Autorius Tema: Naujas Yaris IV  (Skaityta 494 kartus)

Neprisijungęs mrysio

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 1
Naujas Yaris IV
« Įrašytas: Liepos 26, 2022, 14:47:25 pm »
Sveiki, nemačiau dar tokios temos apie "necross'ą", būtų įdomu išgirsti įspūdžius iš jau gavusiųjų naują modelį, taip pat ir iš laukiančiųjų  :-)
Savo Yaris Hybrid Active plus su Dynamic paketu užsakiau liepos mėnesio pradžioje, atstovas teigė kad turėtų būti salone iki Vasario. Kokios jūsų patirtys? Labiausiai rūpi, kiek praeina laiko nuo užsakymo, iki gamybos pradžios  :D
Taip pat įdomu kas jau gavę, kaip pats mašiniukas? Po testinio važiavimo man paliko labai gerą įspūdį lyginant su trečios kartos; kadangi esu aukštesnis, šiame jau pavyko patogiai įsitaisyti, o Yaris pagaliau gavo du priekinio stiklo valytuvus ir apiplovėjus priešais langą  (o)


Neprisijungęs Freediver

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 1
Ats: Naujas Yaris IV
« Atsakymas #1 Įrašytas: Rugpjūčio 07, 2022, 20:51:16 pm »
Sveiki,
užsisakėm dvispalvį hibridą dinamic active plus 2021 metų rugsėjo 15 regis. Atsiėmėm .... - po 10 mėnesių :). Šiaip mano galva šitas automobilis superinis. Mes prieš užsisakant atsivažinėjom su CityBee tokiu modelių tai to wow gavus savo jau nebebuvo. Bet. Jis tikrai elgesia kelyje taip kaip ir tikiesi. Važiuok kaip nori - kaip aš matau 4,2 l/100 km vidurkį taip jis ir nesikeičia. Ir vis gi eco drive nuo power mode skiriasi ir gana stipriai. Ne turbina, bet jaučiasi ir greitesnė reakcija variklio ir jėga. Žodžiu visiems stiliams.
Žodžiu kantrybės laukiant :), nes jis tikrai vertas metų automobilio vardo. Toyota sakė paleido dar vieną gamyklą būtent šitam modeliui. Nes nespėja tenkinto paklausos :).

Neprisijungęs Senis2

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 22
Ats: Naujas Yaris IV
« Atsakymas #2 Įrašytas: Rugsėjo 08, 2022, 14:43:07 pm »
Nelabai suprantu, kaip jus bi-tone kebula uzsakinejat su active plus komplektacija, nes Bi-tone tik nuo style. Cia gal ne LT.
« Paskutinį kartą keitė: Rugsėjo 08, 2022, 14:45:48 pm sukūrė Senis2 »

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Naujas Yaris IV
« Atsakymas #3 Įrašytas: Rugsėjo 09, 2022, 00:39:16 am »
o zinojot, kad bitone yra is tikruju stogas klijuotas gamykline plevele tiesiog kitos spalvos? :)
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019