Autorius Tema: Prius 2010 pakalenimas rytais  (Skaityta 1782 kartus)

Neprisijungęs bladas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1373
Ats: Prius 2010 pakalenimas rytais
« Atsakymas #15 Įrašytas: Kovo 19, 2021, 14:23:51 pm »
55 Eur, bet man jie akcentavo, kad įdėjo labai daug darbo ir labai daug laiko, tačiau kaina tokia, nes realiai nieko nepadarė (teoriškai tik standartinė variklio diagnostika).

Bet aš nesakyčiau, kad nieko nepadarė. Paliko gerą įspūdį tiek bendravimo kultūros ir tiek problemų sprendimo, tai vis tiek susiję su klientų bazės auginimu, reputacija ir pan.
Tai dar prie proto kaina, svarbiausia kad nusiraminai ir galvoje nebesėdi mintis, kad kažkur slypi rimtas gedimas

Neprisijungęs LM

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 926
Ats: Prius 2010 pakalenimas rytais
« Atsakymas #16 Įrašytas: Kovo 19, 2021, 15:01:40 pm »
Aš irgi dabar manau, kad drėgmė kalta kartu su šalčiu. Šiaip aš auto žiemą stengiuosi neplauti (aišku nuomonės įvairios vieni sako, kad plauti būtina, kad druskas nuplauti, kiti kitaip sako). Tačiau būtent prieš prasidedant šitoms bėdoms mašina išploviau dabar kai prisimenu, ir dar pas Švaros brolius, kur plauna didelio slėgio srove.

Dabar jau visas paveikslas dėliojasi detalesnis kas čia atsitiko. Pasisekė, kad visgi drėgmė, o ne tarpinė. Tarpinės keitimas brangus malonumas.
O tai plovė ir variklio skyrių? :think:
Nu ten jau geriau nelysti su vandeniu, ten gi inverteris stovi, aišku jis uždengtas, bet su aukštu slėgiu tai... tikrai nereiktų  :-{
tai jeigu plovei prieš šalčius tai gali būti, kad likai švarus bet su drėgme išvažiavai į šaltą lauką. :think:

Neprisijungęs LM

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 926
Ats: Prius 2010 pakalenimas rytais
« Atsakymas #17 Įrašytas: Kovo 19, 2021, 15:08:41 pm »
O paskui Tokvila savaitę padžiovino ir viskas ok.
Jeigu rimčiau, gali būti ir taip, jie gal ir laikė auto lauke bet įsivarydavo ir į vidų diagnostikai ir to užteko per kelis kartus valanda kitą pabuvo šiltai ir pradžiuvo rasa kur reikia ir viskas susinormalizavo.

Neprisijungęs Dalius_R

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 7
Ats: Prius 2010 pakalenimas rytais
« Atsakymas #18 Įrašytas: Kovo 19, 2021, 15:20:38 pm »
O tai plovė ir variklio skyrių? :think:
Nu ten jau geriau nelysti su vandeniu, ten gi inverteris stovi, aišku jis uždengtas, bet su aukštu slėgiu tai... tikrai nereiktų  :-{
tai jeigu plovei prieš šalčius tai gali būti, kad likai švarus bet su drėgme išvažiavai į šaltą lauką. :think:

Ne, variklio skyriaus neplovė. :) Bet vis tiek matyt drėgmės pateko.

Neprisijungęs evaldas1980

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 22
Ats: Prius 2010 pakalenimas rytais
« Atsakymas #19 Įrašytas: Balandžio 14, 2021, 14:42:40 pm »
Kelis kartus man teko susidurti su tokiu pakalenimu. Salta masina uzkuriau pavaziavau du metrus ir uzgesinau, sekancia diena uzkurus pakalendamo. Dabar visada palaukiu kol variklis truputi susyla pries uzgesinant ir jokiu garsu nera. :) :-)