Autorius Tema: Reikia info apie COROLLA VERSO  (Skaityta 63256 kartus)

Neprisijungęs Memelis

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 962
Reikia info apie COROLLA VERSO
« Atsakymas #15 Įrašytas: Kovo 22, 2010, 14:46:32 pm »
Tuo paciu metu pazistamas paeme Corolla Verso D4D 100 kw, o as 130 kw D-CAT. Kai pasnekam, tai jis dabar gailisi, nes tada kainos skirtumas labai nezymus buvo. Siaip tai gana ir to 100 kw, juk cia dyzelis. Koki geresni varianta rasi, toki ir imk. Benzas man tai neimponuoja. Nelabai as randu ju privalumu lyginant su dyzeliu. Taciau cia tik mano nuomone. Gal kiti kitaip pasakys.
'04 Avensis Liftback 2.0 D4D Linea Sol
'09 Corolla Verso 2.2 D-CAT Linea Sol Sport

Neprisijungęs DariusL

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 14
Reikia info apie COROLLA VERSO
« Atsakymas #16 Įrašytas: Kovo 29, 2010, 19:46:32 pm »
na bent jau auto.plius.lt pasirinkime D-CAT praktiskai nera :) dar pries savaitele berods kelis skelbimus maciau, o dabar tik vienas belikes o ir to kaina kur kas didesne nei noreciau moketi.
kiek uzkliunu uz atsiliepimu, tai nuomone labai nevienareiksmiska, vieni giria, kiti peikia (cia ne apie variklius, o apskritai Corolla Verso)
reikes jauciu nuvaziuot gyvai apziuret ir pravaziuot, kad susidaryt savaja siokia tokia :)

Neprisijungęs DariusL

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 14
Reikia info apie COROLLA VERSO
« Atsakymas #17 Įrašytas: Balandžio 02, 2010, 08:56:16 am »
vistik isigijau D-CAT. Vidutiniu kuro sanaudu parodymai tik nelabai patiko, rode 11L/100km. Bet nunulinau, pasiziuresiu kas man gausis.

Neprisijungęs audrekas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 6
Reikia info apie COROLLA VERSO
« Atsakymas #18 Įrašytas: Balandžio 04, 2010, 08:29:01 am »
Citata
DariusL parašė:
vistik isigijau D-CAT. Vidutiniu kuro sanaudu parodymai tik nelabai patiko, rode 11L/100km. Bet nunulinau, pasiziuresiu kas man gausis.


Pas mane irgi daug ryja tas d- cat verso jei padraskai tai ir 13ltr rodo vidurkis,jau pradedu gailetis savo pirkiniu geriau buciau benza automata pasirinkes
kukuruzeris valdo

Neprisijungęs DariusL

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 14
Reikia info apie COROLLA VERSO
« Atsakymas #19 Įrašytas: Balandžio 05, 2010, 11:45:33 am »
Citata
audrekas parašė:
Citata
DariusL parašė:
vistik isigijau D-CAT. Vidutiniu kuro sanaudu parodymai tik nelabai patiko, rode 11L/100km. Bet nunulinau, pasiziuresiu kas man gausis.


Pas mane irgi daug ryja tas d- cat verso jei padraskai tai ir 13ltr rodo vidurkis,jau pradedu gailetis savo pirkiniu geriau buciau benza automata pasirinkes


as tai nesigailiu, tiesiog maniau jog bus labai ekonomiska, palyginus su iki ja vazinetu BMW 523i automatu, kuris ryja 15L/100KM mieste :)
pavazinejau uzmiestyje, net ir didesniais greiciaisi (120-150km/h) sanaudos gerokai nukrito, dabar 7.6L/100KM
graziai stabiliai begasi net ir iki 200km/h
jei neislis kokiu rimtu problemu, laikysiu jog pirkinys sekmingas :)

Neprisijungęs audrekas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 6
Reikia info apie COROLLA VERSO
« Atsakymas #20 Įrašytas: Balandžio 06, 2010, 19:59:40 pm »
Kazkodel rodo pas mane kai vaziuoju 150km/h rodo 11,3 valgo, manau daugokai, nes turiu 120 landcruiser automatas ir valgo tiek pat.
 dar noreciau paklaust kai pilna baka dyzelio uzpilat irgi rodo 500km range?
kukuruzeris valdo

Neprisijungęs Pulkininkas

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 313
Reikia info apie COROLLA VERSO
« Atsakymas #21 Įrašytas: Balandžio 11, 2010, 20:14:34 pm »
Citata
audrekas parašė:
Kažkodėl rodo pas mane kai važiuoju 150km/h rodo 11,3 valgo, manau daugokai, nes turiu 120 landcruiser automatas ir valgo tiek pat.
 dar norečiau paklausti kai pilną baką dyzelio įpilat irgi rodo 500km range?

Su tais Range parodymais yra tikra nesąmonė. Nors mano Verso benzininis, bet rodo taip pat. Pripilu pilną baką (60 l), tai Range rodo 450- 480 km. Ir tai visiškai nepriklauso nuo kuro sąnaudų. Būna, kad užmiestyje nuvažiuoju 500 km, sąnaudos apie 7  l/100 km, prisipilu baką, tai pagal tokias sąnaudas Range turėtų rodyti apie 850 km, deja, vis tiek rodo tik kokius 480 km. Klausiau atstovybėje, man paaiškino, kad kai Range rodo nulį, galima nuvažiuoti dar 100 km., atseit rezervas. Gal taip ir yra, bet vis tiek nesąmonė.

Neprisijungęs muchio

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 13
Reikia info apie COROLLA VERSO
« Atsakymas #22 Įrašytas: Liepos 06, 2010, 16:57:53 pm »
Šiek tiek info dėl D4D 2.0 ir 2.2 variklių pasirinkimo.
Autobilde buvęs straipsnis apie Corolas Verso, kuriame nusimanantys žmonės sakė, jog tokio dydžio mašinai 2.0 variklios galios tikrai mažoka. Be to, nuo 2005 m. dyzelinis 2.0 variklis pakeistas į 2.2.

Aš turiu nusipirkęs su 2.2 varikliu ir galiu pasakyti iš praktikos, kad tas agregatas idealiai tinka Corolaai Verso - 100Kw (138AG) yra pats tas ir ramiam pasivažinėjimui mieste ir užmiestyje, kur kartais ir paspausti reikia, ir aplenkti lėčiau slenkantį. Didžiausios kuro sanaudos mieste buvo žiemą - vid. 9,2L/100km (ir tai, kai važinėjo žmona). Man vidutiniškai gaunasi mieste 7,5-8 L/100km. Užmiestyje, važiuojant 6 pavara, 3 asmenims, su 2 lagaminais 130-140km/h vidutiniškai sanaudos būna 5,2-6L/100 km. Ir kas maloniausia, kad lenkiant niekados nekilo mažiausios abejonės šia mašina ir niekad nepritrūko arklių (3k. tfu per kairį petį).

Šitų Corolų Verso specifinių ligų nežinau, nebent kaip ir visoms Toyotoms - silpna vieta yra sankaba.
Nieko prieš automatus neturiu, bet Toyotai su benzu automatu nenusisekė (pilnas internetas kmentarų ir apžvalgų apie tai).

Neprisijungęs guners

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 610
Reikia info apie COROLLA VERSO
« Atsakymas #23 Įrašytas: Liepos 06, 2010, 21:14:42 pm »
Citata
muchio parašė:
Šiek tiek info dėl D4D 2.0 ir 2.2 variklių pasirinkimo.
Autobilde buvęs straipsnis apie Corolas Verso, kuriame nusimanantys žmonės sakė, jog tokio dydžio mašinai 2.0 variklios galios tikrai mažoka. Be to, nuo 2005 m. dyzelinis 2.0 variklis pakeistas į 2.2.

Aš turiu nusipirkęs su 2.2 varikliu ir galiu pasakyti iš praktikos, kad tas agregatas idealiai tinka Corolaai Verso - 100Kw (138AG) yra pats tas ir ramiam pasivažinėjimui mieste ir užmiestyje, kur kartais ir paspausti reikia, ir aplenkti lėčiau slenkantį. Didžiausios kuro sanaudos mieste buvo žiemą - vid. 9,2L/100km (ir tai, kai važinėjo žmona). Man vidutiniškai gaunasi mieste 7,5-8 L/100km. Užmiestyje, važiuojant 6 pavara, 3 asmenims, su 2 lagaminais 130-140km/h vidutiniškai sanaudos būna 5,2-6L/100 km. Ir kas maloniausia, kad lenkiant niekados nekilo mažiausios abejonės šia mašina ir niekad nepritrūko arklių (3k. tfu per kairį petį).

Šitų Corolų Verso specifinių ligų nežinau, nebent kaip ir visoms Toyotoms - silpna vieta yra sankaba.
Nieko prieš automatus neturiu, bet Toyotai su benzu automatu nenusisekė (pilnas internetas kmentarų ir apžvalgų apie tai).

Gal galetum nurodyti autobildo nr. kur apie corollas verso raso, ir siaip butu idomu daugiau pasiskaityti apie jas, imesk linkus kokius:)
Sąžiningumas-brangi vertybė, nesitikėk jo iš pigaus žmogaus.

Neprisijungęs horn

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1355
Reikia info apie COROLLA VERSO
« Atsakymas #24 Įrašytas: Liepos 06, 2010, 22:55:52 pm »
Nelabai suprantu, kodėl skundžiatės sankabom? Kiek girdėjau jos atlaiko 120-150.000-lygiai tiek kiek ir kitų modelių ar gamintojų automobilių.

Neprisijungęs guners

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 610
Reikia info apie COROLLA VERSO
« Atsakymas #25 Įrašytas: Liepos 07, 2010, 09:47:34 am »
Citata
horn parašė:
Nelabai suprantu, kodėl skundžiatės sankabom? Kiek girdėjau jos atlaiko 120-150.000-lygiai tiek kiek ir kitų modelių ar gamintojų automobilių.

Cia greiciausiai turima mintyje smagratis,(isimtinai 2000-2007m. gamybos D4D Toyotu beda) o ne pats sankabos komplektas, kuris tikra tiesa, atlaiko kaip ir kitu automobiliu gamintoju iki 150tkm.
Bet skirtumas tik tas, kad smagrati pasikeisti kainuoja apie 3500lt, o sankaba 1500lt.:|
Sąžiningumas-brangi vertybė, nesitikėk jo iš pigaus žmogaus.

Neprisijungęs muchio

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 13
Reikia info apie COROLLA VERSO
« Atsakymas #26 Įrašytas: Liepos 07, 2010, 16:31:05 pm »
Citata
guners parašė:
Gal galetum nurodyti autobildo nr. kur apie corollas verso raso, ir siaip butu idomu daugiau pasiskaityti apie jas, imesk linkus kokius:)


Nr. 12, 2010-06-05 -- 18
"Naudoti automobiliai: 13 vienatūrių"

Neprisijungęs muchio

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 13
Reikia info apie COROLLA VERSO
« Atsakymas #27 Įrašytas: Liepos 07, 2010, 16:32:06 pm »
Citata
guners parašė:
Citata
horn parašė:
Nelabai suprantu, kodėl skundžiatės sankabom? Kiek girdėjau jos atlaiko 120-150.000-lygiai tiek kiek ir kitų modelių ar gamintojų automobilių.

Cia greiciausiai turima mintyje smagratis,(isimtinai 2000-2007m. gamybos D4D Toyotu beda) o ne pats sankabos komplektas, kuris tikra tiesa, atlaiko kaip ir kitu automobiliu gamintoju iki 150tkm.
Bet skirtumas tik tas, kad smagrati pasikeisti kainuoja apie 3500lt, o sankaba 1500lt.:|


Mda. Yra kas mano mintis perteikia geriau už mane :) Ačiū.

Neprisijungęs pauliusdd

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 734
Reikia info apie COROLLA VERSO
« Atsakymas #28 Įrašytas: Rugsėjo 07, 2010, 13:03:42 pm »
Švogeris ieško corollos verso po 2005 metų. D4D 2.0 arba D4D 2.2. Gal kas nors žinote gerą variantą?
Arba avensis II universalas.
टोयोटा इस बल.

Neprisijungęs Pulkininkas

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 313
Reikia info apie COROLLA VERSO
« Atsakymas #29 Įrašytas: Rugsėjo 07, 2010, 15:42:34 pm »