Keleiviniai > Auris

1.6L benzino purkštukų keitimas

(1/3) > >>

domantas103:
Sveiki, neseniai nusipirkau 2008 metų Auris 1.6L benzininį modelį. Atrodo važiuoja gerai, tačiau ilgiau pastovėjus prie šviesoforo užkurtoje mašinoje salone pradeda jaustis benzino kvapas. Važiuojant kelyje arba pravėdintą mašiną užgesinus, kvapo nėra (išuosčiau visą saloną ir ten kur bako dangtis po galinėmis sėdynėmis), todėl spėju, kad kurą leidžia variklis. Variantas buvo senos žvakės, kurios pilnai nesudegina kurą arba purkštukai. Detaliau apžiūrėjus bloką, aplink purkštukus matosi susirinkęs purvas, todėl galvojau pabandyti juos pakeisti.
Man nėra tekę daug domėtis benzininiais purkštukais, o internete atrodo viskas užkišta dyzeliniais.
Tai ir prieinu prie klausimo, gal kam nors yra tekę keisti benzininius purkštukus, kokios jų kainos ir kiek kainuoja keitimo darbai?

Henris:
O kartais nera taip, kad prie sviesoforo stovi, tai priekyje taves irgi stovi kita masina ir tu tiesiog uostai jos ismetamas dujas? Pabandyk kokioj aikstelej pastovet uzvestu varikliu, kad priekyje nebutu kito auto ir paziurek gal to kvapo jau nebus? :)
Gali buti ir kazkur pakiures ismetimo kolektorius ir co2 kvapas i salona patekt, nors tada jau kiauro glusako garsas nemazas butu, ypac benzinui.

domantas103:

--- Citata iš: Henris  Balandžio 25, 2020, 01:14:37 am ---O kartais nera taip, kad prie sviesoforo stovi, tai priekyje taves irgi stovi kita masina ir tu tiesiog uostai jos ismetamas dujas? Pabandyk kokioj aikstelej pastovet uzvestu varikliu, kad priekyje nebutu kito auto ir paziurek gal to kvapo jau nebus? :)
Gali buti ir kazkur pakiures ismetimo kolektorius ir co2 kvapas i salona patekt, nors tada jau kiauro glusako garsas nemazas butu, ypac benzinui.

--- Baigti citatą ---

Stovint aikštelėje irgi kvapas jaučiasi. Jokio ypatingo pašalinio garso nesigirdi.
Atidarius kapotą mažai kvapo, bet lauke greitai išsivedina. Prikišus nosį prie purkštukų vos vos jaučiasi. O kai kapotas uždarytas, į salona pripučia visai normaliai.

bladas:
Gal tas kvapas dar labiau sustiprėja važiuojant atbuline eiga?

mind:
Tikrink visą kuro magistralę nuo bako iki purkštukų.
Manau čia purkštukai ne prie ko.
Nors neaišku koks ten kvapas jaučiasi, gal nuo traktoriaus persėdus į benziną, kiti pojūčiai atsiranda.
Be to mano mašinai dirbant dujomis, išmetamų dujų kvapas labai panašus, kad benzinu dirbtų.

Navigacija

[0] Žinučių sąrašas

[#] Sekantis puslapis

Eiti į pilną versiją