Autorius Tema: T27 / šnypštimas vairuotojo pusėje nuo 80km/h / įtrūkusios durys  (Skaityta 302 kartus)

Neprisijungęs AvT27

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 1
Sveiki,

kreipiuosi į visus turinčius tiek Avensius sedanus, tiek universalus, ypač 2009-2013 metų

Trumpai apie problemą. Lekiant užmiesčio keliu maždaug nuo 80km/h ir daugiau, pradedama jausti vėjo šnipštimas ties vairuojos puses mažuoju langeliu, ar ties orpute esančia prie to langelio. Šnypštimas dar didesnis, kai pūčia šoninis vėjas.

Teko paskaitinėti angliškus forumus, tai vieniems keite fortkės gumas, kitiems visas duru gumas, problema ta pati išlieka. Viena tema užkabino, kad atidarius dureles, yra durelių stabdys/laikiklis kad jų neatplėśtų. Jis tvirtinasi dviem varžtais prie durelių ir ten yra durelių skardoje įtrukimai. Tai pagrinde ir įtakoja šnipśtimą. Kol auto naujas, Uk atstovai keisdavo duris naujesnėmis, sustiprintomis, info iš forumų. Ridos budavo 30k, 49k ir t.t.

Manasis 2011metų, kebulo garantijai manau negalima prikišti problemos, daugiau čia kvepia gamykliniu broku.  Įtrukimus aptikau tiek pas vairuotojo pusę, tiek pas keleivio pusę. Prieš tai net nepagalvočiau, kad ten gali įtrūkti....Atidarius duris iki pat galo, ir bandant jas dar atidaryti stipriau, matosi kai tas įtrūkimas juda, žiojasi.

Kai kursite ryte savo Avensius, gal galite užmesti akį i dureles:
1. Klausimas, ar jūs jaučiate vėjo šnypštimą ties mažuoju langeliu/dar kitaip vadinama fortke?
2. Jei taip, ar matosi įtrukimai duru skardoje, kai jas pilnai atidarote? Ties durų prilaikytoju/stabdžiu?
3. Aktualiausias klausimas:gal kas susitvarkėte visa tai?
Kaip?Kontaktavot su atstovybę? Gal yra kokie "repair kit" iš atstovybių?

Galbūt kažkas jau susitvarkęs sėkmingai laksto su vėju, bet be šnypštimo salone :)
Iš ansksto dėkoju už atsakymus ir pagalbą

Atnaujinta 23.03 /pridedu foto nuoroda kaip atrodo įtrūkimai, nuo pabaigos 2as postas
https://www.toyotaownersclub.com/forums/topic/171984-front-door-cracking-at-check-strap-reinforcing-and-repair/


« Paskutinį kartą keitė: Kovo 23, 2020, 09:02:54 am sukūrė AvT27 »

 

Neprisijungęs ketvirtasis

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3124
Jo ir manę tas varo iš proto, pabandyk bevažiuojant uždaryti langą (tiesiog knopkę patrauk viršun, kad tas daeitų). Tuom kart garsas dingsta, laikinai. Manau priežastis lango sandariklyje išsidėvjusioje gumoje. Autotojoje patarė papildomai po ta guma įdėti dvigubo lipnumo izoliacijos, tik tam kad tą gumą pastorinti. Reiks pabandyti, tik vis rankos nedaeina.
Poto po kai atidarai duris apačioje yra tokia įdomi plastmaė (nežinau jos paskirties) bet ją man nepatvarkė kai keitė sparną (autotojoje). Čia atskira istorija, autotoja po nežimios avarijos padarė žymiai daugiau problemų negu pataisė. Tai va viena iš tų problemų neužtvirtino tos plastmasės, teko įrodinėti, niekaip nenorėjo sutikti (autotoja) kol neparodžiau keleivio pusėjo tos pačios plastmasės kad jinai stabiliai užfiksuota. Irgi buvo didelis šnipštymas, bet po to sumažėjo.


O gal tai padės:
https://ae01.alicdn.com/kf/H5fd52eebd77842e780d760771d17eb68L/B.jpg_q50.jpg
« Paskutinį kartą keitė: Kovo 23, 2020, 07:23:40 am sukūrė ketvirtasis »

Neprisijungęs PeaceDuke

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 2
Sveiki,
pas mane Avensis 2016 metų, šnypštimas iš tos pačios durų / lango vietos atsirado po kairio sparno ir kairio veidrodėlio pakeitimo ir irgi tik pasiekus didesnį greitį. Meistras žiūrėjo, bet tikslios priežasties nerado. Įdomus dalykas, kad jis visai dingsta, jeigu važiuojant užlenkti veidrodėlius, tad tikriausiai problema yra veidrodėlyje, na bent jau mano atveju. Kol kas defektas nepanaikintas, nes būtų reikėję ardyti. Man važinėjant beveik vien mieste jis nelabai ir trukdo.