Autorius Tema: Avensis priekine vaziuokle  (Skaityta 17143 kartus)

Neprisijungęs Tuziukas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 548
Avensis priekine vaziuokle
« Įrašytas: Rugpjūčio 31, 2010, 14:35:51 pm »
Norejau paklausti ar pas jus kai vaziuojate per gulincius policininkus (kalniukus) is priekiniu ratu nesigirdi toks traskesys, lyg gumos nesuteptos butu? ir kai per duobes vaziuojate didesniu greiciu ar barskejimas nesigirdi? itariu as stabilizatorius nes su ranka ganetinai lb lengvai judinasi..
Buvau nuvares i dagri sako viskas gerai vaziuoklei..tai ir nesuprantu kas ten cirskia? ir kas ten bilda?kai ant bmw taip bbildedavo tai budavo gatavi stabilizatoriai.. o kaip toyotu jie laiko?keite kas? ar turi bildeti..?

Neprisijungęs Pulkininkas

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 313
Avensis priekine vaziuokle
« Atsakymas #1 Įrašytas: Rugpjūčio 31, 2010, 15:11:16 pm »
Manau, kad tikrai neturi bei bildėti, nei traškėti, nei čirkšti. Bent jau mano, Versiuke jei kas subilda važiuojant per policininką, tai  daiktai bagažinėje :)

Neprisijungęs Tuziukas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 548
Avensis priekine vaziuokle
« Atsakymas #2 Įrašytas: Rugpjūčio 31, 2010, 15:15:55 pm »
Citata
Pulkininkas parašė:
Manau, kad tikrai neturi bei bildėti, nei traškėti, nei čirkšti. Bent jau mano, Versiuke jei kas subilda važiuojant per policininką, tai  daiktai bagažinėje :)


 na as ir tokios nuomones..bet kaip ten nustatyti..o pas jus kai stabilizatoriu judinat su ranka labai lengvai judinasi?

Neprisijungęs Memelis

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 962
Avensis priekine vaziuokle
« Atsakymas #3 Įrašytas: Rugpjūčio 31, 2010, 15:31:13 pm »
O kodel tu nenori diagnostikos pasidaryt? Sumokesi kelis lt ir zinosi, kas taves laukia. Ypac pries ziema tai i nauda. Siaip tai per gulincius as stengiuosi kiek imanoma leciau vaziuot, nes labai jau skaudzia i juos mano masiniukas reaguoja greiciau vaziuojant...
'04 Avensis Liftback 2.0 D4D Linea Sol
'09 Corolla Verso 2.2 D-CAT Linea Sol Sport

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Avensis priekine vaziuokle
« Atsakymas #4 Įrašytas: Rugpjūčio 31, 2010, 16:45:40 pm »
Pas mane bildejo gale vaziuojant per smulkias duobeles ar gulinciu mentus, stabilizatoriaus ivores (gumos) pakeiciau ne orginalai po 11Lt uz originala po 65lt uz gumos gabala nekilo ranka moket. Priekyje irgi viena guma reiktu pasikeist biski noretu pabildet, bet cia pries ziema keiciant tepalus gal. Beje kartais bilda stabzdiu kalades, pvz kaip pas mane. Ptikrinti paprasta vaziuoji akmenimis gristu grindiniu jei bilda - nuspaudi stabdi ir stebuklingai nebera garso (uztenka stabbdzio pedala tik priliesti, kad stopas uzsidegtu) ir iskart nutyla. Tai kaip ir nerkeipiu demesio. Tik kitas dalykas nervina tai vairo kolonele, kartais staigiai pradedant sukti vaira, viena karta buna klankt... Bet vairo stipr. skyscio nemazeja, reiskia kolonke neleidzia ir teko girdeti is daugiau avensininku, kad panasiai vyksta, tai velgi, labai nesuku smegenu...
« Paskutinį kartą keitė: Rugpjūčio 31, 2010, 16:47:07 pm sukūrė Henris »
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs wikcia

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 291
Avensis priekine vaziuokle
« Atsakymas #5 Įrašytas: Rugpjūčio 31, 2010, 22:02:13 pm »
Siaip gana patvari ta avensiu vaziuokle, bet nieko amzino nera. Asmeniskai teko keisti priekyje vairo trauke, o gale stabilizatoriaus gumas vidines. isorines stabilizatoriaus traukes kazkiek turi judeti pajudinus ranka, tai dar nereiskia kad jos blogos.

Neprisijungęs aviko

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 116
Avensis priekine vaziuokle
« Atsakymas #6 Įrašytas: Rugsėjo 01, 2010, 09:26:52 am »
Pas mane irgi bildejo galine vaziuokle, tai vienam servise pasiule ir padare uz 50 lt toki varianta, i stabilizatoriaus ivore idejo gabaliuka variklio dirzo.
Vazineju jau 1.5m ir daugiau jokiu bildejimu nera. Meistrai pasake, kad sis variantas yra patikimiau, nei keisti stabilizatoriaus ivores
Teorija - kai žinai, kaip viskas turi veikti,bet vis tiek neveikia.
Praktika - kai viskas veikia, bet nežinai kodėl.

Neprisijungęs Tuziukas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 548
Avensis priekine vaziuokle
« Atsakymas #7 Įrašytas: Rugsėjo 01, 2010, 11:06:03 am »
tai jauciu ir man tas pats cia bus... o tas stabilizatoriaus gumos tai cia i kebula eina?tos gumos musiau man gatavos del to ir traska ir bilda..o kaip ten paciam imanoma pasitikrinti pasitvarkyti? man tik stabilizatoriai keistai kad su ranka lengvai judinasi, ant bmw kai turejau tai su ranka labai jau sunku buvo pajudinti..

Neprisijungęs Tuziukas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 548
Avensis priekine vaziuokle
« Atsakymas #8 Įrašytas: Rugsėjo 01, 2010, 11:07:10 am »
Citata
Henris parašė:
Pas mane bildejo gale vaziuojant per smulkias duobeles ar gulinciu mentus, stabilizatoriaus ivores (gumos) pakeiciau ne orginalai po 11Lt uz originala po 65lt uz gumos gabala nekilo ranka moket. Priekyje irgi viena guma reiktu pasikeist biski noretu pabildet, bet cia pries ziema keiciant tepalus gal. Beje kartais bilda stabzdiu kalades, pvz kaip pas mane. Ptikrinti paprasta vaziuoji akmenimis gristu grindiniu jei bilda - nuspaudi stabdi ir stebuklingai nebera garso (uztenka stabbdzio pedala tik priliesti, kad stopas uzsidegtu) ir iskart nutyla. Tai kaip ir nerkeipiu demesio. Tik kitas dalykas nervina tai vairo kolonele, kartais staigiai pradedant sukti vaira, viena karta buna klankt... Bet vairo stipr. skyscio nemazeja, reiskia kolonke neleidzia ir teko girdeti is daugiau avensininku, kad panasiai vyksta, tai velgi, labai nesuku smegenu...


tai tos gumos cia stovi kur visas tas vamzdis per apacia eina ir tvirtinasi i kebula kaip suprantu?

Neprisijungęs Tuziukas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 548
Avensis priekine vaziuokle
« Atsakymas #9 Įrašytas: Rugsėjo 14, 2010, 09:18:36 am »
na pakomentuokite. Uzkniso tie cirskejimai bildejimai..dagris nezino kas yra..

Neprisijungęs mind

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 2202
Avensis priekine vaziuokle
« Atsakymas #10 Įrašytas: Rugsėjo 14, 2010, 12:33:24 pm »
Pas mane bildėjimas gale dingo po stabilizatoriaus traukių keitimo. Tuo pačiu po poros mėnesių ir stabilizatoriaus gumas pasikeičiau. Manau ir priekyje tos pačios ligos gali būti. nežinau kaip II kartos avensyje, bet I- mame, tai jau daėjimas iki priekinio stabilizatoriaus gumų, tai jau toks chrenovas.
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti. :D

Neprisijungęs Tuziukas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 548
Avensis priekine vaziuokle
« Atsakymas #11 Įrašytas: Spalio 15, 2010, 16:39:47 pm »
Citata
mind parašė:
Pas mane bildėjimas gale dingo po stabilizatoriaus traukių keitimo. Tuo pačiu po poros mėnesių ir stabilizatoriaus gumas pasikeičiau. Manau ir priekyje tos pačios ligos gali būti. nežinau kaip II kartos avensyje, bet I- mame, tai jau daėjimas iki priekinio stabilizatoriaus gumų, tai jau toks chrenovas.


hm..fokusai man..niekas nieko neranda bet barska hrrrr...tie stabilizatoriai visgi manau neturetu su dviem pirstaios judintis..

Neprisijungęs gisas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1359
Avensis priekine vaziuokle
« Atsakymas #12 Įrašytas: Spalio 15, 2010, 16:53:48 pm »
karinai buvo tokia pati beda su sutabilizatoriais tai nemem apsaugine buma su  dyzeliu isploven vidu ir pritepen kazkokio solidolo( specialaus) vel uzdejom purvasargi ir dingo visas bildejimas. Technikine irgi praejo bve problemu, nors ir  bildejo, bett neklibejo ;)
Internetas, televizija, telefonija
Avensis '04 2.0D-4D

Neprisijungęs Renis

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 703
Avensis priekine vaziuokle
« Atsakymas #13 Įrašytas: Birželio 22, 2012, 17:49:14 pm »
Persikeliu su uzklausimu i sita tema ;]

Atejo reikalas pasikeist stabilizatoriaus gumas/ivores priekines ir galines. Gal nujauciat kokios ju kainos proto ribose turetu but ir is kur geriausia isigyt? Kitaicku nenoriu, noretusi padoresniu. Ir kaip su pakeitimu 2iems avensiams, sudetingai ten? Brangu :] ? Gal kas ka rekomenduot gali? dekui is anksto.
Skaiciau apie gumos gabala ideta i vidu, idomus variantas :D bet gal si karta neeksperimentuosiu.

Nes kazkaip tokviloj 70+ lt uz vnt gumos (priekis) ir ~40 lt vnt (galas) kazkaip nesinori moket.
« Paskutinį kartą keitė: Birželio 22, 2012, 18:15:22 pm sukūrė Renis »
Toyota Avensis, 2005 m., 2.2 D4D 110kw

Neprisijungęs kalava

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 778
  • Ex-Avensis '07, 2L D4D, 93 kW, Kaunas
Avensis priekine vaziuokle
« Atsakymas #14 Įrašytas: Birželio 22, 2012, 19:46:43 pm »
Citata
Renis parašė:
Persikeliu su uzklausimu i sita tema ;]

Atejo reikalas pasikeist stabilizatoriaus gumas/ivores priekines ir galines. Gal nujauciat kokios ju kainos proto ribose turetu but ir is kur geriausia isigyt? Kitaicku nenoriu, noretusi padoresniu. Ir kaip su pakeitimu 2iems avensiams, sudetingai ten? Brangu :] ? Gal kas ka rekomenduot gali? dekui is anksto.
Skaiciau apie gumos gabala ideta i vidu, idomus variantas :D bet gal si karta neeksperimentuosiu.

Nes kazkaip tokviloj 70+ lt uz vnt gumos (priekis) ir ~40 lt vnt (galas) kazkaip nesinori moket.


o tai cia ka, brangu?!

nebevarykit dievo i medi, dar pradesit noret, kad ir primoketu, uz tai kad detales reikia keist...
Ex-Avensis '07, 2L D4D, 93 kW, sidabrinis universalas