Keleiviniai > Auris

1.6L benzino purkštukų keitimas

<< < (3/3)

domantas103:
Sveiki, neseniai nusipirkau 2008 metų Auris 1.6L benzininį modelį. Atrodo važiuoja gerai, tačiau ilgiau pastovėjus prie šviesoforo užkurtoje mašinoje salone pradeda jaustis benzino kvapas. Važiuojant kelyje arba pravėdintą mašiną užgesinus, kvapo nėra (išuosčiau visą saloną ir ten kur bako dangtis po galinėmis sėdynėmis), todėl spėju, kad kurą leidžia variklis. Variantas buvo senos žvakės, kurios pilnai nesudegina kurą arba purkštukai. Detaliau apžiūrėjus bloką, aplink purkštukus matosi susirinkęs purvas, todėl galvojau pabandyti juos pakeisti.
Man nėra tekę daug domėtis benzininiais purkštukais, o internete atrodo viskas užkišta dyzeliniais.
Tai ir prieinu prie klausimo, gal kam nors yra tekę keisti benzininius purkštukus, kokios jų kainos ir kiek kainuoja keitimo darbai?

mind:
Galiu duot savo pauostyt :D
Palygisi, gal taip ir turi būt.  :-)

eceris:
kad benzininiam būtų bala po auto, turi ne sunktis, ne bėgti, o čiurkšle varyt. karštam varikliui esant benzinas išgaruoja staiga, todėl prasisunkimo ar mažo nutekėjimo reikia žiūrėti kol variklis šaltas. kaip ir būtina variklį užvesti, nes nesusidarius spaudimui, nieko gali ir nepastebėti.
   šitaip važinėti,esant kvapui, yra rizikos, nes garai po variklio dangčiu gali sukelti sprogima, kad ir dėl netvarkingų žvaklaidžių.

domantas103:
Sveiki, tai va, turėjau šiandien laiko apžiūrėti auto detaliau.
Buvot teisūs  :D kuro padavimo į variklį šlangelė buvo atsilaisvinusi, kaip tik nukreipta į oro padavimo į saloną pusę.
O dėl purkštukų, jie sutepti solidolu, matyt buvo kažkas daryta prieš tai, galvojau, kad ten prabėgusio benzino dėmės.
Ačiū už pastabas!

Navigacija

[0] Žinučių sąrašas

[*] Ankstesnis puslapis

Eiti į pilną versiją