Autorius Tema: Stogo skersiniai RAV4 2019  (Skaityta 2674 kartus)

Neprisijungęs Dalius7

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 131
Stogo skersiniai RAV4 2019
« Įrašytas: Vasario 21, 2020, 16:01:18 pm »
Sveiki,

Gal jau kas įsigijote, bandėte ar domėjotės stogo skersiniais naujajam RAV4?
Mačiau, kad Toyota siūlo originalius už 268 pinigų. Gal kas turit patrities, ar ant jų tvirtinasi thule dviračių laikikliai?
Man įdomus ir Thule variantas, nes turiu atlikusius thule skersinius nuo ankstesnio auto. Tik tuomet reikia keisti tvirtinimo mechanizmus.
Kokie dar variantai?

Neprisijungęs MariusRAV4

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 1
Ats: Stogo skersiniai RAV4 2019
« Atsakymas #1 Įrašytas: Vasario 26, 2020, 16:43:00 pm »
Išsiderėjau Thule skersinius prie naujo ravuko, bet netikrinau dar kaip montuojasi, faktas jei thule skersiniai tinka tiks ir thule dviračių laikikliai :)

Neprisijungęs degesis

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 5
Ats: Stogo skersiniai RAV4 2019
« Atsakymas #2 Įrašytas: Birželio 21, 2020, 09:36:55 am »
sveiki, daug pavyko nusideret naujoms toyotoms? as kai  prasiau nuolaidos ar priedu tai nuleido tik 200eu, tipo daugiau nera galimybiu  (z)

Neprisijungęs kixxoff

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 422
Ats: Stogo skersiniai RAV4 2019
« Atsakymas #3 Įrašytas: Birželio 22, 2020, 09:52:53 am »
sveiki, daug pavyko nusideret naujoms toyotoms? as kai  prasiau nuolaidos ar priedu tai nuleido tik 200eu, tipo daugiau nera galimybiu  (z)
Bent jau man geriausiai kaina susimažino, kai turėjau kitų salonų paiūlymus. Nuo pačio geriausio numetė dar 200 EUR + kilimėliai ir pan. Tik pasiūlymai turėtų būti oficialūs - jei ateisi ir pasakysi, kad "man siūlė", nieks netikės.
Pradedi nuo kitų miestų, ir pabaigi tuo salonu, kur norėtum pirkti. Beje, jei kalbi telefonu, jie kartais klausia "iš kurio jūs miesto". Manęs kaniečiai paklausė, ir kai pasakiau, kad Vilnius, atsisakė duoti pasiūlymą. Sako "jūs vis vien pas mus nepirksit - prašot pasiūlymo, kad Vilniuje galėtumėt nusiderėti". Žodžiu, kur skambinsi, tai sakyk, kad ten ir gyveni ;)

Neprisijungęs Dalius7

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 131
Ats: Stogo skersiniai RAV4 2019
« Atsakymas #4 Įrašytas: Liepos 02, 2020, 14:07:26 pm »
Dasipirkau Thule skersiniams Rav4 skirtą rinkinį.
- kojelės - Thule 753
- adapteris (gumos ir tvirtinimo detalės) - Thule 3177

Gal kam reikės.

Neprisijungęs pirmas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 17
Ats: Stogo skersiniai RAV4 2019
« Atsakymas #5 Įrašytas: Rugsėjo 10, 2020, 07:52:32 am »
sveiki, daug pavyko nusideret naujoms toyotoms? as kai  prasiau nuolaidos ar priedu tai nuleido tik 200eu, tipo daugiau nera galimybiu  (z)
Dabar Tokvila 10% iš kart numeta, atrodo pas visus tas pats. Ir su seb Lizingu mažas palūkanas galima gauti.

Neprisijungęs Logistas

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 83
Ats: Stogo skersiniai RAV4 2019
« Atsakymas #6 Įrašytas: Gruodžio 07, 2020, 13:35:30 pm »
Grįžtam prie skersinių temos :) Artėja slidinėjimo sezonas tai klausimas: ar pirkote iš oficialaus atstovo ar gal radote kur pigiau? :)

Neprisijungęs Dalius7

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 131
Ats: Stogo skersiniai RAV4 2019
« Atsakymas #7 Įrašytas: Gruodžio 10, 2020, 18:09:06 pm »
Grįžtam prie skersinių temos :) Artėja slidinėjimo sezonas tai klausimas: ar pirkote iš oficialaus atstovo ar gal radote kur pigiau? :)
Man Thule gavosi ~40Eur :). Bet aš turėjau Passato rinkinį. Tai per skelbiu pasikeičiau kojeles ir dasipirkau adapterius. Šiaip turbūt apie kokius ~300 Thule kainuotų.