Autorius Tema: Problemėlė su vairu  (Skaityta 1076 kartus)

Neprisijungęs Belgas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 1
Problemėlė su vairu
« Įrašytas: Liepos 09, 2020, 14:53:38 pm »
Vaziuojant posukyje ir susukus vaira kazkas sutraška. Stovint ir sukiojant vaira taip pat pora kartu sutraška. Servise automobili pakelę apžiūrėjo,bet nieko nerado

Neprisijungęs E12T27

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 1
Ats: Problemėlė su vairu
« Atsakymas #1 Įrašytas: Liepos 31, 2020, 20:54:43 pm »
Pas mane labai panaši problema, susukus vairą iki galo ir jį tiesinant jaučiasi stuktelėjimas per vairą porą kartų, anksčiau vos jausdavosi, o paskutiniu metu jau net ir girdisi. Tris kartus buvau servise, TA taip pat neseniai praėjau, niekas nieko nerado. Tikriausiai kažkoks plika akimi nematomas gedimas, gal atraminiai guoliai arba vairo kolonėlė spėčiau. Gal kas turi idėjų ir/arba gali parekomenduoti servisą?

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Problemėlė su vairu
« Atsakymas #2 Įrašytas: Rugpjūčio 01, 2020, 11:29:07 am »
Man ant Hondos buvo atraminiai guoliai su tokiais simptomais. Patikrint nesudetinga, vienas sukioja vaira, kitas pro arka ziuri ar stuksenimo metu persoka spyruokle (tas persokimas ir skleidzia garsa). Jei pro arka nesimato galima po kapotu amortiko lekstes virsuje tiesiog priliesti ranka amortiko virsutini varzta, jei stuksenimo metu jauciasi vibracija per ta varzta tai bus atraminis. Visa tai reika daryt nepakeltai masinai, kad butu apkrova.
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019