Autorius Tema: RAV4 (5 serijos) tobulinimas  (Skaityta 14455 kartus)

Neprisijungęs kixxoff

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 422
Ats: RAV4 (5 serijos) tobulinimas
« Atsakymas #75 Įrašytas: Vasario 08, 2021, 14:02:52 pm »
Ali yra guminis kilimas į bagažinę. Man nereikia, bet gal kam aktualu, jei perkant dyleris ne padovanojo.. Kaina OK, tik reik atsiliepimus skaityt.
https://www.aliexpress.com/item/4000461132309.html?spm=a2g0o.cart.0.0.20b33c00UP9XcP&mp=1

Neprisijungęs Dalius7

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 131
Ats: RAV4 (5 serijos) tobulinimas
« Atsakymas #76 Įrašytas: Vasario 09, 2021, 17:03:05 pm »
Prisiminiau, kad kažkada iš ali pirkau OBD2 tipo adapterį, kuris, žinoma, tinka ir RAV4
https://www.aliexpress.com/item/32383340743.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dIJDl9P
Gana patogus daiktas. Nedidukas, nereikia kabelių, jungiasi tiesiog per BT. Standartiškai naudojamas apps'as inCarDoc, tačiau su juo galima tik klaidas pasižiūrėti, jas nuresetinti, na dar yra keli dashboardai.
Tačiau yra kitas apss'as - Carista OBD2. Jis taip pat moka jungtis per šį adapterį.
Appsas mokamas (9.99 Eur/mėn.), tačiau juo naudojantis galima keisti tam tikrus nustatymus. Pvz., kam aktualu, išjungti neprisegto diržo įspėjimą. Šiaip funkcijų sąrašas nemažas, jį galima rasti čia: https://caristaapp.com/vehicles/toyota/rav4/5th-gen
Iš įdomesnių radau, kad programėlė moka nuskaityti padangų slėgį (prikabinu nuotrauką).
« Paskutinį kartą keitė: Vasario 09, 2021, 17:08:22 pm sukūrė Daliusv »

Neprisijungęs Dalius7

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 131
Ats: RAV4 (5 serijos) tobulinimas
« Atsakymas #77 Įrašytas: Vasario 17, 2021, 10:24:40 am »
Pasikeičiau kelis setting'us, tačiau iš esmės nieko tokio, kad be to negalėtum gyventi, ten nėra.
- pamažinau "headlights on" automatikos jautrumą;
- posukio mirksėjima padariau 4 kartus, vietoje buvusių 3 (prasmės neturi, tačiau čia toks patogus settingas, kad įsitikinti, jog pakeitimai veikia);
- įjungiau langų atidarymą/uždarymą iš pultelio (čia, ko gero, naudingiausias settingas);
- įjungiau pypsėjimą, kol atsidarinėja/užsidarinėja bagažinė (turbūt reikės išjungti, nes šiek tiek nervuoja).


Neprisijungęs kixxoff

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 422
Ats: RAV4 (5 serijos) tobulinimas
« Atsakymas #78 Įrašytas: Vasario 17, 2021, 11:18:26 am »
Pasikeičiau kelis setting'us, tačiau iš esmės nieko tokio, kad be to negalėtum gyventi, ten nėra.
- pamažinau "headlights on" automatikos jautrumą;
- posukio mirksėjima padariau 4 kartus, vietoje buvusių 3 (prasmės neturi, tačiau čia toks patogus settingas, kad įsitikinti, jog pakeitimai veikia);
- įjungiau langų atidarymą/uždarymą iš pultelio (čia, ko gero, naudingiausias settingas);
- įjungiau pypsėjimą, kol atsidarinėja/užsidarinėja bagažinė (turbūt reikės išjungti, nes šiek tiek nervuoja).
Čia su tuo mokamu appsu + adapteriu nustatymus keitei? Gal visai apsimoka, palyginus su tuo, kiek dyleris nuplėš už automatinių stiklų pajungimą.. Adapteris prie mašinos jungiasi per BT, o telefonas prie adapterio irgi per BT?
« Paskutinį kartą keitė: Vasario 17, 2021, 12:37:59 pm sukūrė kixxoff »

Neprisijungęs Dalius7

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 131
Ats: RAV4 (5 serijos) tobulinimas
« Atsakymas #79 Įrašytas: Vasario 17, 2021, 13:53:50 pm »
Čia su tuo mokamu appsu + adapteriu nustatymus keitei? Gal visai apsimoka, palyginus su tuo, kiek dyleris nuplėš už automatinių stiklų pajungimą.. Adapteris prie mašinos jungiasi per BT, o telefonas prie adapterio irgi per BT?
Taip, su mokamu, tik galima rasti ir "paturbintą" appso versiją :)
Adapteris jungiasi į OBD2 jungtį mašinoje. Ji yra po bako ir kapoto mygtukais, balta jungtis (vaizdas čia: https://www.youtube.com/watch?v=jgZM5J_QatU&ab_channel=DaliusV).
Tada pasileidi appsą, sakai junkis per "Bluetooth ELM327" ar kažkaip panašiai ir prisijungiama per BT.
Yra adapaterių, kurie palaiko ir wi-fi prisijungimą, bet pas mane tik BT.

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: RAV4 (5 serijos) tobulinimas
« Atsakymas #80 Įrašytas: Vasario 17, 2021, 14:26:39 pm »
tai, kad pas mane gamykliskai su pulteliu uzrakinant masina, laikai uzrakinimo knopke ir visi langai uzsidaro, ar cia jus ne apie tai?
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs Dalius7

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 131
Ats: RAV4 (5 serijos) tobulinimas
« Atsakymas #81 Įrašytas: Vasario 17, 2021, 14:37:07 pm »
tai, kad pas mane gamykliskai su pulteliu uzrakinant masina, laikai uzrakinimo knopke ir visi langai uzsidaro, ar cia jus ne apie tai?
apie tai. Nežinau su kuo tai susiję, galbūt su komplektacija, tačiau pas mane defaultu tai nebuvo įjungta.

Neprisijungęs kixxoff

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 422
Ats: RAV4 (5 serijos) tobulinimas
« Atsakymas #82 Įrašytas: Vasario 18, 2021, 09:02:24 am »
tai, kad pas mane gamykliskai su pulteliu uzrakinant masina, laikai uzrakinimo knopke ir visi langai uzsidaro, ar cia jus ne apie tai?
O pas mane nera tokio navaroto  (-) reiks per TA paklaust ar nemokamai enablintų..

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: RAV4 (5 serijos) tobulinimas
« Atsakymas #83 Įrašytas: Vasario 18, 2021, 09:21:23 am »
tai gal pas ka neuzsidaro langai laikant uzrakinimo knopke yra kazkokia kita funkcija ant to? pabandykit
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs Dalius7

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 131
Ats: RAV4 (5 serijos) tobulinimas
« Atsakymas #84 Įrašytas: Vasario 18, 2021, 10:29:20 am »
tai gal pas ka neuzsidaro langai laikant uzrakinimo knopke yra kazkokia kita funkcija ant to? pabandykit
Nieko nebuvo. Bandžiau, dar kai nebuvau įjungęs šios funkcijos. Iš anskčiau turėto VW buvau įpratęs karštą dieną eidamas link mašinos, atidaryti langus, kad prasivėdintų.

Neprisijungęs kixxoff

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 422
Ats: RAV4 (5 serijos) tobulinimas
« Atsakymas #85 Įrašytas: Vasario 18, 2021, 11:47:59 am »
O kažin ar galima ateiti į Tokvilą, trenkti kumščiu per stalą (nu arba mandagiai paprašyti) ir pasakyti - dabar TAIP, vyrai, aš žinau, kad mano automobilis turi daug nustatymų, prie kurių aš neturiu priėjimo. Nustatymai jau YRA automobilyje ir nep#%*it man proto apie kažkokius mokesčius apie pajungimą. Aš sumokėjau bapkes už produktą, ir noriu juo naudotis pilnai. Arba duodat man pačiam galimybę viską reguliuoti, arba reguliuojat pagal mano pageidavimus nemokamai. Arba aš einu į vartotojų teises nu ir t.t.

Nes, rimtai, PZDC, parduoda tau kavos aparatą, kuris daro 10 rūšių kavos, bet įjungia tik 3. Už kitų "aktyvavimą" reikia mokėti... Tai gal telikus parduot nespalvotus, o spalvų pajungimas dar +250 EuR.
Tik tas daiktas, kurio visomis funkcijomis aš negaliu naudotis kainuoja viso labo nuo 30K iki 40K pinigų.
Ar aš neteisus..?
« Paskutinį kartą keitė: Vasario 18, 2021, 14:19:55 pm sukūrė kixxoff »

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: RAV4 (5 serijos) tobulinimas
« Atsakymas #86 Įrašytas: Vasario 18, 2021, 15:18:00 pm »
neteisus. Jei jie tau atidarys tavo pageidaujamas opcijas, tai darbuotojai gais savo laika, tai uz darbo valandas turesi sumoket. Nemoki tik tada jei atstovas taiso savo padarytas klaidas arba darbai pagal draudima, garantini broka ar recall’a.
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs balticam

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 973
Ats: RAV4 (5 serijos) tobulinimas
« Atsakymas #87 Įrašytas: Vasario 18, 2021, 15:35:26 pm »
Na nezinau kaip pas jus LT, bet man viska padare ko prasiau uz dyka. Aisku prie eilinio serviso.

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: RAV4 (5 serijos) tobulinimas
« Atsakymas #88 Įrašytas: Vasario 18, 2021, 15:45:17 pm »
bet uz eilini servisa tai moki? cia kitas atvejis.
Yra ir tokiu atstovu, kurie 5 metus duoda nemokamus TA bet dazniausiai tai jau buna iskaiciuota i masinos kaina :)
Reiktu nepamirsti, kad atstovai pagrinde uzdirba is serviso, is auto pardavimu jie ten ne toki dideli komisa pasiima, juolab jei dar kelios tos pacios markes atstovybes regione, tai dar ir konkuruot turi.
« Paskutinį kartą keitė: Vasario 18, 2021, 15:47:56 pm sukūrė Henris »
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs kixxoff

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 422
Ats: RAV4 (5 serijos) tobulinimas
« Atsakymas #89 Įrašytas: Vasario 18, 2021, 17:00:49 pm »
neteisus. Jei jie tau atidarys tavo pageidaujamas opcijas, tai darbuotojai gais savo laika, tai uz darbo valandas turesi sumoket. Nemoki tik tada jei atstovas taiso savo padarytas klaidas arba darbai pagal draudima, garantini broka ar recall’a.
Mane labiau domina ne kiek valandų darbuotojas dirbs, kad įjungtų funkcijas, o kodėl aš (vartotojas) neturiu priėjimo prie tų funkcijų in the first place. Tik tiek. Čia klausimas retorinis. Pažiūrėsiu ką pasakys Tokvila.