Autorius Tema: corolla ts  (Skaityta 2930 kartus)

Neprisijungęs deficky

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 392
corolla ts
« Įrašytas: Lapkričio 10, 2021, 08:56:06 am »
kazkaip mazai info musu forume apie 2019 ts hibridus.
galvoju pirkti pac tai pasidalinsiu kazkiek info is praktikos, 1,8L hibridas dinamikos neturi, geriau rinktis 2L varikli..
salono medziagu kokybe ne stebuklai bet ir ne tragedija matyt naujojo toyotos generalinio atejimas dave itakos..
kas liecia dydzius tai kaip supratau baze labai panasi i t27 avensi ir jo gabaritai net labai atitinka. bagazine didele, tiesa gale vietos zmonem ankstoka del, sedisi aukstai del po uzpakaliu esancia baterija.

Sanaudos kiek pavyko rast 7-8L misrus ziema, jei butu vasara kokiu 1-2L maziau cia kalba apie 2L hibrido versija

tai va realiai galvoju apie 2L hibrida su GR apdaila. kokios jusu izvalgos, gal kas turit, naudojat kasdiena kaip is praktines puses

Neprisijungęs balticam

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 973
Ats: corolla ts
« Atsakymas #1 Įrašytas: Lapkričio 10, 2021, 12:42:40 pm »
Turim du tokius nupirke. As prilyginciau Toyota Auris Touring Sports o ne Avensiui. Asmeniskai man Avensis daug erdvesne ir talpesne masina.
Masina kaip masina, asmeniskai sau privaciam naudojimui nepirkciau. Jau dabar zvalgysiuos i elektromobili po dyzelio(kai uzmusiu iki galo).
Kuro sanaudos vasara buvo apie 6.8l/100km Aisku niekas netaupe kai darbine auto. Manau galima pasiekt ir geresnes. Ziema dar neatejo, neaisku kaip atrodys, bet jau per 2 lapkricio savaites pakilo iki 7.45l/100km. Apdaila ir medziagas prilyginciau Volkswagen'ui. Multimedia nepalaiko Android Auto ir Apple Car Play(gal nuo modifikacijos priklauso) ir siaip ta multimedia lieva, kaip ir visose Toyotose. Gale sedyne iskelta aukstai, taip kad jei virs 175cm ugio, jau busi susirietes, kojom vietos irgi mazai(tokiu problemu nera Avensyje)

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: corolla ts
« Atsakymas #2 Įrašytas: Lapkričio 10, 2021, 14:40:27 pm »
taip cia vietoj Auris TS isleista Corola TS, nors as testiniam modelyje priekyje sedejau, tai net uz Auri pasirode maziau vietos, bet gal toki ispudi sudare visa prietaisu panele apkrauta ir arciau vairuotojo.
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs deficky

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 392
Ats: corolla ts
« Atsakymas #3 Įrašytas: Lapkričio 10, 2021, 17:56:18 pm »
jei gyveni nuosavam name viskas ok su ta elektrine, bet jei bute tai apie ka mes kalbam... ir siaip paziureki kainas tu elektriniu is kostmoso dar. hibridas dabar manau geriausia investicija su mintim veliau prakalt lengviau nei koki dyzeli
del vietos nzn as 1.94 ir visai komfortiskai jauciausi prieki, gale kiek blogiau bet galva tikrai nesiekiau stogo.

balticam o pas jumi 2L hibridas? kodel darbine masina tokia pirkot? buvo jau kokiu recalu?

Neprisijungęs balticam

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 973
Ats: corolla ts
« Atsakymas #4 Įrašytas: Lapkričio 10, 2021, 19:08:38 pm »
jei gyveni nuosavam name viskas ok su ta elektrine, bet jei bute tai apie ka mes kalbam... ir siaip paziureki kainas tu elektriniu is kostmoso dar. hibridas dabar manau geriausia investicija su mintim veliau prakalt lengviau nei koki dyzeli
del vietos nzn as 1.94 ir visai komfortiskai jauciausi prieki, gale kiek blogiau bet galva tikrai nesiekiau stogo.

balticam o pas jumi 2L hibridas? kodel darbine masina tokia pirkot? buvo jau kokiu recalu?

Pirkom vien del to,kad buvo gera nuolaida jomis ir tiek. Be to firma turi sutarti su Toyota, tai aptarnavimas nemokamas ir draudimas taip pat. Recall'u nebuvo kol kas. O va maniskaim Avensiui 17 metu parejo recall del EGR ausintuvo keitimo. Tai pakeite visa EGR nauju :)
As 188cm ugio, tai gale man keliai nosi liecia sedint Corroloj 😀. Priekyje viskas OK. Masiniukas 2l.
Kas liecia investicija i hibrida, tai as labai abejoju sekme. Jei spaus prie elektromobiliu, visos kitos, iskaitant hibridus, nuvertes. Todel as saviske vazinesiu iki pilno uzlinkimo. O su elektromobiliu mano pazystamas net ir bute gyvendamas prasisuka; pasikrauna Tesco supermarkete uz dyka visada. Tiesa, ten tik 8kWh paduoda, bet palieka nakciai ir uzkrauna pilnai. Bet pritariu, problemu su tuo butu. As vien del to ir nenoriu elektromobilio dabar, nors ir privaciam name gyvenu, ir prievadas itampos yra. Bet vaziuojant toliau(o man taip tenka daznai) elektromobilis man butu hemorojus...Bet kai isvystys infrastruktura, manau viskas pasitaisys.

Neprisijungęs deficky

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 392
Ats: corolla ts
« Atsakymas #5 Įrašytas: Lapkričio 10, 2021, 19:39:00 pm »
Tai kad siaip nelabai ka yra pirkti is naujesniu. Gal kokiu patarimu turite jei ne Corolla ts ka kita panasaus

Neprisijungęs Ralfas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1684
Ats: corolla ts
« Atsakymas #6 Įrašytas: Sausio 05, 2022, 08:34:44 am »
O šiaip pas toytoyus normalu kai yra automobilyje automatinis perjungimas trumpų/ilgų šviesų ir junginėjimas vyksta tarkim važiuojant apšviesta gatve? Važiuojant kitai mašinai iš paskos? Kai ilgos įjungiamos iš priekio atvažiuojančiai auto prieš nosį? :)

Neprisijungęs LM

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 926
Ats: corolla ts
« Atsakymas #7 Įrašytas: Sausio 05, 2022, 09:44:54 am »
O šiaip pas toytoyus normalu kai yra automobilyje automatinis perjungimas trumpų/ilgų šviesų ir junginėjimas vyksta tarkim važiuojant apšviesta gatve? Važiuojant kitai mašinai iš paskos? Kai ilgos įjungiamos iš priekio atvažiuojančiai auto prieš nosį? :)
Apie kokią eglutę pasakojat, Rotušės ar Katedros?  :-]

Neprisijungęs Ralfas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1684
Ats: corolla ts
« Atsakymas #8 Įrašytas: Sausio 05, 2022, 10:12:18 am »
Apie toytoy pagamintą eglutę... Padaro mašiną, tipo idėta kažkokių funkcijų, bet kad jos nors viena normaliai veiktų :D aš neisivaizduoju kaip jie dabar darys kad funkcionuotų tas dalykas nors man tai ir nėra labai įdomu, bet funkcijos kurios yra transporto priemonėje bet kuriuo atveju turi veikti tinkamai :)

Neprisijungęs balticam

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 973
Ats: corolla ts
« Atsakymas #9 Įrašytas: Sausio 05, 2022, 12:57:01 pm »
O šiaip pas toytoyus normalu kai yra automobilyje automatinis perjungimas trumpų/ilgų šviesų ir junginėjimas vyksta tarkim važiuojant apšviesta gatve? Važiuojant kitai mašinai iš paskos? Kai ilgos įjungiamos iš priekio atvažiuojančiai auto prieš nosį? :)

Man tas automatinis sviesu perjungimas vyksta puikiai bet kokiose situacijose. Jokiu problemu nebuvo per 4 metus su Toyota Avensis 2017m.
Artiniesi prie masinos-ilgas permeta ant trumpu, atvaziuoja is priekio-vel meta i trumpas. Gerai apsviestam mieste visada tik trumpos. Kas turetu but kitaip?

Neprisijungęs Ralfas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1684
Ats: corolla ts
« Atsakymas #10 Įrašytas: Sausio 05, 2022, 16:32:58 pm »
Man tas automatinis sviesu perjungimas vyksta puikiai bet kokiose situacijose. Jokiu problemu nebuvo per 4 metus su Toyota Avensis 2017m.
Artiniesi prie masinos-ilgas permeta ant trumpu, atvaziuoja is priekio-vel meta i trumpas. Gerai apsviestam mieste visada tik trumpos. Kas turetu but kitaip?
Taip Tu esi visiškai teisus, taip kaip aprašei taip ir turi veikti viskas normaliame automobilyje, o aš tau rašau kaip veikia naujoje Toyotoje (šiuo metu su ja nuvažiaves esu 1800km).
Per tą laiką jau patirti džiaugsmai ir įspūdžiai yra tokie:
1. Važiuoji užmiesčio keliu, tamsu, artėja iš priekio auto, viskas ok daviklis pamatė perjungė į artimasias šviesas, automobilis iš priešais toliau artėja prie taves ir likus kokiem 30m te tau atgal ilgas ir taip padaroma su visais su kuriais prasilenkiama.
2. Prisiveji tamsoje iš galo kitą automobilį, išjungia į trumpasias, kad ir su perlaikymu, bet išjungia ir tenka tarkim paskui ta auto ilgiau pavažiuoti iš galo po kurio laiko tik bac tau ilgas, kad nebūtų taip liūdna važiuoti :D
3. Veiksmas mieste, Justiniškių gatvė (apšviesta), įvažiuoju į ją, pradedu greitėti ir prasideda šviesų šou trumpos/ilgos, trumpos/ilgos :D Kosmosas.
Šiaip ką pastebėjau tai iš tų funkcijų kurių davikliai yra priekiniame stikle nei viena neveikia adekvačiai, nei lietaus daviklis, nei ženklų atpažinimas, nei šviesos.
Galėjau tikėtis, kad su Toyota bus bajerių, bet kad tiek tai čia net nustebino :D

Neprisijungęs balticam

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 973
Ats: corolla ts
« Atsakymas #11 Įrašytas: Sausio 05, 2022, 18:34:26 pm »
Tai cia jau yra defektas, jei garantinis tai turi patvarkyt.
Musu firmos autoparke yra 11 auto, visos Toyota. Nei vienas vairuotojas nesiskunde. Is nauju yra Corolla ir RAV4. Koks tavo modelis?
As su Corolla vazinejau, tai sviesos veikia taip pat puikiai kaip ir maniskes senutes. Gal truputi jautresnes ir net sakyciau anksciau issijungia pamaciusios priekyje prisivyta masina ir jei koks didesnis posukis, tai veliau ismeta i trumpas pamaciusios is priekio atvaziuojancia. Bet su taviskiu aprasymu tai tikrai jau gedimas sensoriu arba sureguliuoti reikia,sito nezinau.

Neprisijungęs Ralfas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1684
Ats: corolla ts
« Atsakymas #12 Įrašytas: Sausio 05, 2022, 21:27:45 pm »
Tai cia jau yra defektas, jei garantinis tai turi patvarkyt.
Musu firmos autoparke yra 11 auto, visos Toyota. Nei vienas vairuotojas nesiskunde. Is nauju yra Corolla ir RAV4. Koks tavo modelis?
As su Corolla vazinejau, tai sviesos veikia taip pat puikiai kaip ir maniskes senutes. Gal truputi jautresnes ir net sakyciau anksciau issijungia pamaciusios priekyje prisivyta masina ir jei koks didesnis posukis, tai veliau ismeta i trumpas pamaciusios is priekio atvaziuojancia. Bet su taviskiu aprasymu tai tikrai jau gedimas sensoriu arba sureguliuoti reikia,sito nezinau.
Garantinė, jos rida 1800km :) skambinau užrašyt tepalui keitimui prie 2500km ridos, papsakojau bėdas, tai iš to priėmėjo lemenimo supratau, kad nelabai jis įsivaizduoja ką čia galima padaryt, sakau man giliai dzin, keiskit daviklius su visu stiklu ar dar kažką, man neidomu, bet jeigu yra tam tikros funkcijos jos turi veikti.

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: corolla ts
« Atsakymas #13 Įrašytas: Sausio 06, 2022, 00:37:08 am »
gal uztektu perkalibruot kameras, jos ir atsakingos uz sviesas zenklus ir tt. Bet mieste naudot auto ilgas sviesas, tai nemanau, kad reiktu tiketis didelio adekvatumo, kai tiek dirgikliu aplink.
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs Ralfas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1684
Ats: corolla ts
« Atsakymas #14 Įrašytas: Sausio 06, 2022, 10:30:41 am »
gal uztektu perkalibruot kameras, jos ir atsakingos uz sviesas zenklus ir tt. Bet mieste naudot auto ilgas sviesas, tai nemanau, kad reiktu tiketis didelio adekvatumo, kai tiek dirgikliu aplink.
Kuria prasme mieste naudot ilgasias šviesas? Aš jų nenaudoju, naudoju auto režimą kuris yra toks pats kaip ir iš dienos šviesų įjungia į artimasias. Tai jeigu toks režimas yra jis įjungtas pastoviai ir turi veikti tinkamai, o kad veikia bele kaip tai čia jau gamintojo bėda.