Autorius Tema: Nuajas Hibridinis Rav4  (Skaityta 105599 kartus)

Neprisijungęs Ralfas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1684
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #1290 Įrašytas: Kovo 08, 2023, 09:45:42 am »
Na žmonės ir naujai AUDI važiuoja garso izoliacijos daryti. Kaip kam  ir ko reikia. Vienam užtenka gamyklinės, kitam ne.  Perki auto, testuoji ir nusprendi ar tau tai tinka ar ne.
Žmogus nusiperka nauja namą ar butą su apdaila ir tai pagal save iš naujo daro.  :)
zmogus nama pasistato, bet masinu tai nepasigamina :)

Neprisijungęs Ralfas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1684
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #1291 Įrašytas: Kovo 08, 2023, 09:58:31 am »
Na žmonės ir naujai AUDI važiuoja garso izoliacijos daryti. Kaip kam  ir ko reikia. Vienam užtenka gamyklinės, kitam ne.  Perki auto, testuoji ir nusprendi ar tau tai tinka ar ne.
Žmogus nusiperka nauja namą ar butą su apdaila ir tai pagal save iš naujo daro.  :)
bet siaip as turiu mintyje placiaja prasme toyotos modeliu ispildyma, salonu baisuma, ju kiauruma, kazkas veikia, kazkas biski veikia, kazkas kada nori ir kaip nori veikia :D salono ispildymo tragiskumas, tiek rave, tiek naujoj corolloj, porankiai-pakeli, tarpinej padetyje nesilaiko, krenta. Sedyniu sildymo mygtukai po kapotu, kairej pusej vairo isvis is kazkokiu sovietiniu masinu klavišų pridėta, skydeliai velgi nei skaitmena nei analogas, multimedia grauduma, kameros-grauduma (tie patys pikseliai kokie buvo 2007-2008m). Bet tipo negenda, tai jeigu taip imant arklio vezimas irgi niekada negenda, nes ten nera kam sugesti :D CVT deze nesusipratimas, tas pastovus sukiu kaukimas ir rekimas :) cia galima vardint ir vardint :) as suprantu kad tokie daiktai bent kainuotu tada kaip dacia, nu bet ne kaina kaip normalios auto.

Neprisijungęs MindaugasM

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 11
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #1292 Įrašytas: Kovo 08, 2023, 11:03:04 am »
bet siaip as turiu mintyje placiaja prasme toyotos modeliu ispildyma, salonu baisuma, ju kiauruma, kazkas veikia, kazkas biski veikia, kazkas kada nori ir kaip nori veikia :D salono ispildymo tragiskumas, tiek rave, tiek naujoj corolloj, porankiai-pakeli, tarpinej padetyje nesilaiko, krenta. Sedyniu sildymo mygtukai po kapotu, kairej pusej vairo isvis is kazkokiu sovietiniu masinu klavišų pridėta, skydeliai velgi nei skaitmena nei analogas, multimedia grauduma, kameros-grauduma (tie patys pikseliai kokie buvo 2007-2008m). Bet tipo negenda, tai jeigu taip imant arklio vezimas irgi niekada negenda, nes ten nera kam sugesti :D CVT deze nesusipratimas, tas pastovus sukiu kaukimas ir rekimas :) cia galima vardint ir vardint :) as suprantu kad tokie daiktai bent kainuotu tada kaip dacia, nu bet ne kaina kaip normalios auto.
Tai kam pirkti mašiną kurioje viskas blogai? Pojūčiai dingo darant "test draivą"? Nes mygtukai ir multimedija buvo ta pati ir testiniame auto. Ar testuoji pačia brangiausią komplektaciją ir perki pačią pigiausią? Aš su RAV 4 per 16 mėn. pravažiavau virš 40000 km ir niekas man negenda ir nebarška. O plastikas bagažinėje man kaip tik privalumas, nes narve vežuosi vokiečių aviganį ir daug lengvesne priežiūra plastikinių apdailų nei kilimo prie kurio viskas kimba.

Neprisijungęs Ralfas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1684
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #1293 Įrašytas: Kovo 08, 2023, 11:06:32 am »
Tai kam pirkti mašiną kurioje viskas blogai? Pojūčiai dingo darant "test draivą"? Nes mygtukai ir multimedija buvo ta pati ir testiniame auto. Ar testuoji pačia brangiausią komplektaciją ir perki pačią pigiausią? Aš su RAV 4 per 16 mėn. pravažiavau virš 40000 km ir niekas man negenda ir nebarška. O plastikas bagažinėje man kaip tik privalumas, nes narve vežuosi vokiečių aviganį ir daug lengvesne priežiūra plastikinių apdailų nei kilimo prie kurio viskas kimba.
o media ir visa kita skiriasi nuo komplektacijos? :D nejuokauk :) ir nei as pirkau toyota nei pirksiu :D as per metus su toyota pravaziavau 61k km. Nuo sedyniu pastoviai skauda nugara ir dar daug visokiu niuansu :) yra kolegos kas gave hiluxus, po miska su juo dzin vaziuot, bet magistrale tai padek.dieve :D beje vazinejam zvejot su kolegos rav4, nezinau kokia pas ji komplektacija, bet tikrai ne pigiausia pirko, hibridas, keturi varomi ir pan :D tai salone niekas nesiskiria nuo corollos :D jau nekalbu kad kameros ir visa media tai jose visose yra ta pati.

Neprisijungęs MindaugasM

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 11
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #1294 Įrašytas: Kovo 08, 2023, 11:34:25 am »
Na tam atvėjui yra gera lietuviška patarlė- " Dovanotam arkliui į dantis nežiūri". O Corola visada buvo vadybininkų mašina kaip ir WV Polo, Škoda Fabia, Hyundai i 30 ar Citroen C3. Ir nereikia iš jos tikėtis Audi  ar Volvo komforto. Tau nugara nuo Toyotos skauda, man skaudejo nuo passato. Per multimediją filmų nežiūriu, o kaip galu prisiparkuoti matau. Vienam patinka visas valdymas per multimediją, kitam reikia mygtukų. Man su mygtukais yra paprasčiau ir greičiau. Ir saulei pašvietus neatrodo visas ekranas pilnas pirštų antspaudų.
Hilux yra pikapas ir skirtas važinėti po laukus ar miškus. Nėra tokios mašinos kuri ir normalia bekele važiuotų ir autostradoje būtų kaip limuzinas.

Neprisijungęs Ralfas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1684
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #1295 Įrašytas: Kovo 08, 2023, 12:29:02 pm »
Na tam atvėjui yra gera lietuviška patarlė- " Dovanotam arkliui į dantis nežiūri". O Corola visada buvo vadybininkų mašina kaip ir WV Polo, Škoda Fabia, Hyundai i 30 ar Citroen C3. Ir nereikia iš jos tikėtis Audi  ar Volvo komforto. Tau nugara nuo Toyotos skauda, man skaudejo nuo passato. Per multimediją filmų nežiūriu, o kaip galu prisiparkuoti matau. Vienam patinka visas valdymas per multimediją, kitam reikia mygtukų. Man su mygtukais yra paprasčiau ir greičiau. Ir saulei pašvietus neatrodo visas ekranas pilnas pirštų antspaudų.
Hilux yra pikapas ir skirtas važinėti po laukus ar miškus. Nėra tokios mašinos kuri ir normalia bekele važiuotų ir autostradoje būtų kaip limuzinas.
i dantis neziurima, bet pastabas issakyt galima, nes kazkas juk isigudrina sau tokia "masina" nuosava nusipirkt :)

Neprisijungęs kixxoff

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 422
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #1296 Įrašytas: Kovo 08, 2023, 13:45:38 pm »
Ralfas, o ko tu nori čia ir dabar šitam forume?
Mes visi sutinkam, kad Toyota yra šūdas su kietom plastmasėm. Bet mums taip patinka. Tu gali jau apsiraminti? Ką bandai įrodyti ar perkalbėti? Ar tu tiesiog nori, kad tavo komentaras būtų paskutinis  :-]
Visi tave supratom. Paskambink 1482 ir pasijausk geriau  :)
« Paskutinį kartą keitė: Kovo 08, 2023, 14:07:00 pm sukūrė kixxoff »

Neprisijungęs Ralfas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1684
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #1297 Įrašytas: Kovo 08, 2023, 14:40:29 pm »
Ralfas, o ko tu nori čia ir dabar šitam forume?
Mes visi sutinkam, kad Toyota yra šūdas su kietom plastmasėm. Bet mums taip patinka. Tu gali jau apsiraminti? Ką bandai įrodyti ar perkalbėti? Ar tu tiesiog nori, kad tavo komentaras būtų paskutinis  :-]
Visi tave supratom. Paskambink 1482 ir pasijausk geriau  :)
skambinu, perduot kad tu rekomendavai ten pasukt?

Neprisijungęs K0ng

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 1
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #1298 Įrašytas: Kovo 09, 2023, 00:07:43 am »
sveiki, turiu 2022m. Rav4 hybrid 4wd. Pravaziavus 6k km, turiu pora pastebejimu ir klausimu kitiems :)
1. Kai variklis ima krauti baterija (o ta daro daznai), kartais salone atsiranda vibracija (labiausiai per centrine konsole juntama). Kartais mazesne, kartais gan stiprokai juntama. Ar pas jus irgi taip buna? Atstovybej keiciant tepalus paprasiau patikrinti variklio pagalves del tos vibracijos, tai sake viskas gerai ten. Bet kazkaip ta vibracija man vistiek nepatinka.
2. Sustojus, ijungus P ir neuzgesinus masinos, kartais, kai isijungia tas baterijos krovimas, masina bando pajudeti is vietos, ir realiai ja rankinis stabdis turbut tik sulaiko. Tai klausimas ar cia turi taip buti? Visgi ant P stovi, ne D. Ar jums irgi kartais bando pajudet? Nes taip nutinka ne kaskart, bet buna kad pasitaiko.
Cia pirma mano Toyota ir pirmas hibridas, tai gal cia normalus dalykai, o gal kazkas ten ne taip ir reik Tokvila lauzti kad rimtai paziuretu.

Neprisijungęs MindaugasM

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 11
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #1299 Įrašytas: Kovo 09, 2023, 06:47:20 am »
sveiki, turiu 2022m. Rav4 hybrid 4wd. Pravaziavus 6k km, turiu pora pastebejimu ir klausimu kitiems :)
1. Kai variklis ima krauti baterija (o ta daro daznai), kartais salone atsiranda vibracija (labiausiai per centrine konsole juntama). Kartais mazesne, kartais gan stiprokai juntama. Ar pas jus irgi taip buna? Atstovybej keiciant tepalus paprasiau patikrinti variklio pagalves del tos vibracijos, tai sake viskas gerai ten. Bet kazkaip ta vibracija man vistiek nepatinka.
2. Sustojus, ijungus P ir neuzgesinus masinos, kartais, kai isijungia tas baterijos krovimas, masina bando pajudeti is vietos, ir realiai ja rankinis stabdis turbut tik sulaiko. Tai klausimas ar cia turi taip buti? Visgi ant P stovi, ne D. Ar jums irgi kartais bando pajudet? Nes taip nutinka ne kaskart, bet buna kad pasitaiko.
Cia pirma mano Toyota ir pirmas hibridas, tai gal cia normalus dalykai, o gal kazkas ten ne taip ir reik Tokvila lauzti kad rimtai paziuretu.

Nėra nieko panašaus. Tikrai nepatebėjau.

Neprisijungęs xaudrius

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 442
  • Toyota RAV4 Hybrid 2,5 HSD
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #1300 Įrašytas: Kovo 09, 2023, 07:09:30 am »
Taip,kartais vibraciją jaučiama,bet nežymi. Dėl bandymo pajudėti iš vietos,nepastebėjau. Vienas dalykas,ką noriu pasakyti. Hibridinė sistema veikia kitaip,nei mes įpratę,todėl tam tikri garsai neturi gąsdinti.
Kiekvienas spyris į subinę yra postūmis į priekį.

Neprisijungęs pecionka

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 261
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #1301 Įrašytas: Kovo 09, 2023, 09:15:37 am »
sveiki, turiu 2022m. Rav4 hybrid 4wd. Pravaziavus 6k km, turiu pora pastebejimu ir klausimu kitiems :)
1. Kai variklis ima krauti baterija (o ta daro daznai), kartais salone atsiranda vibracija (labiausiai per centrine konsole juntama). Kartais mazesne, kartais gan stiprokai juntama. Ar pas jus irgi taip buna? Atstovybej keiciant tepalus paprasiau patikrinti variklio pagalves del tos vibracijos, tai sake viskas gerai ten. Bet kazkaip ta vibracija man vistiek nepatinka.
2. Sustojus, ijungus P ir neuzgesinus masinos, kartais, kai isijungia tas baterijos krovimas, masina bando pajudeti is vietos, ir realiai ja rankinis stabdis turbut tik sulaiko. Tai klausimas ar cia turi taip buti? Visgi ant P stovi, ne D. Ar jums irgi kartais bando pajudet? Nes taip nutinka ne kaskart, bet buna kad pasitaiko.
Cia pirma mano Toyota ir pirmas hibridas, tai gal cia normalus dalykai, o gal kazkas ten ne taip ir reik Tokvila lauzti kad rimtai paziuretu.

Ralfai, čia tu?  :-]

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #1302 Įrašytas: Kovo 09, 2023, 10:41:38 am »
Viskas normaliai cia. Nes hibriduose nera starterio, ypac stovint vietoje ir is EV rezimo pasileidziant benz varikliui, apsukos is kart per dali sekundes soka iki 1200rpm. Del to tas pajudejimas ir jauciasi. Labiau juntamas jei auto stovi ne ant lygaus pavirsiaus, o kad ir nezymioj nuokalnej. Kai isijungia krovimo generatorius planetarinej dezej, taip jauciami neiprasti garsai ir truputi daugiau vibruoja, kol pakrauna kazkiek baterijos, viskas cia gerai. Toyota hibriduose visuose toks pat ciklas. Tik vieni ji labiau jaucia, kiti ne.
Dar turetu jaustis kai isijungia tiesioginio ipurskimo siurblys, toks i dyzelio garsa panasesnis, tai irgi normalu, nes tiesioginio ipurskimo siurbliai turi sukelti zveriskas atmosferas, tai irgi normalu.
« Paskutinį kartą keitė: Kovo 09, 2023, 10:44:54 am sukūrė Henris »
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs Rookie

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 40
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #1303 Įrašytas: Kovo 11, 2023, 08:33:01 am »
Kaip suprantu dabar forume bus ramu ir liudna iki sekancios pilnaties  :D

Neprisijungęs xaudrius

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 442
  • Toyota RAV4 Hybrid 2,5 HSD
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #1304 Įrašytas: Kovo 11, 2023, 11:13:54 am »
Kaip suprantu dabar forume bus ramu ir liudna iki sekancios pilnaties  :D
Kitos pilnaties pats forumas nesulauks,nes visi nori pliurpti už dyką.
Kiekvienas spyris į subinę yra postūmis į priekį.