Autorius Tema: Nuajas Hibridinis Rav4  (Skaityta 106105 kartus)

Neprisijungęs SMLT

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 2
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #1350 Įrašytas: Rugsėjo 06, 2023, 21:23:31 pm »
Ne, garsas visai ne toks kaip video, taip gal reikėtų įrašyti, sunku nupasakoti. Bet tai tikrai ne kažkoks su elektra susijęs garsas, bet visiškai su mechanika susijęs, galutiniam sustabdyme, važiuojant pirmyn, atgal, kai kur prisiparkuoti reikia ar prie šviesoforo sustoti, tai net per širdį eina kiekvieną kartą. Man taip netinka. Rytoj vyksiu pas meistrą nesusijusį su salonu, kuriame pirkau, kad įvertintų, ir tada vėl vyksiu pas pardavėjus. Ir jeigu jie man toliau įrodinės, kad tai normalu, tada ačiū, man taip netinka, tegul pasiima atgal. Aš nenoriu važinėti su anot jų "pigia" virš 40K kainuojančia ir ką tik iš fabriko mašina, kuri kaskart sustojus skleidžia metalo garsus, kaip atsiprašau senas "kibiras". Labai nusivyliau. Laukiau automobilio beveik metus, ir net nesapnavau, kad taip gali nutikti. Tikiuosi viskas išsispręs...

Neprisijungęs xaudrius

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 442
  • Toyota RAV4 Hybrid 2,5 HSD
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #1351 Įrašytas: Rugsėjo 06, 2023, 22:28:16 pm »
Cypia tik važiuojant. Manau bėda yra korozija. Auto važiuoja daugiausia mieste,trumpais atstumais, taip ir apsineša rūdimis. Gal dar ir nuo dulkių,nes tenka gruntiniais keliais važinėti. Erzina,zaraza.
Kiekvienas spyris į subinę yra postūmis į priekį.

Neprisijungęs pecionka

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 261
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #1352 Įrašytas: Rugsėjo 07, 2023, 08:28:44 am »
Gal tas stabdymo cypimas tik hibrido garsas nes nieko panašaus neturiu su benzu, nebent pastovi, apsineša stabdžių kaladėlės ir tada negražiai stabdo kelis pirmus paspaudimus.
Prabėgus 40k km susukus vaira pradėjo traškėti granatos bet čia norma bet kuriam auto.
SMLT parašyk PM galėsi pravažiuoti su mano ir palyginti ar tas pats ar ne.

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #1353 Įrašytas: Rugsėjo 08, 2023, 19:23:19 pm »
Pas mane girdisi trinimosi garsas vaziuojant po intensyvesnio pastabdymo. Taip tai hibridu niuansai. Kadangi stabdziai fiziskai mazai naudojami (ypac galiniai) pastovejus auto tiesiog dregme susikaupusi tarp kaladeliu ir disku virsta korozija. Pravaziavus ilgiau greitkeliu nusitrina tos rudys ir dingsta garsas, bet po nakties ypac pastovejus, vel ten korozijos sluoksnis susidaro kol nenusitrina naturaliai. Kai labiau pastabdai, tie korozijos likuciai prilimpa prie disko ir vel kelis km girdisi tas trinimasis. Esme tame, kad hibriduose kaladeles taip retai naudojamos, jog nespejama iskaitinti susidariusi dregme. Diskai yra plikas metalas, todel pvz palijus kokia valanda galima pamatyt, kad diskai iskart rudi visi. Kitas specifinis elektrinis garsas atsiranda hibriduose ekstremaliai stabdant (kaip rankinio uztraukimo garsas kokios sekundes) dazniau girdimas kai jau arteja 2 metu tech aptarnavimas, nes stabdziu skystyje jau ten dregmes priakumuliuota neblogai. Po skyscio keitimo kokius metus be to elektrinio garso pavyksta vazinet, bet palaipsniui jis vel atsiranda senstant skysciui. Jei auto naujas is salono, tai reiskia, kad ilgai buvo gabenamas laivais, o juros vanduo su druska dar labiau paspartina tuos procesus.
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #1354 Įrašytas: Rugsėjo 10, 2023, 14:37:58 pm »
Atkreipkit demesi, kas vazinejat su hibridais AWDi, tai galiniam motore diferenciale ATF WS alyva reikia keisti kas 45k km arba 3 metai. Man turejo keisti per trecia aptarnavima, bet to nebuvo padaryta po menesio bus 4as aptarnavimas, tai reikalausiu, kad pakeistu. Kas idomiausia, kad intervalus radau savo tech aptarnavimo knygutej, ten parasyta, kad ecvt dezej ta pati alyva turi buti keiciama kas 5 metai arba 90k km. Idomu kokiais reglamentais vadovaujasi LT atstovybes, jei juodu ant balto parasyta ir net lietuviskai, o jie to nepadaro?
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs Infobitas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 1
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #1355 Įrašytas: Rugsėjo 21, 2023, 21:13:14 pm »
Hibridinis RAV iš vietos paprastai pajuda arba kamštyje lėtai juda ant elektros. Pagal EU reikalavimus, nuo 2021 liepos pagamintos ant elektros važiuojančios mašinos iki 30 km/h privalo skleisti tam tikrą garsą, kad įspėtų pėsčiuosius. Tai lėtai važiuojant RAV4 taip pat skleidžia čirškiantį - skambantį garsą. Gal čia jis jums girdisi.


Garsas 10 įrašo minutėje
https://www.youtube.com/watch?v=GStYQUTI3t4
« Paskutinį kartą keitė: Rugsėjo 21, 2023, 21:25:16 pm sukūrė Infobitas »

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #1356 Įrašytas: Lapkričio 18, 2023, 16:03:56 pm »
Atlikau 4a aptarnavima, tai pagaliau po 4 metu nuo modelio isleidimo jau supyle tinkama variklio alyva 0w16 :) o ne 0w20 kaip kad pilste iki siol i Dynamic Force motorus :)
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs xaudrius

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 442
  • Toyota RAV4 Hybrid 2,5 HSD
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #1357 Įrašytas: Lapkričio 21, 2023, 11:45:20 am »
Atlikau 4a aptarnavima, tai pagaliau po 4 metu nuo modelio isleidimo jau supyle tinkama variklio alyva 0w16 :) o ne 0w20 kaip kad pilste iki siol i Dynamic Force motorus :)
O reikėjo prašyti,ar savanoriškai užpylė? kokioje atstovybėje?
Kiekvienas spyris į subinę yra postūmis į priekį.

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #1358 Įrašytas: Lapkričio 21, 2023, 16:48:55 pm »
nieko neprasiau ir pats nustebau, kad PAGALIAU!!! :) Mototoja, matyt tik dabar pradejo tiekti 0w16, bet ka jie pilsto i naujas Corollas 2l tai nezinau, ten jau gamintojas numates 0w8 :)
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs Dzia

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 1
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #1359 Įrašytas: Sausio 13, 2024, 19:46:25 pm »
Ne, garsas visai ne toks kaip video, taip gal reikėtų įrašyti, sunku nupasakoti. Bet tai tikrai ne kažkoks su elektra susijęs garsas, bet visiškai su mechanika susijęs, galutiniam sustabdyme, važiuojant pirmyn, atgal, kai kur prisiparkuoti reikia ar prie šviesoforo sustoti, tai net per širdį eina kiekvieną kartą. Man taip netinka. Rytoj vyksiu pas meistrą nesusijusį su salonu, kuriame pirkau, kad įvertintų, ir tada vėl vyksiu pas pardavėjus. Ir jeigu jie man toliau įrodinės, kad tai normalu, tada ačiū, man taip netinka, tegul pasiima atgal. Aš nenoriu važinėti su anot jų "pigia" virš 40K kainuojančia ir ką tik iš fabriko mašina, kuri kaskart sustojus skleidžia metalo garsus, kaip atsiprašau senas "kibiras". Labai nusivyliau. Laukiau automobilio beveik metus, ir net nesapnavau, kad taip gali nutikti. Tikiuosi viskas išsispręs...

Sveiki.
RAV4 2017 hibridas.
Aš turėjau labai panašią problemą. Kai automobilis važiuoja lėtai +-10km/h, tarkime kieme girdisi čypčiojimas kai ratas prasisuka. Garsas sklido iš galinio rato. Problema buvo subyrėjusi(atšokusi nuo savo pagrindo) galinė stabdžių kaladėlė :D. Paskeičiau galines kalades ir dingo problema  :)
TOYOTA Rav4 XA40 hybrid 2017

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #1360 Įrašytas: Sausio 23, 2024, 19:40:20 pm »
Ar niekam negirgzda vairuotojo sedyne? 2019 Rav4. Dabar ypac kai permainingi orai kiekvienam posukyje girgzda. Paspaudinejau islipes tai sedimoj dalyje arciau dirzo uzrakto girgzda kai velnias. Ir nesuprantu kas nes kiek ranka prieina paciupinet po sedyne, nu ten visur i metalinius remus glaudziasi paralonas, tai neturetu girgzdet. Atstovybe jau pries metus i nugaros soninius prilaikymus dejo kazkokia medziaga izoliacine nemokamai, nes ten “dainavo” dabar ir sedimojoj daly. Bet dabar ziauriai ikyriai. Komplektacija Hybrid Luxury Plus sedynes ne odines. O kaip pas jus? Jei irgi panasiai, kaip issprendet?
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs MindaugasM

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 11
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #1361 Įrašytas: Sausio 25, 2024, 12:39:35 pm »
Ar niekam negirgzda vairuotojo sedyne? 2019 Rav4. Dabar ypac kai permainingi orai kiekvienam posukyje girgzda. Paspaudinejau islipes tai sedimoj dalyje arciau dirzo uzrakto girgzda kai velnias. Ir nesuprantu kas nes kiek ranka prieina paciupinet po sedyne, nu ten visur i metalinius remus glaudziasi paralonas, tai neturetu girgzdet. Atstovybe jau pries metus i nugaros soninius prilaikymus dejo kazkokia medziaga izoliacine nemokamai, nes ten “dainavo” dabar ir sedimojoj daly. Bet dabar ziauriai ikyriai. Komplektacija Hybrid Luxury Plus sedynes ne odines. O kaip pas jus? Jei irgi panasiai, kaip issprendet?

O dešinė alkūnė girgždėjimo metu nebūna ant  ant porankio ? Jei taip- pamėgink nedėti. Nes pas mane girgždai kai remiuosi į porankį.

Neprisijungęs edgarasg

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 23
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #1362 Įrašytas: Sausio 30, 2024, 12:39:19 pm »
Gal kas keitėte pavarų dėžės tepalą? Kiek kainavo?

Neprisijungęs Pakavotas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 2
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #1363 Įrašytas: Vasario 11, 2024, 21:51:10 pm »
Ne, garsas visai ne toks kaip video, taip gal reikėtų įrašyti, sunku nupasakoti. Bet tai tikrai ne kažkoks su elektra susijęs garsas, bet visiškai su mechanika susijęs, galutiniam sustabdyme, važiuojant pirmyn, atgal, kai kur prisiparkuoti reikia ar prie šviesoforo sustoti, tai net per širdį eina kiekvieną kartą. Man taip netinka. Rytoj vyksiu pas meistrą nesusijusį su salonu, kuriame pirkau, kad įvertintų, ir tada vėl vyksiu pas pardavėjus. Ir jeigu jie man toliau įrodinės, kad tai normalu, tada ačiū, man taip netinka, tegul pasiima atgal. Aš nenoriu važinėti su anot jų "pigia" virš 40K kainuojančia ir ką tik iš fabriko mašina, kuri kaskart sustojus skleidžia metalo garsus, kaip atsiprašau senas "kibiras". Labai nusivyliau. Laukiau automobilio beveik metus, ir net nesapnavau, kad taip gali nutikti. Tikiuosi viskas išsispręs...

Sveiki,

Ar pavyko jums išsiaiškinti ir išspręsti šią problemą? Realiai turiu lygiai tokią pačią problemą. Automobilis visiškai naujas, pravažiavęs 5000 km, 2023 metų gamybos. Anksčiau jokių tokių garsų ir bildesių nebuvo ir tai tikrai ne standartiniai hibridinės sistemos garsai. O vieną diena ir išlindo tokia nesamonė. Simtomai identiški jūsų aprašytiems. Labai nusivyliau ir negaliu patikėti, kad taip gali nutikti su nauju Rav4. Taip, toks jausmas, kad važiuoji ne su nauju automobiliu, o su kažkokiu kledaru senu. Labai tikiuosi, kad tai išsprendžiama nesudėtingai, nes tai tikrai netoleruotina automobiliui už 45000 Eur.

Neprisijungęs jl

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 1
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #1364 Įrašytas: Balandžio 18, 2024, 17:35:15 pm »
Nežinau ar čia pas jus, Pakavotas. Nes rašote, kad anksčiau nebuvo. Bet SMLT galėtų parašyti ar čia apie šį garsą kalbą? - https://youtu.be/1ErNnGk2LKs?t=639