Autorius Tema: Toyota Camry 2019 Android Auto Apple Car  (Skaityta 11530 kartus)

Neprisijungęs Module

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 8
Toyota Camry 2019 Android Auto Apple Car
« Įrašytas: Gegužės 14, 2020, 15:50:06 pm »
Sveiki,

Gal kas turite informacijos dėl Android Auto Apple Car instaliavimo Toyota Camry nuo 2019 m.? Pas mus pardavėjai sako, kad Camry nuo 2019 m. neturės Android Auto Apple Car? Turės tik facelift ateities Camry modelis.
Čia gal dar skirtumas, kas turi Toyota Touch® 2 multimedijos sistemą.

RAV4 lyg galėsi update'inti.

Neprisijungęs balticam

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 973
Ats: Toyota Camry 2019 Android Auto Apple Car
« Atsakymas #1 Įrašytas: Gegužės 14, 2020, 17:25:58 pm »
Uz dyka upgreidint galesi tik jei pirkai nuo 2019 rudenio. Visom kitom reikes primoket apie 198 pinigu jei multimedija MM17 & MM19. Jei MM13 and MM16  - be sansu upgreidint, nes hardas nepalaiko softo.

Neprisijungęs Module

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 8
Ats: Toyota Camry 2019 Android Auto Apple Car
« Atsakymas #2 Įrašytas: Gegužės 15, 2020, 18:14:49 pm »
OK, įdomi info.
Pas mane tokia versija, tai čia MM17 skaitosi?

https://drive.google.com/file/d/1Qu5jXEDFSUZcg6dhxZoQjQSRoaTEftWk/view?usp=sharing

Neprisijungęs balticam

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 973
Ats: Toyota Camry 2019 Android Auto Apple Car
« Atsakymas #3 Įrašytas: Gegužės 15, 2020, 22:09:25 pm »
Tavo MM17, tai atnaujinima plaikys.

Neprisijungęs Module

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 8
Ats: Toyota Camry 2019 Android Auto Apple Car
« Atsakymas #4 Įrašytas: Gegužės 18, 2020, 11:03:35 am »
Na reiks, truputį palaukti ir bandyti diegtis, nes dabar pardavėjas Lietuvoje man sako, kad nei vienas Camry (net ir 2020 m.) neturi galimybės turėti Android Auto Apple Car. Galės turėti tik ateities facelift modelis.

Neprisijungęs balticam

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 973
Ats: Toyota Camry 2019 Android Auto Apple Car
« Atsakymas #5 Įrašytas: Gegužės 18, 2020, 12:24:47 pm »
Na reiks, truputį palaukti ir bandyti diegtis, nes dabar pardavėjas Lietuvoje man sako, kad nei vienas Camry (net ir 2020 m.) neturi galimybės turėti Android Auto Apple Car. Galės turėti tik ateities facelift modelis.

Matai, nenori jie uz dyka dovanoti, ziuri kaip tik pasipinigaut. Bet cia jau Toyotos nurodymas ir dyleriai nekazi ka gali padaryti. Siaip man tai nei silta nei salta del tu Android Auto ar apple car play. Muzikai telefonas jungiasi puikiai ir be ju. Navigacijai puikiai eina apple maps and iPhone, o ant Androido turiu TomTom nulauzta :)

Neprisijungęs pecionka

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 261
Ats: Toyota Camry 2019 Android Auto Apple Car
« Atsakymas #6 Įrašytas: Gegužės 18, 2020, 16:18:40 pm »
Matai, nenori jie uz dyka dovanoti, ziuri kaip tik pasipinigaut. Bet cia jau Toyotos nurodymas ir dyleriai nekazi ka gali padaryti. Siaip man tai nei silta nei salta del tu Android Auto ar apple car play. Muzikai telefonas jungiasi puikiai ir be ju. Navigacijai puikiai eina apple maps and iPhone, o ant Androido turiu TomTom nulauzta :)

Vis tiek nepatogu per telefoną.
Aš kai jungiu waze tai būtų neblogai kad jis būtų ant didelio ekrano, pastoviai žvilgčiojant nukreipia dėmesį nuo kelio.
Plius kalbant apie muziką viskas ok per BT bet dažnai koncą pasileidžiu per youtube tai būtų neblogai ir vaizdą turėt per didelį ekraną.

Šiaip kankinau wifi mirror link, nu niekaip nevalina. Laido vis nenusinešu, bet reikėtų pabandyti usb mirror link, gal šitas variantas paeis.

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Toyota Camry 2019 Android Auto Apple Car
« Atsakymas #7 Įrašytas: Gegužės 18, 2020, 16:58:16 pm »
Pas mane irgi MM17, paziurejau info, tai cia nesamone jei ta pati multimedia tik skirtinguose modeliose ir viena atsinaujintu o kita ne. Manau, kad tikrai atsinaujins tik reikes papushint dyleri, kad idiegtu :)
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs Module

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 8
Ats: Toyota Camry 2019 Android Auto Apple Car
« Atsakymas #8 Įrašytas: Gegužės 19, 2020, 10:56:29 am »
Vis tiek nepatogu per telefoną.
Aš kai jungiu waze tai būtų neblogai kad jis būtų ant didelio ekrano, pastoviai žvilgčiojant nukreipia dėmesį nuo kelio.
Plius kalbant apie muziką viskas ok per BT bet dažnai koncą pasileidžiu per youtube tai būtų neblogai ir vaizdą turėt per didelį ekraną.

Šiaip kankinau wifi mirror link, nu niekaip nevalina. Laido vis nenusinešu, bet reikėtų pabandyti usb mirror link, gal šitas variantas paeis.

Aš irgi bandžiau mirror link WiFi/Cable. Teko kažkiek pavargti kol paleidau. Man veikia tik Cable, pasileido tik Sygic navigacija. Pasirodo daugelis naujausių telefonų nėra compatible. Pavyko su Samsung S8. Čia listas, kurie compatible su mirror link: https://mirrorlink.com/phones

Neprisijungęs balticam

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 973
Ats: Toyota Camry 2019 Android Auto Apple Car
« Atsakymas #9 Įrašytas: Gegužės 19, 2020, 14:47:03 pm »
Aš irgi bandžiau mirror link WiFi/Cable. Teko kažkiek pavargti kol paleidau. Man veikia tik Cable, pasileido tik Sygic navigacija. Pasirodo daugelis naujausių telefonų nėra compatible. Pavyko su Samsung S8. Čia listas, kurie compatible su mirror link: https://mirrorlink.com/phones

Bet kuriam Android gali padaryt per USB, tik reikia senos Mirrorlink versijos(arba keliato programeliu, forumuose pilna info). Bet meslas vistiek tas Mirrorlink; pakrovimo is USB praktiskai nerasta ir jei pasileidi navi issiurbia baterija momentaliai. Ir taip, tik Sygic veikia.

Neprisijungęs pecionka

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 261
Ats: Toyota Camry 2019 Android Auto Apple Car
« Atsakymas #10 Įrašytas: Gegužės 19, 2020, 16:45:11 pm »
Bet kuriam Android gali padaryt per USB, tik reikia senos Mirrorlink versijos(arba keliato programeliu, forumuose pilna info). Bet meslas vistiek tas Mirrorlink; pakrovimo is USB praktiskai nerasta ir jei pasileidi navi issiurbia baterija momentaliai. Ir taip, tik Sygic veikia.

Tai kaip suprantu turint obuolį šitą variantą galima pamiršti?

Neprisijungęs Module

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 8
Ats: Toyota Camry 2019 Android Auto Apple Car
« Atsakymas #11 Įrašytas: Gegužės 19, 2020, 19:11:03 pm »
Tai kaip suprantu turint obuolį šitą variantą galima pamiršti?

Kad nelabai net verta, nieko gero iš to mirror link, visiškai old school. Pabandžiau ir išjungiau 😁

Neprisijungęs balticam

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 973
Ats: Toyota Camry 2019 Android Auto Apple Car
« Atsakymas #12 Įrašytas: Gegužės 19, 2020, 19:45:46 pm »
Tai kaip suprantu turint obuolį šitą variantą galima pamiršti?

Tikrai taip.

Neprisijungęs Module

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 8
Ats: Toyota Camry 2019 Android Auto Apple Car
« Atsakymas #13 Įrašytas: Rugsėjo 03, 2020, 15:26:55 pm »
Sveiki. Lyg atsirado update dėl Android auto ir Apple car: https://www.youtube.com/watch?v=jSi7F9SQlSA&feature=youtu.be&fbclid=IwAR33ncHM5aX5KTneLRurxANOssog2ZaPzPoskVacE8vLJOLX2SZxTCZkLlM

Komentaruose klausia ir dėl Camry, tai lyg veikia.

Neprisijungęs Rainas

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 53
Ats: Toyota Camry 2019 Android Auto Apple Car
« Atsakymas #14 Įrašytas: Kovo 01, 2021, 19:58:51 pm »
Sveiki,
Gal kas nors jau gavo ir instaliavo ta atnaujintą versija su CarPlay?  :)