Autorius Tema: Nuajas Hibridinis Rav4  (Skaityta 105939 kartus)

Neprisijungęs pusepenkiu

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 11
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #1095 Įrašytas: Rugsėjo 22, 2022, 08:32:55 am »
man prastai valydavo originalūs valytuvai. Nors pagal naudotą laiką dar turėjo būti nenusidėvėję. Išbandžiau kelis skirtingus rėminius variantus, bet kažkaip panašiai blogai valydavo po kelių savaičių.
Tada nusipirkau šį rinkinį BOSCH 530/475mm AR533S ir 5 mėn valo gerai.

Neprisijungęs xaudrius

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 442
  • Toyota RAV4 Hybrid 2,5 HSD
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #1096 Įrašytas: Rugsėjo 22, 2022, 15:45:54 pm »
Būtų neblogai bananus išbandyt nes rėminiai man gerai nenuvalo. Nauji, nenauji, visada turiu priekaištų tokvilai.
Pirmą kartą kai pakeitė dar prasčiau pradėjo valyti nei su senais. Nuvariau ir pateikiau priekaištus, kad senus uždėjo, tai paaiškino kad RAV'ai turi tokią problemą dėl lango geometrijos.
Kažkas dar čia skundėsi dėl šito.
Man tas pats,vairuotojo pusėje nevalo jokie valytuvai. Mano kolegai irgi tas pats. Kitą savaitgalį varau aptarnavimui ir jau užregistravau valytuvų defektą. Pirmą kartą jie nepripažino defekto,liepė pasikeisti pačiam. pasikeičiau,nepadėjo,dabar patys tegul keičia.jei sugebės,ok,susimokėsiu. tik labai abejoju dėl to.
Kiekvienas spyris į subinę yra postūmis į priekį.

Neprisijungęs Logistas

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 83
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #1097 Įrašytas: Rugsėjo 22, 2022, 16:03:47 pm »
Pasiemiau bananus Bosh. Turi per pora dienu atsiusti. Will see 🙂

Neprisijungęs edgarasg

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 23
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #1098 Įrašytas: Rugsėjo 22, 2022, 16:15:15 pm »
Taigi dėl valytuvų jau rašiau:

Dėl vairuotojo pusės valytuvų tai yra service bulletin, ten koja biški kreiva, keičiama nemokamai:

BO-00756T-TME
- Poor Wiping Performance on Driver's Side of Windshield

Wireless charging pado traškėjimas vėsiu oru irgi tvarkomas nemokamai:

BO-00739T-TME 
- Rattle noise from Mobile Wireless Charger While Driving due to Interference of Plastic Rib

Neprisijungęs kixxoff

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 422
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #1099 Įrašytas: Rugsėjo 23, 2022, 09:16:44 am »
Man (po garantinio savaitė buvo) Tokvila atsisakė keisti valytuvo koją nemokamai. Kiek kainuoja pakeitimas, nžn. Valo ne idealiai, bet baisios bėdos nėra, tai BBD, gal.

Kam dar garantija - kreipkitės.

Kas dėl pačių valytuvų, tai aš žiemą užmetu Bosh bananus kažkokius (Maximoj pirkau) - kad būtų vien plastikas ir kuo mažiau elementų sniegui susigrūst ir suledėt, o kai šalčiai pasibaigia - originalius kurie dar nuo pirkimo visai normaliai valo. O dar iš ALI nusipirkau gumas pakeitimui (originaliems valytuvams), tai kada nors pasikeisiu.
« Paskutinį kartą keitė: Rugsėjo 23, 2022, 09:22:00 am sukūrė kixxoff »

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #1100 Įrašytas: Spalio 12, 2022, 11:57:15 am »
vakar ivyko paskutinis aptarnavimas iki gamyklines garantijos pabaigos. Jei pamenate, anksciau rasiau apie vairuotojo sedynes garsus tokius spragtelejimus ir girgzdejimus ypac stabdant. Tai sedynes defektas uzregistruotas ir dar spejau isokt i gamyklinio garantinio remonta. Pasirodo siuose modeliuose jau nepirmas toks skundas ir jie zino ka daryti, ten viduje sedynes atloso metaline detale lieciasi i plastikine detale is ten ir tie garsai, klaksejimo ir girgzdejimo. tai kam dar nesibaige gamykline garantija atkreipkite demesi ar nevyksta ir pas jus garsai is vairuotojo sedynes, labiau tai pasireiskia, kai vaziuojate ilgiau ir salonas isyla. Arba tiesiog paspaudinekit ranka nugaros atlosa labiau ties krastais, jei girgzda tvarkykites kol galima nemokamai. Siaip jau antras garantinis remontas siam ravui per tris metus, kazkaip su Auris 2015 metu neturejau nei vieno garantinio defekto, o siame jau zinomi 4 defektai, pagrindinis AWDi pagarsejes CABLEGATE'as :) - sutvarkyta. Sedyne - bus sutvarkyta. Valytuvo kojele - nesikreipiau, nes nera pas mane tokia baisi situacija, kad labai prastai valytu tas valytuvas. Ir dar vienas toks defektelis smulkus, veidrodeliu vibravimas vaziuojant didesniu greiciu irgi nesikreipiau, nes labai retai pastebimas dalykas ir kuris man netrukdo. Aisku tie defektai labiau isryskeje, kai masiskai parduodamas modelis, bet vistiek situacija nera dziuginanti ypac del CableGate'o, bet manau kuo toliau tuo bus didesnis procentas del visokiu smulkiu defektu naujesniem auto dar daugiau islis reikalu. Geriau pirkti, kad ir senesnius modelius, bet faceliftinius, nes ten jau daugmaz istaisyti zinomi defektai, bet vat visiskai naujiem modeliam tai nauju defektu tikimybe zymiai didesne. Ai dar vienas toks shudukas yra kuris erzina truputi, tai saulei pasildzius bagazines dangti, pradeda spragseti plastmasine apdailos juostele, kuri yra tarp galiniu zibintu, itariu, kad ten panaudotas labai pigus plastikas, kuris pleciasi ir traukiasi nuo temperaturu skirtumu su spragsejimo garsais. Bet kazkaip apie sita buvau pamirses ir abejoju, kad tokia apdailos detale butu modifikuota gamintojo i naujesnius modelius, nebent facelifte keiciasi ten dizainas, tai gal ir is geresnio plastiko ta vieta perdaryta.
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs pecionka

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 261
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #1101 Įrašytas: Spalio 13, 2022, 10:35:09 am »
Ta galinė plastmasė visada primena kad "šiandien saulėta diena".  :-]
Henri tai jei ir toliau aptarnausi pas dylerį tai ta garantija prasitęs, iki kiek jie ten žada, 10 metų?
Aš pats galvojau po 3jų metų keist bet tokia situacija kad tektų laukti ilgai ir nuobodžiai naujo automobilio (ir nebūtinai toyota, pas vageną dar ilgesni terminai) tai geriau toliau važinėt ir nesukt galvos.

Neprisijungęs dtinas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 740
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #1102 Įrašytas: Spalio 13, 2022, 13:55:01 pm »
Henri, o tą kabelį į galinį el. motorą pakeitė?

Neprisijungęs kixxoff

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 422
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #1103 Įrašytas: Spalio 13, 2022, 13:59:14 pm »
Ta galinė plastmasė visada primena kad "šiandien saulėta diena".  :-]
Henri tai jei ir toliau aptarnausi pas dylerį tai ta garantija prasitęs, iki kiek jie ten žada, 10 metų?
Aš pats galvojau po 3jų metų keist bet tokia situacija kad tektų laukti ilgai ir nuobodžiai naujo automobilio (ir nebūtinai toyota, pas vageną dar ilgesni terminai) tai geriau toliau važinėt ir nesukt galvos.
Ta relax garantija galioja ne visiems gedimams.
PVZ valytovo koją Tokvila atsisakė keisti.

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #1104 Įrašytas: Spalio 13, 2022, 16:18:58 pm »
Henri, o tą kabelį į galinį el. motorą pakeitė?
Taip pakeite, i ta modifikuota kur su drenazu pasisalint dregmei, nieko nekainavo, per pusdieni sutvarke.
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #1105 Įrašytas: Spalio 13, 2022, 16:21:58 pm »
Ta relax garantija galioja ne visiems gedimams.
PVZ valytovo koją Tokvila atsisakė keisti.
Taip Relax garantijos salygos labai jau painios ypac hibridines pavaros elementam, man iki siol neaisku ka dengia ir ko ne ta relax garantija, nu bet geriau nei nieko :)
O Tokvila issipisineja ir su gamykline garantija, pamenu kolega klubietis turejo gumba keleivio sedynej issokusi, tai ten vargo kol issireikalavo garantinio keitimo.
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs EJ

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 9
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #1106 Įrašytas: Spalio 13, 2022, 19:10:53 pm »

Neprisijungęs xaudrius

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 442
  • Toyota RAV4 Hybrid 2,5 HSD
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #1107 Įrašytas: Spalio 15, 2022, 09:20:42 am »
Taip Relax garantijos salygos labai jau painios ypac hibridines pavaros elementam, man iki siol neaisku ka dengia ir ko ne ta relax garantija, nu bet geriau nei nieko :)
O Tokvila issipisineja ir su gamykline garantija, pamenu kolega klubietis turejo gumba keleivio sedynej issokusi, tai ten vargo kol issireikalavo garantinio keitimo.
Taip,Tokvila su garantiniu ne kažką. Pirma,registruojantis paklausė,kas yra iš nusiskundimų papildomai. Paminėjau tą nelemtą valytuvą. OK. Nuvariau auto,vėl klausia to paties. Kam? Nu bet pasakiau. Pažadėjo pažiūrėti. Atiduodant auto pasirodo,kad net nebuvo apžiūrėti tie valytuvai,nes nėra garantinio meistro...Nu įdomiai, po kito aptarnavimo gal ir baigsime draugystę.
Kiekvienas spyris į subinę yra postūmis į priekį.

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #1108 Įrašytas: Spalio 15, 2022, 13:08:48 pm »
tai tu gali bet kada aptarnauti bet kuriioj kitoj Toyota oficialioj atstovybej, nebutinai ten kur isigijai auto, visos garantijos ir pagal jas remontai galioja visose atstovybese.
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs Logistas

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 83
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #1109 Įrašytas: Spalio 15, 2022, 15:41:01 pm »
Siandien plaudamas auto pastebejau, kad antena ant stogo (pelekas) itartinai kliba. Keisdamas padangas paprasyciu Motoojoj, kad paziuretu.

P.S. pasiziurekite ar pas pacius nera laisvumo, nes nebutu smagu kur magistralej pamesti 😃