Autorius Tema: Noriu pirkti RAV4  (Skaityta 4906 kartus)

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Noriu pirkti RAV4
« Atsakymas #45 Įrašytas: Balandžio 09, 2021, 15:40:29 pm »
nu 4os kartos rava su 5os kartos neteisinga lygint. Visai kitos platformos, beje 4as tai man labai kietas atrode as irgi ji buvau nuziurejes, bet ir salonas man kaip tanke jo tai taip toks nesekmingas modelis buvo, net 3ios kartos buvo kokybiskesnis. O dabartiniai ravai kol nesueis 5 metai bus norma, o paskui prades irgi barsket viskas, cia ne highendas galu gale. Kaimynas turi 2017 avensi tai irgi kazkas kazkur pakrebzda jau, bet toyota perka tikrai ne del komforto :)
Ai ir Toyota Lietuvoje 2020 metais patenka i naudotu auto perkamiausiu TOP5
« Paskutinį kartą keitė: Balandžio 09, 2021, 15:42:41 pm sukūrė Henris »
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs Ralfas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1684
Ats: Noriu pirkti RAV4
« Atsakymas #46 Įrašytas: Balandžio 09, 2021, 17:09:55 pm »
nu 4os kartos rava su 5os kartos neteisinga lygint. Visai kitos platformos, beje 4as tai man labai kietas atrode as irgi ji buvau nuziurejes, bet ir salonas man kaip tanke jo tai taip toks nesekmingas modelis buvo, net 3ios kartos buvo kokybiskesnis. O dabartiniai ravai kol nesueis 5 metai bus norma, o paskui prades irgi barsket viskas, cia ne highendas galu gale. Kaimynas turi 2017 avensi tai irgi kazkas kazkur pakrebzda jau, bet toyota perka tikrai ne del komforto :)
Ai ir Toyota Lietuvoje 2020 metais patenka i naudotu auto perkamiausiu TOP5
kaip galima pirkt masina ne del komforto? Ar darbo reikalams naudoji darbine masina, o ne darbine? Vat sito as niekaip nesuprantu, perku masina kad kentet, nes man komforto nereikia...

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Noriu pirkti RAV4
« Atsakymas #47 Įrašytas: Balandžio 09, 2021, 17:36:50 pm »
visi su skirtingais poreikiais. Vieniem auto reikalinga tik tam kad nuveztu. Kitiem kad butu patikima ir kuo maziau reiktu po servisus droztis, kitiem komfortas svarbiausia, bet neislenda is boxu, kad tuo komfortu naudotis :) Jei nori ir komforto ir kad 20 metu laikytu tocka, perki RRoyca arba Bentley ir susimoki ir uz komforta ir uz ilgaamziskuma ir uz kokybe, tai iseina kaip 3 Toyotos :)
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs Ralfas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1684
Ats: Noriu pirkti RAV4
« Atsakymas #48 Įrašytas: Balandžio 09, 2021, 17:48:15 pm »
visi su skirtingais poreikiais. Vieniem auto reikalinga tik tam kad nuveztu. Kitiem kad butu patikima ir kuo maziau reiktu po servisus droztis, kitiem komfortas svarbiausia, bet neislenda is boxu, kad tuo komfortu naudotis :) Jei nori ir komforto ir kad 20 metu laikytu tocka, perki RRoyca arba Bentley ir susimoki ir uz komforta ir uz ilgaamziskuma ir uz kokybe, tai iseina kaip 3 Toyotos :)
Kas šiais laikais mašina perka dvidešimčiai metų?? Bent jau kas perka 5 metams? Aš tokių nepažystų...

Neprisijungęs Ralfas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1684
Ats: Noriu pirkti RAV4
« Atsakymas #49 Įrašytas: Balandžio 09, 2021, 17:49:33 pm »
Kas šiais laikais mašina perka dvidešimčiai metų?? Bent jau kas perka 5 metams? Aš tokių nepažystų... Veža darbinė mašina, nu tai nieko negaliu sakyt tik todėl, kad ji darbinė, niekas nekainuoja, bet kaip galima būtų už tokia mokėt savo pinigus tai to vat nesuprantu niekaip.

Neprisijungęs Astuonkojis

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 66
Ats: Noriu pirkti RAV4
« Atsakymas #50 Įrašytas: Balandžio 09, 2021, 17:56:18 pm »
Norėčiau paprieštarauti, nusipirkom kitą brendą už "biskuti brangiau". Net negalėjau įsivaizduoti, kad ir už tokius pingus galima su komfortu važinėti. Nepeikiu ir savo Avensio - superinis mašiniukas nupirko momentaliai ir kainą buvau gerą uždėjęs. Tikrai pirmas žvilgsnis buvo į RAV4 bet pirkti "žiguliuką" - savęs nemylėti. Aišku automobilis bus negendantis, bet "sedėti ant suoliuko" kaulus laužyti, ne tie metai. Iš išorės ravas super atrodo, bet retas konservas, atrodo kad alaus skardinę paspyrei - taip pat barška.
Norėjosi komforto, saugumo, pravažumo tą ir nupirkom. Kažkas čia forume minėjo Citrina C5 geriau rieda, mintyse pasijuokiau, o be reikalo.
P.S.
Jutubėje žiūrėjau filmuką, lygino ten tuos parketinius visureigius. Tuo pačiu ir RAV-as naujausias. Tas dėdė pasakojo, kad šį Rav4 perka tik žmonės aklai mylintys tojotas. Dzin, kad kibiras, dzin kad sėdi ant medinio suoliuko, dzin kad "žiguliukas" bele toyota. Taip pat ir pardavimų srityje Toyota pačiam gale.

Tai kokia masina vietoj rav nusipirkai uz truputy brangiau?

Neprisijungęs LM

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 926
Ats: Noriu pirkti RAV4
« Atsakymas #51 Įrašytas: Balandžio 10, 2021, 09:24:05 am »
Ir as palaikau pastaraji paklausima < tai kokia auto nupirkai>
Kas cia per paslaptys... :-] :-] :-] :-]

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Noriu pirkti RAV4
« Atsakymas #52 Įrašytas: Balandžio 10, 2021, 12:26:22 pm »
gal X5 nusipirko nors ten irgi vaziuoji kaip ant taburetes :)
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs xaudrius

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 442
  • Toyota RAV4 Hybrid 2,5 HSD
Ats: Noriu pirkti RAV4
« Atsakymas #53 Įrašytas: Balandžio 10, 2021, 16:57:59 pm »
Norėčiau paprieštarauti, nusipirkom kitą brendą už "biskuti brangiau". Net negalėjau įsivaizduoti, kad ir už tokius pingus galima su komfortu važinėti. Nepeikiu ir savo Avensio - superinis mašiniukas nupirko momentaliai ir kainą buvau gerą uždėjęs. Tikrai pirmas žvilgsnis buvo į RAV4 bet pirkti "žiguliuką" - savęs nemylėti. Aišku automobilis bus negendantis, bet "sedėti ant suoliuko" kaulus laužyti, ne tie metai. Iš išorės ravas super atrodo, bet retas konservas, atrodo kad alaus skardinę paspyrei - taip pat barška.
Norėjosi komforto, saugumo, pravažumo tą ir nupirkom. Kažkas čia forume minėjo Citrina C5 geriau rieda, mintyse pasijuokiau, o be reikalo.
P.S.
Jutubėje žiūrėjau filmuką, lygino ten tuos parketinius visureigius. Tuo pačiu ir RAV-as naujausias. Tas dėdė pasakojo, kad šį Rav4 perka tik žmonės aklai mylintys tojotas. Dzin, kad kibiras, dzin kad sėdi ant medinio suoliuko, dzin kad "žiguliukas" bele toyota. Taip pat ir pardavimų srityje Toyota pačiam gale.
Toyota pardavimų gale? A pablūdai?! Pamėgink naują RAV nusipirkti. Aš laukiau 2 mėn eilėj. Prieš savaitę bendradarbis užsisakė, gaus vasaros pabaigoje. O priežastis tame, kad biednieji tautiečiai, taip mylintys fokiškus auto, šluoja Toyotos sandėlius 😉
Kiekvienas spyris į subinę yra postūmis į priekį.

GALLANT

  • Svečias
Ats: Noriu pirkti RAV4
« Atsakymas #54 Įrašytas: Balandžio 10, 2021, 21:28:40 pm »
Reikia laukti ne todel, kad sluoja sandelius. Cia yra marketingas ir gamybos procesas del to kaltas.

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Noriu pirkti RAV4
« Atsakymas #55 Įrašytas: Balandžio 10, 2021, 22:06:36 pm »
manau apie tai ir kalba, kad sandeliuose neuzsilaiko bent jau 5 kartos ravai, nespeja gamint, o i sandelius stoja tik tarpinese logistikos stotelese arba klientas uzsakes auto ja surinkus apsigalvoja, tada tokios auto eina i sandeli.
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs xaudrius

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 442
  • Toyota RAV4 Hybrid 2,5 HSD
Ats: Noriu pirkti RAV4
« Atsakymas #56 Įrašytas: Balandžio 10, 2021, 23:02:22 pm »
manau apie tai ir kalba, kad sandeliuose neuzsilaiko bent jau 5 kartos ravai, nespeja gamint, o i sandelius stoja tik tarpinese logistikos stotelese arba klientas uzsakes auto ja surinkus apsigalvoja, tada tokios auto eina i sandeli.
Būtent apie tai ir kalbu. O plug in variantai išvis neaišku kada Lietuvą pasieks. Va tokie blogi tie RAV. Dar šiandien išbandžiau, kaip ten su tom bagažinem. Aštuoni maišai žemių. Ne durpiu. Ir nei brakšt. Aišku, lentyna nuleista.
Kiekvienas spyris į subinę yra postūmis į priekį.

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Noriu pirkti RAV4
« Atsakymas #57 Įrašytas: Balandžio 11, 2021, 01:58:38 am »
Rav4 Prime Lietuvoj bus tik kitais metais. Kaina startuos nuo 38k
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs ketvirtasis

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3280
Ats: Noriu pirkti RAV4
« Atsakymas #58 Įrašytas: Balandžio 11, 2021, 15:49:33 pm »



Tai kokia masina vietoj rav nusipirkai uz truputy brangiau?
XC60 2017 all inclusive, bet dar yra likęs Jaris 2005 D4D

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Noriu pirkti RAV4
« Atsakymas #59 Įrašytas: Balandžio 11, 2021, 17:28:50 pm »
uz Volvo pasirinkima respectas. Bet palyginus su Rav 2015m tai XC60 2017 su gera komplektacija turejo kainuot ne siek tiek brangiau o kokia 50 proc daugiau :)
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019