Autorius Tema: D4D. Variklio vibracija ant laisvu apsuku  (Skaityta 25084 kartus)

Neprisijungęs Modka

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 768
D4D. Variklio vibracija ant laisvu apsuku
« Atsakymas #15 Įrašytas: Sausio 03, 2011, 23:06:50 pm »
Zvakes praktiskai itakoja tik uzvedima. Siaip jei smagratis tai jis turetu pradeti vibruoti labiau ant 1000-1100rpm o poto vibracija turi dingti, o siaip tai sankabos pedala nuspausk apie 2cm iki pirmo kietumo nes apie 2cm jis laisvai vaiksto ir pazek jei dauzo i pedala tai smagratis. Beto speju kad vibracija ne visada buna o kartais ane ? Siaip tai priklauso kokio stiprumo vibracija dar gal ilgai ir nuobodziai vazinesi.
Toyota automobiliu diagnostika 860006229
Purkstuku patikra, adaptacija, DPF regeneracija ir t.t.
Priespirkimine automobiliu patikra: (diagnostika, dazu storio matavimas,apziura...)

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
D4D. Variklio vibracija ant laisvu apsuku
« Atsakymas #16 Įrašytas: Sausio 04, 2011, 10:53:47 am »
Na pas mane variklio vibracija i sankabos pedala jauciasi nuo pirkimo. Pravaziavau apie 60k km nieko kol kas nenutiko tfu tfu tfu...
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs Modka

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 768
D4D. Variklio vibracija ant laisvu apsuku
« Atsakymas #17 Įrašytas: Sausio 04, 2011, 10:58:48 am »
Henri o dauzo tik i pedala ar buna kad ir siaip kartais variklis pradeda vibruoti? Beje ryte uzvedus pasalinio bildesio nesigirdi is variklio ?
Toyota automobiliu diagnostika 860006229
Purkstuku patikra, adaptacija, DPF regeneracija ir t.t.
Priespirkimine automobiliu patikra: (diagnostika, dazu storio matavimas,apziura...)

Neprisijungęs eVo

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 12
D4D. Variklio vibracija ant laisvu apsuku
« Atsakymas #18 Įrašytas: Vasario 01, 2011, 10:40:35 am »
Pabandyk Algirdai pasidaryti purkstuku diagnostika. Pas mane (00' D4D) pries pora 1.5 buvo tas pats. Atsiradavo lengva vibracija, kai variklis pasiekdavo darbine temperatura ir apsukos nukrisdavo iki ~800 ~900. Kol variklis saltas ir apsukos virs 1000, jokios virbraricjos nebudavo. Taigi, nuvaziavau i firma (jei reikes, galesiu parasyti pavadinima), kuri uzsiima dyzeliu remontu, padare diagnostika ir nustate, kad 2 purkstukai dirba ne taip, kaip turetu, t.y. purskia per mazai ar per daug kuro, del to yra siokia tokia vibracija, aisku kuro sanaudos ir kazkiek didenses. Pasikeitus 2 purkstukus, viskas normalizavosi (dejau devetus). Pries por men. pastebejau, kad mano "senute" vel pradeda vibruoti prie darbines temperaturos, todel itariu ta pacia beda. Del ko ji atsiranda galima tik spelioti - kuro kokybe, siuklses bake ar dar kazkas. Man pazystami parupino kuro is "LT degaliniu", kaip veliau isiaiskinau jis buvo is Baltarusijos. Speju gal beda del to, nors nesinori tiketi, kad po vieno isvazineto bako uzlinko purkstukai. Juk Baltarusijoj ir yra dyzeliniu masinu ir zmones pilasi ta pati dyzeli... Zodziu nenusprendziau ar remontuoti antra karta tuos purkstukus, kadangi malonumas ne tiek jau mazai ir kainuoja. Juolabiau, kad kiti cia pasisake vazineja su ta vibracija po kelis metus ir nesuka galvos.
Sankaba pakeista nauja pries kokia 20k. nenoreciau tiketi, kad ji vel nusprogo. Kai buvo sankabos problemos, tai masina vibravo tikrai smarkiai. O ispaudus sankaba vibracija dingdavo.
P.s. Siaip esu nusivyles siuo avensiu, nes pakeiciau viska kas imanoma (sankaba, purkstukai, vairo kolonele, dabar greiciu deze pradeda kaukti). Ir nepasakyciau, kad masina daug begus (spidometras rode ~70k, kai pirkau, aisku jis atsukamas). Pries tai turejau Carina E, kuri nereikalavo tiek remonto. Esu Toyotu fanas, bet po sito Avensio smarkiai abejoju ar sekanti masina bus Avensis :(

Neprisijungęs MindeJ

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 140
D4D. Variklio vibracija ant laisvu apsuku
« Atsakymas #19 Įrašytas: Vasario 03, 2011, 17:55:05 pm »
Isvale EGR ir kolektoriu, ir vibracija galima sakyt, kad dingo. Nes pries tai buvo pradeje vibruot labai stipriai...

Neprisijungęs Augustinas Brazauskas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 1
Ats: D4D. Variklio vibracija ant laisvu apsuku
« Atsakymas #20 Įrašytas: Rugsėjo 30, 2018, 21:32:59 pm »
As irgi ta pacia beda turiu su savo toyota corolla verso. Vibruoja neperdaug baisiai, bet atsiremus visa nugara ir pakausiu i sedyne puikiai jauciu kaip netolygiai vibruoja variklis. Ir pries nepilna valanda stovint aikstelej uzkurtu varikliu po keliolikos km keliones variklis uzgeso pats... Eilini karta meistrai nepersistengia kazka rast...

Neprisijungęs Rolkis72

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 506
  • Toyota Avensis 2004m. D-4D 2.0 85kw.
Ats: D4D. Variklio vibracija ant laisvu apsuku
« Atsakymas #21 Įrašytas: Spalio 01, 2018, 06:01:03 am »
Kaimyneliui irgi problemos su vibracija buvo,kol nenustate kad keli kuro purkstukai jau beveik numire,kelios ju saibos jau praleisdinejo salera, tad po purkstuku keitimo bei ir visu ju saibu dabar variklis dirba kai bidute,blyn jau ir pas mane maciau,kad is kuro vamzdeliu salerka kaupiasi ir jau silpna vibracija jaustis pradejo,bet dar vis nieko nedarau,bet manau laikas jau ir man varyt pas meistrus tvarkyti,gal kas zino,kiek purkstuku isemimas ir visu saibu keitimas kainuoja,nes jau pradejau taupyti siam reikalaui.

Neprisijungęs Popilas

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 309
Ats: D4D. Variklio vibracija ant laisvu apsuku
« Atsakymas #22 Įrašytas: Lapkričio 27, 2020, 18:17:11 pm »
Nekuriant naujos temos :D siandien pastebejau tiksliau pajauciau vibracija prasideda nuo 1.3~1.5 apsuku ir laikant vietoje vibroja tiek su įminta sankaba tiek isminta . Keliant aukščiau apsukas vibracijos nėra,  ant laisvų apsuku vibracijos nėra

Neprisijungęs egyda

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 112
Ats: D4D. Variklio vibracija ant laisvu apsuku
« Atsakymas #23 Įrašytas: Sausio 05, 2022, 20:32:52 pm »
Man tas pats nuo 1.5-2k aps jauciasi kaip dar stipriau pradeda masina drebet/vibruot. Beto atsirado nauja problema, pradedant didint greiti daugiau nei 50km/h pradeda sklisti kazkokie garsai ir neina suprasti is kur jie, pasiekus 130km/h lyg uzesys. Kazkada servise buvo sake, kad rasoja pavaru deze is apacios toks jausmas lyg rato guolis lyg dezes garsas... nesuprantu  :think: ismynus sankaba lyg ir dingsta tada tyliau pasidaro..... bet zodziu gryztam prie to, kad uzvedus salta motura jis gerai uzsiveda ir t.t paspaudi greicio pedala iki 2k apsuku pradeda drebeti, auksciau 2k apsuku dingsta drebejimas :think: :think:

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: D4D. Variklio vibracija ant laisvu apsuku
« Atsakymas #24 Įrašytas: Sausio 06, 2022, 00:39:48 am »
gal smagraciukui kapec arteja?
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs LM

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 926
Ats: D4D. Variklio vibracija ant laisvu apsuku
« Atsakymas #25 Įrašytas: Sausio 06, 2022, 09:02:29 am »
Man tas pats nuo 1.5-2k aps jauciasi kaip dar stipriau pradeda masina drebet/vibruot. Beto atsirado nauja problema, pradedant didint greiti daugiau nei 50km/h pradeda sklisti kazkokie garsai ir neina suprasti is kur jie, pasiekus 130km/h lyg uzesys. Kazkada servise buvo sake, kad rasoja pavaru deze is apacios toks jausmas lyg rato guolis lyg dezes garsas... nesuprantu  :think: ismynus sankaba lyg ir dingsta tada tyliau pasidaro..... bet zodziu gryztam prie to, kad uzvedus salta motura jis gerai uzsiveda ir t.t paspaudi greicio pedala iki 2k apsuku pradeda drebeti, auksciau 2k apsuku dingsta drebejimas :think: :think:
Patikrint reiktų pirma atramines gumas-pagalves, variklio, dėžės.