai visam plote prisispaust griztant.
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs Venza

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3856
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #808 Įrašytas: Lapkričio 05, 2021, 16:48:33 pm »
JAV patys susirinkineja RAV4, jie is japonu negauna.
Klaidingos tamstos zinios.RAV amerikonai gaminami Amerikoj,Kanadoj ir is Japonijos importuojami.Mazdaug trecdalis is Japonijos sudaro,o kraunami RAV Prime isskirtinai japoniski.
Gimes ilsetis,bet priverstas dirbti...

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #809 Įrašytas: Lapkričio 05, 2021, 20:25:47 pm »
na siaip tai pas ukrainieti ta tai 2.0 benzas, o jav rinkoj tik 2.5 benzai arba 2.5 hibridai arba kaip minejai Prime. Bet 2.0 tikrai nesurenkami JAV.
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019