Autorius Tema: RAV4 prieš Highlander  (Skaityta 1156 kartus)

Neprisijungęs SML

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 78
RAV4 prieš Highlander
« Įrašytas: Vasario 17, 2021, 10:16:33 am »
Sveiki,

Iškilo klausimas ar kas nors iš turinčių 5 kartos RAV4, pasirodžius naujam Highlanderiui Lietuvoje, mąsto pasikeisti savo RAV4 į Highlanderį. Aišku Highlanderis brangesnis, iš principo ten kur RAV4 kainos su visais įmanomais priedais ir aukščiausios komplektacijos pasibaigia, Highlanderio kaina dar net neprasideda (~40k ir 50k maždaug) Bet perkant highlanderį atomobilio irgi daugiau gauni. (7 vietos, gausesė įranga, geresnė medžiagų kokybė bei garso izoliacija) Iš kitos pusės už tokias sumas jau galima pradėti dairytis ir į Lexus.

nuomonės. pasvarstymai. pliusai. minusai ?
« Paskutinį kartą keitė: Vasario 17, 2021, 10:25:57 am sukūrė SML »
Toyota RAV4 2020

Neprisijungęs Dalius7

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 131
Ats: RAV4 prieš Highlander
« Atsakymas #1 Įrašytas: Vasario 17, 2021, 13:59:31 pm »
Nesigilinau labai į šį rinkos segmentą, tačiau kai pirmą kartą pamačiau kainą, tai įspūdis buvo - OHO.
Manau už tokią kainą tikrai galima pasidairyti į konkurentus, tuo labiau, kad man nereikalingos 7 vietos.
Be to, kažkaip man atrodo, kad garso izoliaciją Toyota ir čia bus pamiršusi.
Na ir dėl salono kokybės, skardų storio aš labiau linkčiau į vokiečių pusę.
Ir dar, man jis labiau į miniveną panašus, nei į SUV'ą.

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: RAV4 prieš Highlander
« Atsakymas #2 Įrašytas: Vasario 17, 2021, 14:28:58 pm »
As keisciau nebent i RAV4 Plugin Prime, bet jis LT bus tik kitais metais, kaina apie 40k
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs xaudrius

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 442
  • Toyota RAV4 Hybrid 2,5 HSD
Ats: RAV4 prieš Highlander
« Atsakymas #3 Įrašytas: Vasario 17, 2021, 15:32:12 pm »
Man labai patikdavo senasis Hihlanderis ir kai pamačiau, kad RAV iš jo paveldėjo dizainą, neatsilaikiau ir nusipirkau. Naujasis man jau švelnesnis, ne toks brutalus. Ypač keistai atrodo galinė dalis, kažkaip ištempta. Aš nekeisčiau, nes man tokia daržinė mieste nereikalinga. Bet jei turėčiau tokį poreikį, rinkčiausi Lexus. Ten viskas yra. Ir Toyota kokybė ir europietiškas komfortas.
Kiekvienas spyris į subinę yra postūmis į priekį.

Neprisijungęs Logistas

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 83
Ats: RAV4 prieš Highlander
« Atsakymas #4 Įrašytas: Vasario 17, 2021, 19:04:52 pm »
Na aš irgi galvoju, kad už tokia kaina ten turėtu buti ženkliai daugiau kokybes nei RAV. Pridėjus 9k jau Q7 išeina kuri “plikos” komplektacijos kokybės prasme bus panaši kaip “pilnas” Higlanderis. Idomu butu išgirsti atsiliepimus iš bandžiusiu, o gal ir vairuojančiu 🙂

Neprisijungęs Astuonkojis

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 66
Ats: RAV4 prieš Highlander
« Atsakymas #5 Įrašytas: Vasario 17, 2021, 21:55:03 pm »
Jūs pažiūrėkit Hihlanderio bazinę komplektaciją kur 45 000 eur. Ten realiai viskas įeina, tope yra didesne navigacija, vedinamos sėdynes ir dar keli niekučiai... O jūsų Lexus ar Q7 baze nuo 60k prasideda.. Nzn ar galima lyginti. Cia gal daugiau klausimas ir svarstymas ar max RAV ar minium Hihlanderi rinktis.
Šiaip kas labiausiai toyota nervina tai tas 5 metu vėlavimas su visom multimedijom. O šiaip jeigu reik normalių 7 vietų, tai manau puikus variantas, aš pats tokį svarstau. Tik man tas dizainas dar vis ant klaustuko.

Neprisijungęs Venza

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3856
Ats: RAV4 prieš Highlander
« Atsakymas #6 Įrašytas: Vasario 17, 2021, 22:48:30 pm »
 Highlanderis ir yra Lexus,tik zenkliukas ne tas  :) .Kai pasirode naujas modelis 2014m,man jis labai patiko ir as uzpirkau keleta ju.Deja,teko pasigailet.Amerikonai ji labai vertina,jis ten gan brangus,o pas mus apie ji praktiskai niekas nieko nezinojo.Sunkiai issipardaviau su nuostoliais ir daugiau nebeveziau.Detaliu dar ir dabar turiu. Pakaba ten identiska Lexus,variklis irgi.Garso izoliacija tikrai ne prastesne.Tik tiek,kad uz tokius pinigus geriau pirkt Lexus,nes isliekamoji verte didesne ir vardas labiau zinomas.Cia kaip su Camry.Amerikoj super dievinama,o Europoj neprilipo.
Gimes ilsetis,bet priverstas dirbti...

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: RAV4 prieš Highlander
« Atsakymas #7 Įrašytas: Vasario 18, 2021, 00:38:51 am »
Nu jankiai tokias darzines megsta, todel ir dievina. Bet ko jiem alpti del camry tai nezinau. Gal kokie taksistai camry vertina, bet labiau taxam ten corolla eina. Jei buciau koks verslininkas su asmeniniu vairuotoju, tai kazin ar camry rinkciaus, toks prie ivaizdzio biznieriaus kazi ar prisidetu daug, nu nebent nuo lexus LS bent pradeciau gal. :)
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs SML

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 78
Ats: RAV4 prieš Highlander
« Atsakymas #8 Įrašytas: Vasario 18, 2021, 08:01:07 am »
Dar nebuvau išbandyti, tačiau iš aprašymo atrodo, jog turi funkciją (jeigu gera surpatau jos aprašymą) kurios man labai trūko persėdus iš VAG grupės automobilių - "Durelių veidrodėliai su užlenkimo važiuojant atbuline eiga funkcija" :) smukmena, bet maloni.

O šiaip jeigu tikėti apžvalgom youtube ir t.t. tai ten kaip ir Venza rašė, kokybė iš esmės Lexuso - tiek medžiagų, tiek surinkimo, tiek ir garso izoliacijos.

Šiaip jeigu reikalingos 7 vietos arba šiaip daugiau erdvės ir norisi naujo automobilio, tai rinkoje konkurentų ne tiek ir daug už tokią sumą, kurie pasiūlytų jog (vėlgi sprendžiant iš youtubo ir Toyotos oficialios informacijos) galinė sėdynių eilė būtų visai padori, suaugę galėtų taip pat sąlyginai komfortiškai keliauti.
Toyota RAV4 2020

Neprisijungęs Astuonkojis

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 66
Ats: RAV4 prieš Highlander
« Atsakymas #9 Įrašytas: Vasario 18, 2021, 09:46:58 am »
Dar nebuvau išbandyti, tačiau iš aprašymo atrodo, jog turi funkciją (jeigu gera surpatau jos aprašymą) kurios man labai trūko persėdus iš VAG grupės automobilių - "Durelių veidrodėliai su užlenkimo važiuojant atbuline eiga funkcija" :) smukmena, bet maloni.

Gera funkcija, bet keista, kad 2021 m. pristatoma kaip naujove ir įtraukta į max komplektaciją. Peugeot 607 2000 m. turėjo šitą funkciją. Panaši funkcija, kaip langų skysčio indikatorius, kuris tikrai patogus yra ir reikalingas. Mazda 626 1996m. turėjo šitą funkciją, toyota auris 2014 neturi, dabar maciau kažkur įtraukta net į komplektacijų sąrašus.


Neprisijungęs pecionka

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 261
Ats: RAV4 prieš Highlander
« Atsakymas #10 Įrašytas: Vasario 18, 2021, 11:04:38 am »
Bet highlanderis jau arčiau tikrų džipų, teko važiuot su 2016m. tai panašu į TLC tik benzininė versija, o šiaip didelis, kiek žinau pastoviai 4x4 kaip pas TLC.
Čia jau rimtas mašiniuks, ne rav'as :)

Neprisijungęs Venza

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3856
Ats: RAV4 prieš Highlander
« Atsakymas #11 Įrašytas: Vasario 18, 2021, 19:22:43 pm »
Bet highlanderis jau arčiau tikrų džipų, teko važiuot su 2016m. tai panašu į TLC tik benzininė versija, o šiaip didelis, kiek žinau pastoviai 4x4 kaip pas TLC.
Čia jau rimtas mašiniuks, ne rav'as :)
Nieko panasaus i TLC.Nera ten razdatkes,blokiruotes.Ten paprasta viskomova gale prie reduktoriaus ir ta pati kaip Sienna,Lexus.
Gimes ilsetis,bet priverstas dirbti...