Autorius Tema: Nuajas Hibridinis Rav4  (Skaityta 105652 kartus)

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #1275 Įrašytas: Kovo 07, 2023, 17:01:12 pm »
Niekam nelinkiu tokios diagnozes kaip meningitas. Bet susirge sia liga arba zmogus mirsta arba lieka gyvas, bet debilas. Ralfas matau persirgo ir liko gyvas. Cia tas pats kaip buratinui aiskint, kad jis tikrai is medzio. :)
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs Ralfas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1684
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #1276 Įrašytas: Kovo 07, 2023, 17:47:49 pm »
O kas blogai tam dermantinui? Pas mane kazkokia ale oda tai viskas ten ok su ja 🙂
Aisku ant kokio BMW minkstesne, bet per 3 metus kazkaip kokybe neuzkliuvo odos.
Man atrodo yra daug rimtesniu problemu nei odos kokybe 😃😃
buvo niurus laikai kai turejau nuosava toytoy su oda, na tai ten ne oda o kazkokia plastmase ant sedyniu aptrauka kur staigiau pastabdzius ir budamas be dirzo galejai tiesiog nuslyst nuo sedynes :D

Neprisijungęs Ralfas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1684
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #1277 Įrašytas: Kovo 07, 2023, 17:48:54 pm »
Niekam nelinkiu tokios diagnozes kaip meningitas. Bet susirge sia liga arba zmogus mirsta arba lieka gyvas, bet debilas. Ralfas matau persirgo ir liko gyvas. Cia tas pats kaip buratinui aiskint, kad jis tikrai is medzio. :)
vat tas taikoma toyotistams kurie gydo kad man viskas px kad ten nieko nera, viskas barska, viskas kiaura, bet blemba negenda :D  vazineji mieste isijunges eco, traukos per akis ir ryja 6L :D jumoristai :)

Neprisijungęs Purifier

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 67
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #1278 Įrašytas: Kovo 07, 2023, 18:19:08 pm »
Man skaitant iskyla tokia asociacija del Ralfas.... Pamatei kaina Toyotos ir nulinko pas tave, kaip kitaip paaiskint tavo rasinejimus cia, cia Toyota forumas kuriama rasomos problemos, ju sprendimo budai, pasidziaugiama nauju pirkiniu ir tiek, jei kas netinka, tai ne mums rasyti o Toyota CEO  :D
Adminui jauciant forumo gala atrodo jau pofik, kitaip manau pasiustu tave seniai...kur nesuseina... (!?)
Man amzinateli tevas sake, nepirk masinos naujesnesnei 2005, visi naujesni -  kibirai  :-(
Kazko naujesnio norisi... Tai ir imi ka biudzetas leidzia ir dziaugies kad vaziuoja  (o)

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #1279 Įrašytas: Kovo 07, 2023, 19:40:32 pm »
Punifer 100proc sutinku, kad kas net sakyciau po 2000uju yra vis su mazesniais resursais. Nieko nuostabaus, nes rinka turi suktis, turi visi uzdirbti. O dar spaudimas gamintojam is ES, del CO normatyvu. Tai niekaip neprisideda prie produkto ilgaamziskumo. Idomu, per kiek valandu butu uzbaninti tokie veikejai, kaip Ralfas, taip pasitaskes Volvo ar BMW forumuose. :) Nu ok Volvo sunkoka prie kazko kabintis, bet BMW…. :)
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs Ralfas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1684
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #1280 Įrašytas: Kovo 07, 2023, 20:14:28 pm »
Punifer 100proc sutinku, kad kas net sakyciau po 2000uju yra vis su mazesniais resursais. Nieko nuostabaus, nes rinka turi suktis, turi visi uzdirbti. O dar spaudimas gamintojam is ES, del CO normatyvu. Tai niekaip neprisideda prie produkto ilgaamziskumo. Idomu, per kiek valandu butu uzbaninti tokie veikejai, kaip Ralfas, taip pasitaskes Volvo ar BMW forumuose. :) Nu ok Volvo sunkoka prie kazko kabintis, bet BMW…. :)
as dar karta pasikartosiu, jeigu manai kitaip, tai tu faktais destyk kur yra netiesa, o ne suda malk apie kazkokius veikejus :)

Neprisijungęs xaudrius

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 442
  • Toyota RAV4 Hybrid 2,5 HSD
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #1281 Įrašytas: Kovo 07, 2023, 22:07:49 pm »
O kas blogai tam dermantinui? Pas mane kazkokia ale oda tai viskas ten ok su ja 🙂
Aisku ant kokio BMW minkstesne, bet per 3 metus kazkaip kokybe neuzkliuvo odos.
Man atrodo yra daug rimtesniu problemu nei odos kokybe 😃😃
Kai yra noras prisipist, prisipis ir prie stulpo. (Liaudies išmintis)
Kiekvienas spyris į subinę yra postūmis į priekį.

Neprisijungęs Ralfas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1684
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #1282 Įrašytas: Kovo 07, 2023, 22:17:20 pm »
Kai yra noras prisipist, prisipis ir prie stulpo. (Liaudies išmintis)
toks atsakymas lygu tam paciam kad uztat niekad negenda :D

Neprisijungęs MindaugasM

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 11
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #1283 Įrašytas: Kovo 07, 2023, 22:56:02 pm »
Nelabai suprantu apie koki Toyotos modeli Ralfas diskutuoja. Kainas lygina Corolos Cross. Diskutuoja apie RAV 4. Prietaių skydeliu foto išvis benzininio modelio GR versijos nes hibride apsukų nerodo. Kiek pastebejau dabar tik Yaris Lietuvoje yra benzininis GR . Visi kiti hibridai. Ir 11 litrų sanaudos miesto rėžimu su hibridu įmanomos jei važiuojo 2 km ir 15 minučių prieš važiavimą šildai auto.

Neprisijungęs Ralfas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1684
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #1284 Įrašytas: Kovo 08, 2023, 07:10:05 am »
Nelabai suprantu apie koki Toyotos modeli Ralfas diskutuoja. Kainas lygina Corolos Cross. Diskutuoja apie RAV 4. Prietaių skydeliu foto išvis benzininio modelio GR versijos nes hibride apsukų nerodo. Kiek pastebejau dabar tik Yaris Lietuvoje yra benzininis GR . Visi kiti hibridai. Ir 11 litrų sanaudos miesto rėžimu su hibridu įmanomos jei važiuojo 2 km ir 15 minučių prieš važiavimą šildai auto.
diskutuojam apie toyota kaip apie daikta is esmes :) nesirisam prie modelio :) bet kuriuo atveju visa esme eina is modelio i modeli kuri bepaimtum :)

Neprisijungęs MindaugasM

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 11
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #1285 Įrašytas: Kovo 08, 2023, 08:24:41 am »
Manau, kad tada diskusija apie nieką. Palygink kokia Škoda Fabia, Toyota Yaris, VW Polo , Suzuki Swift ir turėsi ta patį rezultatą su trauka, barškėjimu, garso izoliacija ar plastiku.
Čia tas pats jei tu važiuosi su Corola 1,8 l , o aš su Highlanderiu ar bent jau RAV 4 Plug in. Tau barškės ir netrauks, o man bus viskas ok.
Dėl garso izoliacijos viskas išsisprendžiau už 1500-2000 eur. Padarai pilną garso izoliaciją ir girdi tik autostradoje viją švilpiant pro langus nes stiklas ne dvigubas.

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #1286 Įrašytas: Kovo 08, 2023, 08:49:07 am »
Stiklas dvigubas tik plugin Rav4, taip? MindaugasM?
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs MindaugasM

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 11
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #1287 Įrašytas: Kovo 08, 2023, 09:05:16 am »
Kažkaip testuodamas neatkreipiau dėmesio į stiklą. Tik garso izoliacija pas Plug In geresnė nei  eiliniam RAV4. Aišku trauka irgi. Autostradoje staigiau užmynus nes lošteli atgal šiek tiek. :) Vis tik 6 s iki 100 km/h

Neprisijungęs Ralfas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1684
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #1288 Įrašytas: Kovo 08, 2023, 09:22:37 am »
Manau, kad tada diskusija apie nieką. Palygink kokia Škoda Fabia, Toyota Yaris, VW Polo , Suzuki Swift ir turėsi ta patį rezultatą su trauka, barškėjimu, garso izoliacija ar plastiku.
Čia tas pats jei tu važiuosi su Corola 1,8 l , o aš su Highlanderiu ar bent jau RAV 4 Plug in. Tau barškės ir netrauks, o man bus viskas ok.
Dėl garso izoliacijos viskas išsisprendžiau už 1500-2000 eur. Padarai pilną garso izoliaciją ir girdi tik autostradoje viją švilpiant pro langus nes stiklas ne dvigubas.
cia skaitai normalu kad nusiperki naujo auto ir varai daryti garsi izoliacijos? :D

Neprisijungęs MindaugasM

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 11
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #1289 Įrašytas: Kovo 08, 2023, 09:40:43 am »
cia skaitai normalu kad nusiperki naujo auto ir varai daryti garsi izoliacijos? :D

Na žmonės ir naujai AUDI važiuoja garso izoliacijos daryti. Kaip kam  ir ko reikia. Vienam užtenka gamyklinės, kitam ne.  Perki auto, testuoji ir nusprendi ar tau tai tinka ar ne.
Žmogus nusiperka nauja namą ar butą su apdaila ir tai pagal save iš naujo daro.  :)