Autorius Tema: Naujas Yaris Cross  (Skaityta 13174 kartus)

Neprisijungęs balticam

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 973
Ats: Naujas Yaris Cross
« Atsakymas #45 Įrašytas: Gegužės 18, 2022, 15:48:46 pm »
27K uz Yari? Nu ka as zinau...Jei asmeniskai sau pirkciau, tai jau geriau imciau Prius 1,8 PHEV 2 metu senumo, prabegusi apie 17k uz 21 000 pinigu. Man Prius vigi pats geriausiai atidirbtas Toyotos automobilis is hibridu. Bandziau visus ju turimus hibridinius modelius, bet nei vienas neprilygsta Prius. O su PHEV vien elektra lengvai nuvaziuoju 62km mieste(uzmiesty apie 44km), ekonomija neispasakyta: misrus rezimas(EV+ Hybrid) - 1,95l/100km.
Yaris Cross vazinejau gal 10 dienu, tai neprilipo jis man. Jei kas galvoja vaiko kedute gale ideti-be sansu! Durys neatsidaro pakankamai placiai tam. Idet galima, bet pasisukinet reikia nemazai laiko, bandziau ir prasikeikiau. Per prieki ikisau, bet pisalynes yra. Sedet gale aukstesniam nei 185cm zmogui-problema. Galva siekia lubas, o ilipant reikia susiriesti ir galva visvien kliuva. Bagazines vietos mazai.
Na bet kas cia jau uzsake manau viska gerai ivertino ir apsiziurejo.

Neprisijungęs Ingry

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 38
Ats: Naujas Yaris Cross
« Atsakymas #46 Įrašytas: Gegužės 18, 2022, 16:14:42 pm »
27K uz Yari? Nu ka as zinau...Jei asmeniskai sau pirkciau, tai jau geriau imciau Prius 1,8 PHEV 2 metu senumo, prabegusi apie 17k uz 21 000 pinigu. Man Prius vigi pats geriausiai atidirbtas Toyotos automobilis is hibridu. Bandziau visus ju turimus hibridinius modelius, bet nei vienas neprilygsta Prius. O su PHEV vien elektra lengvai nuvaziuoju 62km mieste(uzmiesty apie 44km), ekonomija neispasakyta: misrus rezimas(EV+ Hybrid) - 1,95l/100km.
Yaris Cross vazinejau gal 10 dienu, tai neprilipo jis man. Jei kas galvoja vaiko kedute gale ideti-be sansu! Durys neatsidaro pakankamai placiai tam. Idet galima, bet pasisukinet reikia nemazai laiko, bandziau ir prasikeikiau. Per prieki ikisau, bet pisalynes yra. Sedet gale aukstesniam nei 185cm zmogui-problema. Galva siekia lubas, o ilipant reikia susiriesti ir galva visvien kliuva. Bagazines vietos mazai.
Na bet kas cia jau uzsake manau viska gerai ivertino ir apsiziurejo.

Gale karaliaus vaikas 3 metų, tai žinokit telpa ta kėdutė, išbandyta, vyras sugebėjo įgrūst ją ten, nors sutinku, kad sudėtingiau :D Tačiau man šis Yaris cross toks moteriškas automobilis (garantuoju vairuos 90proc moterų tokį, vyrai nesirinks sau tokio automobilio) su aukštesne sedėjimo pozicija, kas man aktualu, nes reikia lipt ant bordiūro kiekvieną dieną prie darželio, tad visi įmanomi hečbekai ir sedanai atkrenta, nes tikimybė palikt kokią apsaugą ar nubrozdint buferį ypač didelė  :A todėl kuo didesnis clearance, tuo geriau, bet tuo pačiu nereik didžiausio automobilio segmente, kad lipt ant bordiūro. Draugų Sabonių - nėra, visi standartiniai, tad jeigu ir reiks pavežėt ką aukštesnio, tai jau pakentės :D 

O šiaip, kai mėgstu pajuokauti,kad man bus puikus automobilis stovėti kamščiuose  :D visi renkasi, kas jiems atrodo tinkama kasdieniam eksploatavimui, ir įvertina viską, nes ne kelnes perkasi, pirkinys ganėtinai rimtas, brangus ir su tikimybe bent 5 metams sėkmingos eksploatacijos, tad turi būti apgalvotas  (H-) (aa)

Neprisijungęs balticam

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 973
Ats: Naujas Yaris Cross
« Atsakymas #47 Įrašytas: Gegužės 18, 2022, 17:19:31 pm »
Ingry, pilnai sutinku. Auto aukštesnis nei įprasti ir dėl bordiurų tai jau pagelbės. Man atrodo tik LT toki aukšti bordiūrai, kažkoks nesusipratimas, visą Europą išmaišęs skersai išilgai, tokių paieškot reikia. Aš visad parkuoju atbulom LT. Tada viskas OK su bet kokia mašina.

Neprisijungęs Purifier

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 67
Ats: Naujas Yaris Cross
« Atsakymas #48 Įrašytas: Gegužės 18, 2022, 19:25:07 pm »
As ir imu auto zmonai, pats vairuoju auto su visais saugumo gadgetais, tai nepagailejau stukos kad butu viskas…. including   :-)

Neprisijungęs pecionka

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 261
Ats: Naujas Yaris Cross
« Atsakymas #49 Įrašytas: Gegužės 19, 2022, 08:33:39 am »
Dėl kainų nesistebėkit.
Tai ką aš ėmiau prieš 2,5 metus už 30k eur, dabar lygiai tokios pačios komplektacijos 35k ir tai čia akcijinė kaina. Kalba eina apie RAV4 2.0 AWD.

Neprisijungęs Ingry

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 38
Ats: Naujas Yaris Cross
« Atsakymas #50 Įrašytas: Gegužės 19, 2022, 12:14:27 pm »
Dėl kainų nesistebėkit.
Tai ką aš ėmiau prieš 2,5 metus už 30k eur, dabar lygiai tokios pačios komplektacijos 35k ir tai čia akcijinė kaina. Kalba eina apie RAV4 2.0 AWD.

Na kadangi papildo SUV segmetą Corolla Cross, kurį jau galima užsisakyt, tai kaip suprantu RAV 4 yra klase aukščiau, tai turi brangiau kainuot nei naujas išleidžiamas SUV, tai ir brangs dar. Kiek mačiau nuo 30K kaina Corolla Cross, tai jie negali kainuoti vienodai.

Neprisijungęs Mediaguru

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 85
Ats: Naujas Yaris Cross
« Atsakymas #51 Įrašytas: Gegužės 19, 2022, 13:37:48 pm »
Nelabai suprantu kam tie Cross, ale SUV reikalingi. Juk tai buktai miesto automobilis, nei tu su juo per bekeles vaziuosi, nei ka. Ingry minejo del bordiuru, nu ka as zinau, vien del to permoket nematau prasmes. Sutikciau kad tai moterims daugiau, bet tada vel gi, daugiausiai jos veziojasi vaikus, o galas tam praktiskai visiskai nepritaikytas. Taip siaurai atsidaranciu galiniu duru neteko matyt. O jei kokia "pilna,apvali" moteriske sugalvos isest, tai jau vargo vakariene. Teko tokia tetule pavezet, tai vos isirioglino galan. Sako masina aukstesne, atrodo lengviau ilipt ir islipt senesniam zmogui, o cia atvirksciai. Nu tikrai taip, nesigincijau.
As sau pirkciau Ford Puma Hybrid, nes teko valdiska pasivazineti ir labai smagi masinyte, Toyotos Yaris Cross minusu nerasta, ekonomija kurui tokia pati, gal net geresne. Net pats stebejausi, nes Ford'ai megsta pasiurbti kuro. Kaina irgi padoresne ir apie 4700 euru pigiau nei atitinkama Yaris Cross komplektacija. O del patikimumo, tai as skaitau kol masina nauja is gamyklos- visos vienodai patikimos.

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Naujas Yaris Cross
« Atsakymas #52 Įrašytas: Gegužės 19, 2022, 14:20:08 pm »
balticam, siaip likusioj Europoj auto kainuoja beveik dvigubai brangiau nei UK :) o siuo metu jei pardavineciau savo 2019 metu RAV hibrida AWD, tai gauciau beveik tiek pat uz kiek pirkau nauja, dabar iskreipta rinka, net naudotu masinu mazai antrinej rinkoj. Yaris cross, tas pats yaris, o paaukstintas nes visi del SUV isproteje, su juo tik viena nauda, kad bamperiu nenudrosi i bordiurus. Kadangi jis paaukstintas tai komforto vaziavime neverta tiketis visai, ratu baze zema o dar pakietintas, kad nesvyruotu i sonus.
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs Purifier

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 67
Ats: Naujas Yaris Cross
« Atsakymas #53 Įrašytas: Gegužės 20, 2022, 17:57:23 pm »
As skirtumo tarp parketinio suv ir paprastos auto komforto atzvilgiu nematau.... :)
Man maloniau vaziuot su suv, turiu nauja cx5, atsidziaugt negaliu.... (o)

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Naujas Yaris Cross
« Atsakymas #54 Įrašytas: Gegužės 20, 2022, 19:51:43 pm »
nelygink cx5 su yaris cross, cx5 jei neklystu jau i rav4 klase lenda, cx7 dar didesnis berods. Cia jei kalbam apie Mazda CX
« Paskutinį kartą keitė: Gegužės 20, 2022, 19:56:52 pm sukūrė Henris »
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs Ingry

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 38
Ats: Naujas Yaris Cross
« Atsakymas #55 Įrašytas: Gegužės 23, 2022, 13:44:28 pm »
balticam, siaip likusioj Europoj auto kainuoja beveik dvigubai brangiau nei UK :) o siuo metu jei pardavineciau savo 2019 metu RAV hibrida AWD, tai gauciau beveik tiek pat uz kiek pirkau nauja, dabar iskreipta rinka, net naudotu masinu mazai antrinej rinkoj. Yaris cross, tas pats yaris, o paaukstintas nes visi del SUV isproteje, su juo tik viena nauda, kad bamperiu nenudrosi i bordiurus. Kadangi jis paaukstintas tai komforto vaziavime neverta tiketis visai, ratu baze zema o dar pakietintas, kad nesvyruotu i sonus.

čia matyt su kuo lyginsi, aš persėdu iš senuko 2004m. SAAB, žieminiai R15, testavau Yaris Cross su R18, nu komfortiškiau atrodė būt negali, per gulinčius atrodo praplauki  :D

Bet jeigu lygint su kitos markės aukštesnės klasės automobiliu, tai tikriausiai atrodys kad vairuoji vežimą mediniais ratais.

 
Paklausa formuoja pasiūlą, didžioji dalis gamintojų turi B segmento SUV, tai kodėl Toyotai savo neišleisti ? (aa) Žinoma jau ten Aygo X paskirties jau nebesuprantu, bet man ir neskauda, bet kokiu atveju atsiras perkančių  :D

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Naujas Yaris Cross
« Atsakymas #56 Įrašytas: Gegužės 23, 2022, 14:31:13 pm »
Tai jo del SUV visas pasaulis isprotejes, paziurekit kiek VW ju turi t-cross t-rock tiguan tuareg ir tai jei dar kokio nepamirsau :)
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs Purifier

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 67
Ats: Naujas Yaris Cross
« Atsakymas #57 Įrašytas: Gegužės 23, 2022, 17:44:40 pm »
Ingry, tu duok zinot kai pas tave prades keistis auto statusas programeleje, o as irgi nepatingesiu papostint.  :V

Neprisijungęs Ingry

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 38
Ats: Naujas Yaris Cross
« Atsakymas #58 Įrašytas: Gegužės 24, 2022, 08:06:51 am »
Ingry, tu duok zinot kai pas tave prades keistis auto statusas programeleje, o as irgi nepatingesiu papostint.  :V

Žinoma  (y)

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Naujas Yaris Cross
« Atsakymas #59 Įrašytas: Gegužės 24, 2022, 13:49:21 pm »
as nesuprantu, tai jusu masinos tik uzsakytos ir dar neatvaziavo, kad jus i ta appsa landziojat kasdien po kelis kartus? :)
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019