Autorius Tema: Softas  (Skaityta 3771 kartus)

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Softas
« Atsakymas #15 Įrašytas: Spalio 11, 2020, 14:26:54 pm »
ketvirtadieni man pirmas tech aptarnavimas, uzsakyme prirasiau, kad atnaujintu gamyklines navi mapsus jei yra ir multimedia update jei yra, tai galesiu parasyt atsiemes ar suinstalinta. Kadangi pas mane su navi tai px tie 60eur, nes ten reikia per tris etapus updatint, tai pats nesirizau tam.
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs pecionka

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 261
Ats: Softas
« Atsakymas #16 Įrašytas: Spalio 12, 2020, 08:50:48 am »
penktadieni kalbejau su tokvila, sake buvo jau visa serija mokymu kaip atnaujinti softa su android ir carplay palaikymu, ir labai tiketina kad spalio gale jau prades atnaujinimus, minejo kad truks 2val, ir kainuos 49eur+pvm.

Pz, dar ir mokėt už softo upgrade'ą reikės?
Kitose atstovybėse tai yra savaime suprantama nemokama paslauga kol aptarnavimas vyksta garantiniu laikotarpiu.

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Softas
« Atsakymas #17 Įrašytas: Spalio 12, 2020, 13:58:07 pm »
nu nzn kokiose atstovybese, bet jei pvz gali nusipirkti map ar multimedia update’us Toyota eStore, tai dyleriam neapsimoka xaliavnai diegti. Toyota eStore kol kas neveikia Lietuvoje, nebent del sito galetu daryti isimtis.
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs pecionka

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 261
Ats: Softas
« Atsakymas #18 Įrašytas: Spalio 12, 2020, 15:10:32 pm »
Aš apie toyota eStore iš vis negirdėjęs nieko.
O teko VW moller'yje aptarnaut.
Tai atvarau kartą pasiimt po oil service o jie dar ir softo upgrade padarę, nei prašiau nei žinojau, nu tai labai malonu, nieko papildomai mokėt nereikia.
Aišku ten jau 3 metai (o gal ir daugiau?) kaip apple play ir kiti standartiniai navarotai yra.

Bet man vokiečiai nelimpa, aš mėgstu japonus. Gaila, kad support'as bbd.

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Softas
« Atsakymas #19 Įrašytas: Spalio 15, 2020, 19:44:23 pm »
Atliko aptarnavima, softo multimedios ir navi maps update dar nedare, sake oficialiai tik kita savaite prades instalint. Man, kadangi reikia ir zemelapius atnaujint i gamykline navi ir multimedia update, visa tai truks apie 3val. Tai tuo pat metu kebulininkai nusiardys bagazines dangti, kad suklijuot paralono juosteles, nes pasiskundziau, kad bagazines dangcio girgzdejimas ne tik darinejant bet ir per gulincius mentus vaziuojant mane ziauriai besina. Kol kas update kainu nesiaiskinau, net kaip ir rasiau anksciau, kadangi pas mane su navi, update’as biski komplikuotas, tai tegu atsakomybe, jei kazkas susipis gula ne ant manes, uz tai teks kazkiek susimoket.
Beje padarius tech aptarnavima, paliko salone kuro sistemos valiklio buteliuka, sake kai pilsiu pilna baka isipilti ir ta valikli, sakau nuo kada cia taip? Sake nuo siu metu visiem naujiem auto jie itrauke sia priemone profilaktikai kuro sistemos. Siaip idomu ar turim problemu LT su benzo kokybe jau, ar cia siaip dar pinigelio parmimas is kliento? :)
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs jostas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 1
    • https://www.doorshop.lt/metalines-durys/metalines-lauko-durys
Ats: Softas
« Atsakymas #20 Įrašytas: Spalio 20, 2022, 09:59:33 am »
Sveiki,

o kokia kaina dabar softo atnaujinimo salone?