Autorius Tema: Nuajas Hibridinis Rav4  (Skaityta 105985 kartus)

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #1050 Įrašytas: Liepos 26, 2022, 16:18:09 pm »
Kažkaip rūdys tikrai puola labai. Antikorozija '' Dinitrole'' dariausi po dviejų metų, vis laiko nebūdavo ir auto labai reikalingas. Tai po apžiūros darbuotojas davė tik 7 balus. Sakė, kad kur važiuoklė tvirtinama prie kėbulo jau parūdiję.
Kai turejau Auris 2015 buvo niekuo nedengtas, tai po poros lt ziemu ryzyku apsitrauke visos vaziuokles dalys, pakabos daliu gamyklines virinimo siules ir pan. Sis RAV4 dengtas Dinitrol tik is salono nusipirkus, kol kas ten kur purksta nesimato jokiu bedu, nes tiesiog nesimato, kas po danga nes ji nemenko sluoksnio ir juodos spalvos, kur nepurksta, tai taip verzles varztai koroduoja pirmiausiai, nes ten neaisku is kokio metalo misinio jie padaryt, net po kapotu kur tvirtinasi amortikai su lekste virsutiniai varztai ryzi. Bet kiek esu turejes japonu tai vaziuokles antgaliai visokie ar tvirtinimo dalys visos rudos budavo, bet manau, kad tai tik pavirsine oksidacija kol kas. Pabandykit po auto plovimo ar pusdieni palikti ant gero lietaus ir pries vaziuojant pasiziurekit stabdziu diskus, jie ten apsitrauke rudziu sluoksniu bus, bet po poros km pavaziavus ir pastabdzius viskas susitvarko.
Tik man idomu, kiek suprantu EJ gyvenat kazkur salia Vilniaus? Ar ziema automobilis laikomas lauke ar uzdaram garaze? Tai labai daug itakos turi korozijai, as tai automobili laikau nesildomam, pozeminiam ir neuzdaram parkinge.

« Paskutinį kartą keitė: Liepos 26, 2022, 16:21:27 pm sukūrė Henris »
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs EJ

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 9
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #1051 Įrašytas: Liepos 27, 2022, 10:10:05 am »
Cia yra labai blogai, del sio vieno nepaskaiciuoto gamintojo feilo, per patikimuma hibridu, Toyota pati sau saudo i kojas. Beje gal zinote, kokia detaliu ir darbu samata paskaiciavo? Nes kiek suprantu skirtinguose regionuose kabelio kaina gali zenkliai skirtis. Kanadoj beveik 5000, USA virs 2000, idomu Europoje kokia kaina.

Sąmatos nemačiau šios detalės. Nes auto palikau servise ir vakare paskambino ir pranešė diagnozę. Kai sužinosiu būtinai parašysiu.

Neprisijungęs EJ

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 9
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #1052 Įrašytas: Liepos 27, 2022, 10:14:47 am »
Kai turejau Auris 2015 buvo niekuo nedengtas, tai po poros lt ziemu ryzyku apsitrauke visos vaziuokles dalys, pakabos daliu gamyklines virinimo siules ir pan. Sis RAV4 dengtas Dinitrol tik is salono nusipirkus, kol kas ten kur purksta nesimato jokiu bedu, nes tiesiog nesimato, kas po danga nes ji nemenko sluoksnio ir juodos spalvos, kur nepurksta, tai taip verzles varztai koroduoja pirmiausiai, nes ten neaisku is kokio metalo misinio jie padaryt, net po kapotu kur tvirtinasi amortikai su lekste virsutiniai varztai ryzi. Bet kiek esu turejes japonu tai vaziuokles antgaliai visokie ar tvirtinimo dalys visos rudos budavo, bet manau, kad tai tik pavirsine oksidacija kol kas. Pabandykit po auto plovimo ar pusdieni palikti ant gero lietaus ir pries vaziuojant pasiziurekit stabdziu diskus, jie ten apsitrauke rudziu sluoksniu bus, bet po poros km pavaziavus ir pastabdzius viskas susitvarko.
Tik man idomu, kiek suprantu EJ gyvenat kazkur salia Vilniaus? Ar ziema automobilis laikomas lauke ar uzdaram garaze? Tai labai daug itakos turi korozijai, as tai automobili laikau nesildomam, pozeminiam ir neuzdaram parkinge.
Auto laikomas laukia. Dėl antikorozinio padengimo, kreipiausi į pačia Tokvila, mane nukreipė į kėbulų skyrių, ten sakė jie neatlieka. Patys jie rekomendavo Dinitrol, davė kontaktus.
ė

Neprisijungęs IcetomLT

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 12
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #1053 Įrašytas: Rugpjūčio 04, 2022, 20:31:03 pm »
Keistas Tokvilos atsakymas. Mūsų RAV4 kai naują pirkome, jie ir dengė. Nesenai net filmuką įdėjo apie šią paslaugą:

https://youtu.be/SNGkxEGOwWw

Auto laikomas laukia. Dėl antikorozinio padengimo, kreipiausi į pačia Tokvila, mane nukreipė į kėbulų skyrių, ten sakė jie neatlieka. Patys jie rekomendavo Dinitrol, davė kontaktus.
ė

Neprisijungęs IcetomLT

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 12
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #1054 Įrašytas: Rugpjūčio 04, 2022, 20:36:37 pm »
Patvirtinu. Tokviloje mums ir supylė 0W20🙄.

aha nesenai perziurejau si video, is tikro per beveik tris metus net neziurejau kaip dugnas atrodo mano ravo, idomiausia butu pamatyt kaip padengta dinitrol antikoroziniu, bet jei per tech aptarnavimus niekas nieko nesake, kad blogai kazkas ispurksta tikiuosi, kad ir per pirma TA neprisikabins niekas. Beje kas ziuresit tas pastebesit, kad labai akcentuoja butent siem motoram svarbia tinkamos alyvos naudojima ir jos keitima, belieka tik apgailestauti, kad LT dyleriai vistik pila 0w20 o ne 0w16 kaip priklauso, tepalas siem varikliam itin svarbus del optimaliu temperaturu skirtinguose taskuose. Del to kabelio aukstos itampos prie galinio el motoro, tai supratau, kad kazkokiu sprendimu taip ir nesurasta, kaip ji apsaugot nuo dregmes ir purvo, ten tas apsaugos plastikas tai jau nerimtai labai atrodo, kiek suprantu 2019 modeliam jo ten isvis nera. Nors daug gali skirtis kitom rinkom, pvz tas Kovaloff ukrainietis, kuris vazineja su 2.0 benzinu rav4 tai ant bagazniko numerio lenteles kur sukasi prie kebulo dejosi apsaugines tarpines, kad nebarsketu ir dazu netrintu, pas mane toje vietoje jau is salono perkant yra uzdeti du guminiai laikikliai, tai tos bedos nera, tai skirtingom rinkom gali skirtis kai kas.

Neprisijungęs IcetomLT

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 12
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #1055 Įrašytas: Rugpjūčio 04, 2022, 20:39:30 pm »
Bliamba, nemaloni naujiena ir dar prie tokios mažos ridos😬. Reiks atkreipti dėmesį į tai atliekant metinį aptarnavimą.

Pravažiavusi 26 000 tūk. km. Gal būtų anksčiau išlindęs šis trūkumas, bet gi karantinas buvo, judėjimas apribotas. Taip pranešimas tiesiai į spidometrą buvo apie gedimą. Lankausi Tokviloje. Tai visa laimė, kad detalę keičia šį kartą gamintojas. Ir dar didelė laimė , kad viskas įvyko pačiu laiku. Automobilio garantinis baigiasi rugpjūčio 5 dieną.
Taip teisingai rašote, ta detalė kainuoja nemenkus pinigus.
Šiuo metu nežinau ką darysiu, bet reikia rimtai pagalvoti ir ieškoti sprendimo būdų ,kad nereiktų vėl po 2 ar 3 metų investuoti didelį pinigų sumą.

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #1056 Įrašytas: Rugpjūčio 05, 2022, 10:24:54 am »
Kiek domejausi tos fiskes surudyjimas nuo ridos nelabai priklauso, o nuo kiek ziemu ir kokioj lokacijoj vazinejama. Tai paspartina ypac siauriniuose regionuose ir kur ziema barstoma druska keliuose. Dar itakoja, jei eksploatuojamas auto pvz prie druskingu juru, bet tai galioja tik 2019-2021 AWDi hibridam ir Pluginam. Kiek suprantu dar po poros ziemu prades eilemis pas atstovus vaziuot arba ant tralo atvezami i atstovybes, jei jau su hibridines sistemos klaida isirase bus.
Va pirmadieni jau vizitas man skirtas Mototojoj, kad nusiardytu ta dangteli ir ivertintu kas ten darosi, labai neramu ka ten pamatysiu, dar labiau neramu ar leisis Toyota i dialoga pvz del keitimo uz ne mano saibas, gal bus nebaisiai ten parudyje ir gales kokia chemija panaudojus nuvalyt korozijos pedsakus. Zodziu, duosiu zinot…
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs kixxoff

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 422
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #1057 Įrašytas: Rugpjūčio 07, 2022, 23:44:30 pm »
Keistas Tokvilos atsakymas. Mūsų RAV4 kai naują pirkome, jie ir dengė. Nesenai net filmuką įdėjo apie šią paslaugą:

https://youtu.be/SNGkxEGOwWw
Tokvila kiek žinau nedaro antikorozijos pas save. Ir filmuke kai parodomas servisas be mašinos matosi, kad ne Tokvila čia. Mašiną jie paims ir atiduos Tokviloj, bet darbus atliks Dinitrol  :)

Neprisijungęs IcetomLT

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 12
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #1058 Įrašytas: Rugpjūčio 08, 2022, 10:05:31 am »
Taip, gyvenant Lietuvoje ypač aktualu kai tiek druskos naudoja kelių barstymui ir pan.

Šiame https://youtu.be/xZ7dPsE-2lw apie 2022 m. modelį JAV rinkai, nuo apie 11:00 min. kalba apie plastmasinę papildomą apsaugą, kurios neturėjo pirmų metų modeliai. Reiks pažiūrėti, ar mūsų (skaitosi 2021 m. modelis), EU rinkai, tokią apsaugą turi:). Turėtų kažkiek padėti apsaugoti.

Lauksime įspūdžių pasidalinimo:) (y)

Kiek domejausi tos fiskes surudyjimas nuo ridos nelabai priklauso, o nuo kiek ziemu ir kokioj lokacijoj vazinejama. Tai paspartina ypac siauriniuose regionuose ir kur ziema barstoma druska keliuose. Dar itakoja, jei eksploatuojamas auto pvz prie druskingu juru, bet tai galioja tik 2019-2021 AWDi hibridam ir Pluginam. Kiek suprantu dar po poros ziemu prades eilemis pas atstovus vaziuot arba ant tralo atvezami i atstovybes, jei jau su hibridines sistemos klaida isirase bus.
Va pirmadieni jau vizitas man skirtas Mototojoj, kad nusiardytu ta dangteli ir ivertintu kas ten darosi, labai neramu ka ten pamatysiu, dar labiau neramu ar leisis Toyota i dialoga pvz del keitimo uz ne mano saibas, gal bus nebaisiai ten parudyje ir gales kokia chemija panaudojus nuvalyt korozijos pedsakus. Zodziu, duosiu zinot…

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #1059 Įrašytas: Rugpjūčio 08, 2022, 11:03:30 am »
pas mane 2019 hybrid awd ir yra ta apsauga, bet kistukas vos matosi, kad oranzinis visas purvais apejes, tai darau isvada, kad ta plastiko apsauga nieko nepadeda.
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs IcetomLT

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 12
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #1060 Įrašytas: Rugpjūčio 08, 2022, 11:35:16 am »
Supratau.

Beje youtube vakar man išmetė vieną įdomų video. Pasirodo, kada naudojamas tik radaras, greičio palaikymo systema nemato/neatpažįsta stovinčios mašinos/nemoka sklandžiai sustoti:

https://youtu.be/g8L41rMUtCo

Manau verta žinoti šį ir kitus apribojimus naudojantis Toyota greičio palaikymo sistema. Rekomenduočiau perskaityti naudojimo vadovo 362, 363 puslapius apie tai.

Nežinau, ar tai galios ir 2023 m. modeliui. Gal jau gaus ir kameras objektų ir kelio stebėjimui. Keista, kad kai kurie saugumo atnaujinimai bus įdiegti tik RAV4 Plugine
https://newsroom.toyota.eu/new-2023-toyota-rav4-focusses-on-multimedia-connectivity-and-safety-upgrades/

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #1061 Įrašytas: Rugpjūčio 08, 2022, 12:45:02 pm »
As sita patyriau vaziuodamas ziema magistralej. Purvu uzvare Toyota zenkliuka ant groteliu, po juo radaras ir kol as nesustojau ir neislipau jo nusivalyt, tol man nesijunge Cruise Control'as su visais kitais asistentais. Tai cia nera jokios paslapties. Kameros uz stiklo naudojamos zenklu nuskaitymui ir nakti priespriesais atvaziuojanciu automobiliu, kad zinotu, kada prejungt sviesas is tolimu i trumpas. Visus atstumus iki kito auto, pesciuosius, dviracius priziuri radaras, tai ji reiktu visada stengtis palaikyti svaru.
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #1062 Įrašytas: Rugpjūčio 08, 2022, 12:55:40 pm »
Grizau is Mototojos po galinio motoro kabelio apziuros. Nesitikejau, kad viskas ivyks taip sklandziai, buvau pasiruoses ilgom diskusijom. Pasirodo jau ir Mototoja yra tureje sia patirti, tiesiog patikrino pasikele, kad jungtis yra senos kartos ir be jokiu kalbu supilde paraiska i Toyota Baltic, garantiniam kabelio keitimui. Pasikviete mane apziuret kartu, tai jie to dangtelio nearde, nes stovi gamykline plomba pasirodo, ja pazeidus galimos problemos su garantiniu. Tai iskart i paraiska supilde neva imestas klaidas ir issiunte i garantini, atsakymas turi ateit per savaite. Po to uzsakoma ATNAUJINTA detale (kabelis) ir zinant kada atkeliaus sutarsim keitimo laika. Keitimas pagal normatyvas 10 valandu. Mototoja, pati laukia, kada bus paskelbtas recall'as tam kabeliui, nes jie supranta, kad tokiu Hybrid AWDi naudotoju tik dauges. Tai jau nepirma karta dedu riebu pliusa siai atstovybej, tikrai nesitikejau, kad taip pakankamai sklandziai jie patys isspres si reikala.
Tik aisku dabar neramu paciam biski, nes sia savaite turiu butinai nuvaziuot i Klaipeda ir grizt atgal i Vilniu, tai butu labai nemalonu, jei sis gedimas imestu klaidas i spidometra, toliau keliones test negali, nes kai sustosi, auto nebeleis ijungti hibridines pavaros, kas lieka, tai kviestis evakuatoriu ir masina i atstovybe, bet jei tai ivyksta vidury magistrales, tai kaip seimos narius likusius transportuot iki keliones tikslo? bet laikau ciurikus, kad bent sia vienos dienos kelione atlaikys tas mazgas. Paskui jei mieste isiziebs tai dzin, ten jau greiciau viskas.
Tiesa pacio kabelio kainos iki galo man neatskelide, tik uzsimine, kad kitam turetam identiskam atvejui, pati dalis kainavo apie 1700eur + darbas, tai darbas jei uz valanda apie 50 su pvm, tai 50x10 butu apie 500euru.
Tai kas turit toki modeli iki 20220101, siulyciau kreiptis i savo atstova ir prasyti, kad ivertintu situacija. Manau, kuo daugiau tokiu paraisku pasieks Toyota bustine, tuo greiciau galimas sios detales pasaulinis atsaukimas, o kai jis paskelbtas, tai jau garantines salygos nebegalioja, privalo keisti gamintojas savo kastais, kad ir 20 metu senumo auto sia detale.
« Paskutinį kartą keitė: Rugpjūčio 08, 2022, 13:04:15 pm sukūrė Henris »
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs kixxoff

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 422
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #1063 Įrašytas: Rugpjūčio 08, 2022, 23:11:50 pm »
Bet faktas, kad problema su kabeliu aktuali tik AWD, teisingai?
Pas mane FWD, tai galiu būt ramus..? Pagrindinis garantinis po savaitės baigsis, galvoju ar dar reikia dėl ko nors kreiptis, ar galiu džiaugtis, kad dar nebyra  :-]

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #1064 Įrašytas: Rugpjūčio 09, 2022, 00:13:32 am »
Taip, tai galioja tik AWDi, FWD modeliuose tas kabelis neegzistuoja.
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019