Autorius Tema: Svarstau pirkti 2015 Corolla. Turiu kelis klausimus  (Skaityta 899 kartus)

Neprisijungęs trimonis

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 1
    • https://www.spartireklama.lt/paslaugos/etiketes
Svarstau pirkti 2015 Corolla. Turiu kelis klausimus
« Įrašytas: Balandžio 17, 2021, 14:41:08 pm »
Sveiki visi,

esu čia naujas. Šiuo metu turiu seną 2001 VW Jetta 1.8T ir rimtai svarstau pirkti 2015 Corolla S Plus. Dar galvojau apie Mazda 3, bet visgi nepatiko dizainas. Bandžiau pavažiuoti su corolla pora kart ir labai patiko. Tik keli dalykai įstrigo, tai galvojau čia paklausiu.

Esu užsienio forumuose skaitęs, kad eina blogas kvapas iš ventiliatorių - ar tai tikrai dažna problema ir ar didelė? Mano Jetoj irgi būna tas kvapas jei ilgai nenaudoju kondicionieriaus ir po kurio laiko jį vėl įjungiu. Autoservise mechanikas patarė visada laikyti kondiką įjungtą ir tas pasiteisino. Ar tą patį būtų galima padaryti ir Coroloj?

Kaip ji važiuoja blogom oro sąlygom? Su jetta esu patekęs visur - ir į liūtį, ir per sniegynus į kalną (nors, aišku nepasakyčiau, kad buvo labai lengva :D).

Dėkingas už jūsų laiką.


Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Svarstau pirkti 2015 Corolla. Turiu kelis klausimus
« Atsakymas #1 Įrašytas: Balandžio 17, 2021, 15:09:06 pm »
Del kondicionieriaus naudojimo esminiu skirtumu nera, visose auto darbo principas panasus arba toks pats. Del vaziavimo savybiu velgi, daug kas priklauso ir nuo vairuotojo ir tam reiktu test drive minimalu bent jau pasidaryt. Esminis skirtumas gali buti variklio traukoje nes jetra kiek suprantu pas pati buvo T tai su turbo greiciausiai, o corolla bus be turbo, bet jei sakei, kad vaziavai ir jei nepastebejai dinamikoj skirtumo tai turetu buti pasirinkimas pateisinantis pacio lukescius.
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs Fantazijus

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 7
Ats: Svarstau pirkti 2015 Corolla. Turiu kelis klausimus
« Atsakymas #2 Įrašytas: Gegužės 14, 2023, 00:03:09 am »
Kai nusipirkau Avensį I po facelift, buvo kvapas pelėsio kondicionierių įjungus (mašinai tada apie 10 m. buvo).
Ištraukiau senus salono filtrus, pašalinau lapus ir nešvarumus kiek ėjo, supurškiau valiklio buteliuką (nebepamenu koks, kondicionieriaus valiklis kažkoks), įdėjau naujus salono filtrus - bėdos neliko.