Autorius Tema: rav4 spaudziant gaza sutrukcioja  (Skaityta 18213 kartus)

Neprisijungęs kaciokas

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 53
rav4 spaudziant gaza sutrukcioja
« Įrašytas: Rugpjūčio 02, 2010, 00:17:40 am »
sveiki esu naujas narys tad nelabai gaudausi kas kaip ir kur jai kas blogai tai nepykite.gal kas buvo susidure,vaziuojant paspaudus gaza daugiau sutrukcioja ir vel gerai traukia,nebesuprantu kas ti gali buti sako turbo parejus,bet nelabai tikiu nes dumintu jai butu uzlinkus ir neitu.

Neprisijungęs Karpis

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 10
  • Rav 4 D4D
Ats: rav4 spaudziant gaza sutrukcioja
« Atsakymas #1 Įrašytas: Vasario 01, 2014, 18:03:49 pm »
labas, pas mane Rav 4 II dyzelis, lygiai tokia pat beda. Vaziuojant i ikalne kur reikia daugiau galios paspaudus gaza sitruksioja jyg nepaduotu kuro ar oro. Vaziuojan didesniu greiciu 4-5 begiais normaliai viskas. Ar susitvarkiai savo? Kame beda buvo???

Neprisijungęs MindaugasB

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 4200
  • Auris 1.4 D4D | Highlander Hybrid
Ats: rav4 spaudziant gaza sutrukcioja
« Atsakymas #2 Įrašytas: Vasario 01, 2014, 18:15:40 pm »
Karpi, o tu matai, kad tema paskuti karta rasyta 2010 rugpjuti. Be sansu kad tas bicas ka nors atrasys :)
Citata iš: Venza
Ir nesvarbu,kad Toyota dyzeliai pripazinti nevykusiais ir ju gamyba nutraukta,bet vistiek tikro lietuvio masina pilkas dyzelis

Neprisijungęs Karpis

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 10
  • Rav 4 D4D
Ats: rav4 spaudziant gaza sutrukcioja
« Atsakymas #3 Įrašytas: Vasario 01, 2014, 18:47:57 pm »
Sorry nemaciau.. Bet ka gali zinot gal atrasys  :)

Neprisijungęs PupuDede

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 12
Ats: rav4 spaudziant gaza sutrukcioja
« Atsakymas #4 Įrašytas: Vasario 24, 2016, 09:19:39 am »
Sveiki, neseniai važinėju su toyota ir patebejau lygiai tokia pačia bėda. Man tai pasireiškia nevisados kartais ir visa savaite gali pravažinėti ir nepajausi. O jei būna tai važiuojant 2 arba 3 bėgiu ties 2k apsuku (spaudžiant) kokiai pusei sekundes dingsta trauka po to vėl viskas čiki. Kokių kitokių gedimų ar kuro sąnaudų padidėjimo kaip ir nepastebėjau. Matau kad tema senai neaktyvi bet gal kam buvo šita bėda ir radote sprendimą, laukiu atsakymų.

Neprisijungęs Awriuxx

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 431
Ats: rav4 spaudziant gaza sutrukcioja
« Atsakymas #5 Įrašytas: Vasario 24, 2016, 09:36:43 am »
Sveiki, neseniai važinėju su toyota ir patebejau lygiai tokia pačia bėda. Man tai pasireiškia nevisados kartais ir visa savaite gali pravažinėti ir nepajausi. O jei būna tai važiuojant 2 arba 3 bėgiu ties 2k apsuku (spaudžiant) kokiai pusei sekundes dingsta trauka po to vėl viskas čiki. Kokių kitokių gedimų ar kuro sąnaudų padidėjimo kaip ir nepastebėjau. Matau kad tema senai neaktyvi bet gal kam buvo šita bėda ir radote sprendimą, laukiu atsakymų.

Bėda tokią turiu, sprendimo - ne. Sąžiningai pasakius, tai ir neieškojau sprendimo. Pas mane po to sutrukčiojimo dar ir check engine užsižiebia retkarčiais, o tada visai dingsta trauka. Tiesa, pas mene ne RAV 4, bet širdis ta pati. Aš tai statyčiau ant besikertančios turbinos geometrijos

Neprisijungęs katana7

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 877
  • Auris touring sports hybrid 73 kW
Ats: rav4 spaudziant gaza sutrukcioja
« Atsakymas #6 Įrašytas: Vasario 24, 2016, 11:22:17 am »
Gali būti SCV vožtuvas.

Neprisijungęs PupuDede

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 12
Ats: rav4 spaudziant gaza sutrukcioja
« Atsakymas #7 Įrašytas: Vasario 24, 2016, 13:06:09 pm »
O cia rimta beda del kurios reiketu tuoj pat ieskoti bedos, ar cia ignoruoti kol rimciau nebus?

Neprisijungęs Awriuxx

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 431
Ats: rav4 spaudziant gaza sutrukcioja
« Atsakymas #8 Įrašytas: Vasario 27, 2016, 12:08:58 pm »
Gali būti SCV vožtuvas.

Bet gali ir nebūti. Kai prasideda remontas tokie "gali būti" tiesiog žudo. Kiekvienas menknekis didelius pinigus kainuoja, o niekas negali pasakyti, kad būtent bloga ta detalė ir ją reikia keisti ar remontuoti. Mano atveju kažkada daryta diagnostika rodė P1250 klaidą (turbina) Po to jau žiūrėjo realaus laiko parametrus, ten su turbinos valdymu ir slėgiu viskas buvo gerai. Vadinasi suprask kaip nori

Neprisijungęs robertas1993

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1117
Ats: rav4 spaudziant gaza sutrukcioja
« Atsakymas #9 Įrašytas: Vasario 27, 2016, 15:03:14 pm »
Bet gali ir nebūti. Kai prasideda remontas tokie "gali būti" tiesiog žudo. Kiekvienas menknekis didelius pinigus kainuoja, o niekas negali pasakyti, kad būtent bloga ta detalė ir ją reikia keisti ar remontuoti. Mano atveju kažkada daryta diagnostika rodė P1250 klaidą (turbina) Po to jau žiūrėjo realaus laiko parametrus, ten su turbinos valdymu ir slėgiu viskas buvo gerai. Vadinasi suprask kaip nori

Su tavim sutinku 100%, buvo toks benzinis auto, diagnostika raso kad blogas liambda zondas, o is tiesu bloga babina... :-D
Auto:
Toyota Yaris
 MB E270 W211

Neprisijungęs robertas1993

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1117
Ats: rav4 spaudziant gaza sutrukcioja
« Atsakymas #10 Įrašytas: Vasario 27, 2016, 15:07:53 pm »
arba dyzeliniam auto kai atjunginejau generatoriu ir paskui sutvarkes generatoriu ir idejes i vieta kaip priklauso tada diagnostika raso kad kazkas negerai oro srauto matuokle nors prie jos net nelieciau.. :D arba as netycia uztrumpinau generatoriu  arba nezinau kodel cia taip yra, po klaidos istrynimo daugiau nebemeta :D
Auto:
Toyota Yaris
 MB E270 W211

Neprisijungęs auriuska

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 1
Ats: rav4 spaudziant gaza sutrukcioja
« Atsakymas #11 Įrašytas: Balandžio 07, 2016, 19:41:24 pm »
man ir taip buvo, trukciojo, uzgesdavo, galiausiai uzsilenke turbina. Uzsikises buvo tepalu paemimo sietelis karterio dugne ir tepalai ejo ten kur nereik. Visa laime kad spejau uzgesint su raktu varikli,o tai galejo liudniau baigtis. Kapitalinis remontas turbinos, pakitinimo zvakes tuo paciu pakeite, purkstukus pravaile, tepalai viso 700eu.

augisz

  • Svečias
Ats: rav4 spaudziant gaza sutrukcioja
« Atsakymas #12 Įrašytas: Balandžio 07, 2016, 19:58:13 pm »
Visa laime kad spejau uzgesint su raktu varikli,o tai galejo liudniau baigtis.

Praveskit instruktaza kaip saugiai ir greitai uzgesint varikli kai su raktu jau neimanoma to padaryt. Cia gal ne tik man vienam aktualu butu  :think:

Neprisijungęs Bemsas

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 6824
Ats: rav4 spaudziant gaza sutrukcioja
« Atsakymas #13 Įrašytas: Balandžio 07, 2016, 20:23:14 pm »
Uzkimsti oro paemima reikia.

Neprisijungęs Venza

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3856
Ats: rav4 spaudziant gaza sutrukcioja
« Atsakymas #14 Įrašytas: Balandžio 07, 2016, 20:32:32 pm »
 Imest begi ir spaust stabdzius kiek imanoma  :)
Gimes ilsetis,bet priverstas dirbti...