Autorius Tema: D4D 2,2. Netraukia.Apsukos tik iki 2000.  (Skaityta 2339 kartus)

Neprisijungęs Sapyra

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 235
Ats: D4D 2,2. Netraukia.Apsukos tik iki 2000.
« Atsakymas #15 Įrašytas: Gruodžio 04, 2020, 18:40:45 pm »
Bakai buvo atšaukti gamintojo.Keitė nemokamai,bet aš pražiopsojau tai teko lenkišką dėt.Jau tris metus važinėju .Kai nuimt norėsi tai jei nekeistas pradės bėgt pajudinus.

Neprisijungęs Giulciataj

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 26
Ats: D4D 2,2. Netraukia.Apsukos tik iki 2000.
« Atsakymas #16 Įrašytas: Gruodžio 05, 2020, 12:53:37 pm »
Bakas ne kiauras. O kas čia bendro?

Neprisijungęs Giulciataj

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 26
Ats: D4D 2,2. Netraukia.Apsukos tik iki 2000.
« Atsakymas #17 Įrašytas: Gruodžio 05, 2020, 12:54:51 pm »
Aaa, supratau

Neprisijungęs Giulciataj

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 26
Ats: D4D 2,2. Netraukia.Apsukos tik iki 2000.
« Atsakymas #18 Įrašytas: Gruodžio 05, 2020, 13:02:31 pm »
Pas mane kreivos. Rankos.Dėl galvos nežinau...Suprantu esmę,veikimo principus,bet kai imu daryti suprantu,kad ne man tai... nors ir labai įdomu. Kai sakoma-ne kiekvienam duota. Teorijos daug,praktikos-mažai.

Neprisijungęs RDeEsser

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 863
  • Avensis D4D
Ats: D4D 2,2. Netraukia.Apsukos tik iki 2000.
« Atsakymas #19 Įrašytas: Gruodžio 05, 2020, 23:12:30 pm »
O tai ką pačiam negalima? Būtinai pas dyzelistus? Na jei "boška tuščia", rankos kreivos tada taip.
Plauni bakus?Klientų galiu užrodyti...Nevisi su tiesiom rankom atsiraitoja rankoves eina plauti bakus,yra žmonių kurie turi ir taip ką veikti...
E

Neprisijungęs ketvirtasis

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3280
Ats: D4D 2,2. Netraukia.Apsukos tik iki 2000.
« Atsakymas #20 Įrašytas: Gruodžio 06, 2020, 15:26:09 pm »
Plauni bakus?Klientų galiu užrodyti...Nevisi su tiesiom rankom atsiraitoja rankoves eina plauti bakus,yra žmonių kurie turi ir taip ką veikti...
Sory už durną klausimą: O tai kaip su žmona vaikus "gaminot", juos auginot ir į mokslus išleidot? Gi niekas nemokino, nerodė kaip ten ką ir kur. Tai mūsų genuose, taip pat ir čia. Nejau dviračių po to mopedų ir motociklų niekas nesat ardę - remontavę?

Neprisijungęs RDeEsser

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 863
  • Avensis D4D
Ats: D4D 2,2. Netraukia.Apsukos tik iki 2000.
« Atsakymas #21 Įrašytas: Gruodžio 07, 2020, 21:59:56 pm »
Sory už durną klausimą: O tai kaip su žmona vaikus "gaminot", juos auginot ir į mokslus išleidot? Gi niekas nemokino, nerodė kaip ten ką ir kur. Tai mūsų genuose, taip pat ir čia. Nejau dviračių po to mopedų ir motociklų niekas nesat ardę - remontavę?
Tai pakanka pasakyti kad galima ir pačiam prasipaluti baką jei laiko turi,bet būtinai reiklainga ironija apie kreivas rankas ir neišmanymus...Atrodo kad daug mokslų reikia kibirą išplauti,vis užmesti reikia kad čia aš tai jau galiu,o jūs mulkiai tai nieko...Ir taip iš bene kiekvieno tamstos posto galima spėti koks esate didis meistras
E

Neprisijungęs ketvirtasis

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3280
Ats: D4D 2,2. Netraukia.Apsukos tik iki 2000.
« Atsakymas #22 Įrašytas: Gruodžio 08, 2020, 07:17:51 am »
Tai pakanka pasakyti kad galima ir pačiam prasipaluti baką jei laiko turi,bet būtinai reiklainga ironija apie kreivas rankas ir neišmanymus...Atrodo kad daug mokslų reikia kibirą išplauti,vis užmesti reikia kad čia aš tai jau galiu,o jūs mulkiai tai nieko...Ir taip iš bene kiekvieno tamstos posto galima spėti koks esate didis meistras
oftopic:
Trims akliems žyniams davė paliesti dramblį vienam uodegą, kitam straublį trečiam koją.
Ir visi atsakė savaip (ilgoka istorija).
Ką norėjau tuom pasakyti:
- Tamsta esi kažkieno įžeistas (gal tą įžedimą įžvelgei manajam poste). Visai nėra jokios ironijos, bet "žinys" atsakė savaip.
Kadaise teko bendaruti su tikrai protingu žmogum (ir dabar godžiai skaitau jo "veikalus" internete). Sutikau gyvai, eilinis "user-is" vairuojantis opel corsą (neėsmė). Klausia jis manęs kaip pakeisti motoro oro filtrą. Pakeičiau jam tą filtrą ar tai reiškia, kad aš pranašesnis už jį? Spręsti tikrai ne man, bet kai protingas vyras paklausia kaip pakeisti tą ar aną menkniekį, nu sory.
« Paskutinį kartą keitė: Gruodžio 08, 2020, 07:21:20 am sukūrė ketvirtasis »

Neprisijungęs ketvirtasis

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3280
Ats: D4D 2,2. Netraukia.Apsukos tik iki 2000.
« Atsakymas #23 Įrašytas: Gruodžio 08, 2020, 07:27:30 am »
P.S. kai pirmą kartą keičiausi sau filtrą (nebuvau matęs ir net nežinojau kaip tai daryti) tiesiog imi ir darai. Nesigauna iš pirmo karto, bet toliau darai, ir taip kartoji. Nereikia bijoti, svarbiausia pradėti ir labai norėti padaryti.
O jei noro nėra visuomet rasi priežastį to nedaryti.

Neprisijungęs Giulciataj

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 26
Ats: D4D 2,2. Netraukia.Apsukos tik iki 2000.
« Atsakymas #24 Įrašytas: Gruodžio 08, 2020, 19:59:36 pm »
...vaikai,gyvenkime draugiškai...