Keleiviniai > Auris

1.6L benzino purkštukų keitimas

<< < (2/3) > >>

domantas103:
Sveiki, neseniai nusipirkau 2008 metų Auris 1.6L benzininį modelį. Atrodo važiuoja gerai, tačiau ilgiau pastovėjus prie šviesoforo užkurtoje mašinoje salone pradeda jaustis benzino kvapas. Važiuojant kelyje arba pravėdintą mašiną užgesinus, kvapo nėra (išuosčiau visą saloną ir ten kur bako dangtis po galinėmis sėdynėmis), todėl spėju, kad kurą leidžia variklis. Variantas buvo senos žvakės, kurios pilnai nesudegina kurą arba purkštukai. Detaliau apžiūrėjus bloką, aplink purkštukus matosi susirinkęs purvas, todėl galvojau pabandyti juos pakeisti.
Man nėra tekę daug domėtis benzininiais purkštukais, o internete atrodo viskas užkišta dyzeliniais.
Tai ir prieinu prie klausimo, gal kam nors yra tekę keisti benzininius purkštukus, kokios jų kainos ir kiek kainuoja keitimo darbai?

domantas103:
Dėl atbulinės eigos pastebimo skirtumo nėra. O pats kvapas visai stiprus. Kol kas sprendžiu problemą važinėdamas išjunges salono ventiliavimą, tada nesijaučia.

bladas:
Turėjau seniau Corola Verso benzininę, tai buvo pradegusi išmetimo kolektoriaus tarpinė, kvapas labiau buvo gal išmetamųjų dujų, o ne benzino, ir ypač jautėsi pavažiavus atgal. O tavo degalų bakas kartais nekiauras? Kaip jau buvo rašyta, reikia tikrinti visą benzino magistralę. Būna nesandarus sujungimas tarp benzino įpylimo žarnos ir bako, tarp bako ir kitų vamzdelių, gal nuo degalų siurblio vos vos nusimovė vamzdelis ir t.t. Purkštukai greičiausiai nekalti

mind:
Man sūnaus avensio buvo pragraužę pacukai šlangą kuro netoli variklio, tai kvapas nekoks buvo, džiaugiuosi, kad neužsidegėm. Kvapas panašus į acetono garų.

Henris:
Manau, kad ismetimo sistemoj bus nesandaru kazkur, jei varvetu benzas kazkur, tai po masina turetu baluciu rast. Jei akivaizdziu nutekejimu nera, tikrinciau ismetimo sistema pradzioj ismetimo kolektoriu.

LM:

--- Citata iš: domantas103  Balandžio 25, 2020, 00:55:31 am ---Sveiki, neseniai nusipirkau 2008 metų Auris 1.6L benzininį modelį. Atrodo važiuoja gerai, tačiau ilgiau pastovėjus prie šviesoforo užkurtoje mašinoje salone pradeda jaustis benzino kvapas. Važiuojant kelyje arba pravėdintą mašiną užgesinus, kvapo nėra (išuosčiau visą saloną ir ten kur bako dangtis po galinėmis sėdynėmis), todėl spėju, kad kurą leidžia variklis. Variantas buvo senos žvakės, kurios pilnai nesudegina kurą arba purkštukai. Detaliau apžiūrėjus bloką, aplink purkštukus matosi susirinkęs purvas, todėl galvojau pabandyti juos pakeisti.
Man nėra tekę daug domėtis benzininiais purkštukais, o internete atrodo viskas užkišta dyzeliniais.
Tai ir prieinu prie klausimo, gal kam nors yra tekę keisti benzininius purkštukus, kokios jų kainos ir kiek kainuoja keitimo darbai?

--- Baigti citatą ---
Kodėl nori keisti purkštukus? Kas sakė kad jie blogi? Jeigu įtarimas kad purkštukai tai reiktų nuvežti pirma patikrinti ant stendo.
Gali būti nesandarumas kuro vamzdeliuose-šlangutėse, reiktu patikrinti ar kur nesisunkia, nes kvapui astisrasti reikia labai nedidelio sunkimosi. gal kur tiesiog prasitrynę ir sunkiasi. Balų nematysi nes benzinas stipriai garuoja, aišku jeigu nėra didelio įtrūkimo ar skylės.

Navigacija

[0] Žinučių sąrašas

[#] Sekantis puslapis

[*] Ankstesnis puslapis

Eiti į pilną versiją