Autorius Tema: Audiomagnetolos ekrane nesikeičia vaizdas (pastoviai prašo prisijungti prie nav)  (Skaityta 562 kartus)

Neprisijungęs Andrėj Blaškevič

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 3
 (h) Laba diena,
Reikia Jūsų pagalbos:
Mano automobilio 2004 m. (2004-2007 m. serija) gamyklinė automagnetola Toyota w58810 vieną kartą važiuojant paspaudus vieną iš mygtukų pasikeitė vaizdas ekrane iš grojančios muzikos informacijos ir radijo bangos į vaizdą apie  navigaciją ("Navigacija leidžia Jums ... Jei norite paspauskite Enter ..."). Bandžiau spausti mygtukus, bet tai ne padėjo. Radijas groja, CD galima klausyti, bet jokio informacijos nematau. Navigacijos grotuvas su CD stovi po vairuotojo sėdine (šios vietos aš nejudinau).
Gal ką nors patarsite. 
 (!?)

Neprisijungęs Sapyra

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 235
Ats: Audiomagnetolos ekrane nesikeičia vaizdas (pastoviai prašo prisijungti prie nav)
« Atsakymas #1 Įrašytas: Rugsėjo 30, 2020, 19:04:02 pm »
Gal lazeriukas nuėjo navigacijos...reikia speco.

Neprisijungęs LM

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 926
Ats: Audiomagnetolos ekrane nesikeičia vaizdas (pastoviai prašo prisijungti prie nav)
« Atsakymas #2 Įrašytas: Rugsėjo 30, 2020, 22:08:38 pm »
(h) Laba diena,
Reikia Jūsų pagalbos:
Mano automobilio 2004 m. (2004-2007 m. serija) gamyklinė automagnetola Toyota w58810 vieną kartą važiuojant paspaudus vieną iš mygtukų pasikeitė vaizdas ekrane iš grojančios muzikos informacijos ir radijo bangos į vaizdą apie  navigaciją ("Navigacija leidžia Jums ... Jei norite paspauskite Enter ..."). Bandžiau spausti mygtukus, bet tai ne padėjo. Radijas groja, CD galima klausyti, bet jokio informacijos nematau. Navigacijos grotuvas su CD stovi po vairuotojo sėdine (šios vietos aš nejudinau).
Gal ką nors patarsite. 
 (!?)
O tu pamegink isimti ir vel ideti CD navigacijos is naujo i stalciu.
Man net kazkada svarste ar nereiktu trumpam atjungti kleimos akumo, nenorejo pasileisti navigacija...bet neprireike is kelinto karto uzsikure...
Pamegink.
Bet gal pats ekranelis nusprogo? Minejai viskas veikia bet nieko nerodo...

Neprisijungęs Andrėj Blaškevič

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 3
Ats: Audiomagnetolos ekrane nesikeičia vaizdas (pastoviai prašo prisijungti prie nav)
« Atsakymas #3 Įrašytas: Spalio 11, 2020, 12:32:27 pm »
Su ekranu tikrai viskai gerai. Del CD, tai turiu is pardavėjo net 2 CD. Tikrai bandziau vel ideti diska, jokio skyrtumo. Su akumu ne zaisiu, ne verta, jei visai nustuos veikti. Buvo mintis atjungti skaitytuva, bet kolkas toks variantas niekus neaprasytas. O nuvezti pas meistrus: del to, kad nematau rds ir kito teksto, visaai neverta, bet ir gali dar sugadinti :-{