Autorius Tema: RAV4 sisteminis meniu  (Skaityta 1219 kartus)

Neprisijungęs Dalius7

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 131
RAV4 sisteminis meniu
« Įrašytas: Gruodžio 10, 2020, 18:02:59 pm »
Daug kur internete radau, kad sisteminis meniu aktyvuojasi swipe'ų (braukymų) pagalba.
Deja man taip meniu aktyvuoti nepavyko.
Pasirodo yra ir kitas būdas - mygtukų pagalba. Nufilmavau, kaip tai padaryti: https://youtu.be/o-wsyA5E_dA

Beje kas įdomu, kad net ir tuo atveju, kai nėra gamyklinės navigacijos (pas mane būtent taip), sisteminis meniu rodo aktyvų GPS imtuvą.
Gal kas domėjotės, ką naudingo iš to meniu dar galima išspausti?

Neprisijungęs Logistas

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 83
Ats: RAV4 sisteminis meniu
« Atsakymas #1 Įrašytas: Gruodžio 10, 2020, 20:13:29 pm »
O tame meniu yra kas nors idomaus?  :)

Neprisijungęs SML

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 78
Ats: RAV4 sisteminis meniu
« Atsakymas #2 Įrašytas: Gruodžio 11, 2020, 14:10:11 pm »
Daug kur internete radau, kad sisteminis meniu aktyvuojasi swipe'ų (braukymų) pagalba.
Deja man taip meniu aktyvuoti nepavyko.
Pasirodo yra ir kitas būdas - mygtukų pagalba. Nufilmavau, kaip tai padaryti: https://youtu.be/o-wsyA5E_dA

Beje kas įdomu, kad net ir tuo atveju, kai nėra gamyklinės navigacijos (pas mane būtent taip), sisteminis meniu rodo aktyvų GPS imtuvą.
Gal kas domėjotės, ką naudingo iš to meniu dar galima išspausti?


GPS imtuvas yra reikalingas dėl eCall sistemos (to uždengto migtuko lubose). Paspaudus jį automatiškai atitinkamoms tarnyboms yra siunčiama būvimo vieta kartu su kitais automobilio parametrais (išsiskleidusios oro pagalvės ir pan.)
Toyota RAV4 2020

Neprisijungęs Dalius7

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 131
Ats: RAV4 sisteminis meniu
« Atsakymas #3 Įrašytas: Gruodžio 11, 2020, 14:13:11 pm »
GPS imtuvas yra reikalingas dėl eCall sistemos (to uždengto migtuko lubose). Paspaudus jį automatiškai atitinkamoms tarnyboms yra siunčiama būvimo vieta kartu su kitais automobilio parametrais (išsiskleidusios oro pagalvės ir pan.)

Įdomu, kai yra gamyklinė navigacija, naudojamas tas pats GPS imtuvas, ar būna įmontuotas papildomas?

Neprisijungęs maxis

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 12
Ats: RAV4 sisteminis meniu
« Atsakymas #4 Įrašytas: Gruodžio 21, 2020, 10:42:27 am »
O tame meniu yra kas nors idomaus?  :)
Galima sukalibruoti geltonas linijas galinei kamerai :) Spėju, kad pamiršo man, kai pardavė :)