Visureigiai > Toyota Rav 4

Stogo skersiniai RAV4 2019

(1/1)

Daliusv:
Sveiki,

Gal jau kas įsigijote, bandėte ar domėjotės stogo skersiniais naujajam RAV4?
Mačiau, kad Toyota siūlo originalius už 268 pinigų. Gal kas turit patrities, ar ant jų tvirtinasi thule dviračių laikikliai?
Man įdomus ir Thule variantas, nes turiu atlikusius thule skersinius nuo ankstesnio auto. Tik tuomet reikia keisti tvirtinimo mechanizmus.
Kokie dar variantai?

MariusRAV4:
Išsiderėjau Thule skersinius prie naujo ravuko, bet netikrinau dar kaip montuojasi, faktas jei thule skersiniai tinka tiks ir thule dviračių laikikliai :)

degesis:
sveiki, daug pavyko nusideret naujoms toyotoms? as kai  prasiau nuolaidos ar priedu tai nuleido tik 200eu, tipo daugiau nera galimybiu  (z)

kixxoff:

--- Citata iš: degesis  Birželio 21, 2020, 09:36:55 am ---sveiki, daug pavyko nusideret naujoms toyotoms? as kai  prasiau nuolaidos ar priedu tai nuleido tik 200eu, tipo daugiau nera galimybiu  (z)

--- Baigti citatą ---
Bent jau man geriausiai kaina susimažino, kai turėjau kitų salonų paiūlymus. Nuo pačio geriausio numetė dar 200 EUR + kilimėliai ir pan. Tik pasiūlymai turėtų būti oficialūs - jei ateisi ir pasakysi, kad "man siūlė", nieks netikės.
Pradedi nuo kitų miestų, ir pabaigi tuo salonu, kur norėtum pirkti. Beje, jei kalbi telefonu, jie kartais klausia "iš kurio jūs miesto". Manęs kaniečiai paklausė, ir kai pasakiau, kad Vilnius, atsisakė duoti pasiūlymą. Sako "jūs vis vien pas mus nepirksit - prašot pasiūlymo, kad Vilniuje galėtumėt nusiderėti". Žodžiu, kur skambinsi, tai sakyk, kad ten ir gyveni ;)

Daliusv:
Dasipirkau Thule skersiniams Rav4 skirtą rinkinį.
- kojelės - Thule 753
- adapteris (gumos ir tvirtinimo detalės) - Thule 3177

Gal kam reikės.

Navigacija

[0] Žinučių sąrašas

Eiti į pilną versiją