Autorius Tema: Nešyla salonas  (Skaityta 16453 kartus)

Neprisijungęs Vaidyla

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 4
Nešyla salonas
« Įrašytas: Gruodžio 14, 2010, 16:09:11 pm »
Važiojant Corolla Verso D4D 2003m. salone pučiamas šiltas oras, sustojus prie sankryžos pučiamas šaltas oras (gazuojant vėl šyla). Pakeičiau pompą, termostatą, praploviau radiatorių niekas nepasikeitė. Rekomendavo nuorinti, nuorinau kaip sugebėjau - tas pats. Gal galit padėti šiuo klausimu, nes aš :@

Neprisijungęs pauliusdd

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 734
Nešyla salonas
« Atsakymas #1 Įrašytas: Gruodžio 14, 2010, 17:51:31 pm »
Ar variklis darbinėje temperatūroje?
Kokios variklio apsukos?
Ar yra klimatronikas?
टोयोटा इस बल.

Neprisijungęs ryckak

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 223
Nešyla salonas
« Atsakymas #2 Įrašytas: Gruodžio 14, 2010, 19:32:51 pm »
kur nusistates, kad pustu ora? ant langu?

Neprisijungęs Vaidyla

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 4
Nešyla salonas
« Atsakymas #3 Įrašytas: Gruodžio 14, 2010, 21:05:05 pm »
Variklis sušyla iki darbinės temeratūros, nes kiekvieną dieną važiuoju į darbą apie 30km. Privažiavus miesto ribą ir sustojus prieš fviesoforą pučia šaltą orą. Važiuojant toliau, kai apsaukos 2000, vel pučia šiltą orą. Del putimo nustatymo atrodo viską bandžiau, ryt dar pabandysiu.

Neprisijungęs pauliusdd

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 734
Nešyla salonas
« Atsakymas #4 Įrašytas: Gruodžio 14, 2010, 21:27:09 pm »
Man įtarimą kelia klimato reguliavimas.
टोयोटा इस बल.

Neprisijungęs oscar666

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 245
Nešyla salonas
« Atsakymas #5 Įrašytas: Gruodžio 14, 2010, 22:01:42 pm »
na pas tave kaip suprantu nepastoviai pucia silta ora ir kazko konkretaus cia neprigalvoji kokiom aplinkybem pucia silta,kokiom salta.....na pasakysiu as savo varianta,tik pas mane avensiui taip buvo...is pradziu irgi taip pusdavo tai salta,tai karsta,isbandziau visokius reikalus niekas nepadejo,tik dar blogiau buvo su laiku..praeita ziema galima sakyt be silumos atvazinejau.na o si rudeni nuvariau pas tokius elektrikus tai atrado beda..zodziu klima kaip yra elektronine o ne ant trosu,tai kada nustatai svirti ant silto oro,tai ten suveikia tokia jungtis,tajungtis yra kaip mikroschema panasi,visokie palytavimai ir visa kita,taigi vienas palytavimas nuo kurio atsidarineja ir uzsidarineja silto oro sklendes buvo kaip cia pasakius pagedes ir nevisada pagaudavo kontakta,kad atsidarytu ta sklende,stovint dar kartais uztaikydavau,vaziuojant vel atkrisdavo ir pusdavo salta ora..na esme supranti tikriausiai....tai va tie elektrikai palytavo man ten kur reikia ir viskas susitvarke,suki ant silto,tai silto oro sklende ir atsidaro....na o dabar kad aiskiau butu tai nupasakosiu kur viskas randasi.reikia isimt centrinr kosole su visais magais ir pan.coroloj ten panasiai vistiek kaip ir avensiui.na po to jau is kitos puses nusiardo tas visas skydelis su oro reguliavimais..ta prasme su tom rankenelem...tas skydelis dar pasiardo iki tol kol daeinama iki mano minetos tos mikroschemos.na o ten jau reikia elektriko kuris nustatytu ar yra palytavimai visi tvarkoj ar ne.....na ir jei reikia,kad uzdetu koki taska....taigi gal ir bus tau ta pati beda ir ja pavyks isspresti...taigi sekmes.....
lygis

Neprisijungęs Vaidyla

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 4
Nešyla salonas
« Atsakymas #6 Įrašytas: Gruodžio 16, 2010, 10:22:52 am »
Labai dėkui, reikės paskersti panelę ir pabandyti surasti bėdą. Matai mano atvėju gali būti kai paduodu gazo tai įtampa pašoka (gal minimaliai) tai ir pučia šiltą orą, kai atleidu vėl nukrenta temperatūra (nukrenta įtampą). Buvau Toyota centre tai jų darbo valanda kainuoja 120 Lt ir jokių garantijų. Sako bandytume nuorinti ir tiek. Orinau nepadeda..........:(

Neprisijungęs oscar666

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 245
Nešyla salonas
« Atsakymas #7 Įrašytas: Gruodžio 16, 2010, 14:15:33 pm »
na pas mane irgi kada gazuoju smarkiau papucia,cia gal taip turi but...?na bet pasiziurek,ta panele,ten reikalunera labai daug,man per pusvalandi isarde palitavo ir atgal sustate viska....
lygis

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Nešyla salonas
« Atsakymas #8 Įrašytas: Gruodžio 16, 2010, 14:23:20 pm »
Jei butu su elektra blogai, ko gero jam tai atsitikinetu, nerpiklausomai nuo gazo paspaudimo, o nuo knopkes paspaudimo. Jei sukelus pasukas ateina siltas oras i salona, reiskiasi pradeda greciau cirkuliuoti antifrizas kuris, ta silta ora atnesa iki peciuko. Minimaliai gali jaustis tokie dalykai ypac ziema, bet aisku ne taip kardinaliai, vietoj  silto is karto saltas oras. Del ko abejoju del elektronikos del to, kad tai vyksta atleidus gazo pedala. Kaip kad butu kazkur nepraeinamumas, gal pecius pats uzsikises yra kokia koshe (pvz medzio lapais is po rudens) ar dar kokiu sh.... Arba paciam peciuj nenuorinta yra, jis stovi auskciausioje vietoje, kur teka antifrizas, tai ten svarbiausia ir nusiorint. Vienam buvo irgi bajeris, kad saldavo ziema, ir tik i trasa isvaziavus pradedavo silt salonas. Bet ten jis vietoje antifrizo rado kazka neiaskaus :) Pakeite freeza ir viskas susitvarke...
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs kaktusas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 841
Nešyla salonas
« Atsakymas #9 Įrašytas: Gruodžio 16, 2010, 15:07:28 pm »
Pas mane vienoj mašinoj tas buvo, stovint prišyla, važiuojant atšąla, bet prieš pat pardavimą taip atsitiko, tai net neradau kame šaknys...

Neprisijungęs pauliusdd

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 734
Nešyla salonas
« Atsakymas #10 Įrašytas: Gruodžio 16, 2010, 18:26:24 pm »
Jei elektronika netvarkoje, tai gali būti daug niuansų. Kai duodamas gazas, per aplinkines grandines gaunamas signalas į šildymo sklendę, kad atsidarytų. Reikia Daryti bandymus.
Kai variklis darbinėje temperatūroje, reikia tikrinti radiatoriaus rankoves (žarnas), viršutinė turi būti karšta, apatinė šalta. Jei abi karštos, tada termostatas atsidaręs. Ir visas karštas antifrizas varomas per radiatorių. Ir pečiukas šils silpnai. Dar reikia pasižiūrėti, kaip valdoma pečiuko elektrinė sklendė, jei tokia yra (kai pilnas klimatronikas). Jei padavus gazą, ją atidarinėja, tada bėdos elektroje. Jei ji visada atidaryta, tada bėda su termostatu.
टोयोटा इस बल.

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Nešyla salonas
« Atsakymas #11 Įrašytas: Gruodžio 17, 2010, 13:00:38 pm »
Dabar pagalvojau o negali buti tokio bajerio, kad bus nusprogusi rele kuri salona pasildo, kai variklis dar saltas. Nes pas mane pvz uzvedi varikli kad ir prie -15, bet po 5 minuciu jau pradeda silti salonas. Kazka man meistras aiskino, kad stovi kazkoks kaitintuvas, kuris dar neisilus varikliui ar tai naudojant kura, ar elektra leidzia slaonui isilti anksciau???
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs Vaidyla

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 4
Nešyla salonas
« Atsakymas #12 Įrašytas: Gruodžio 17, 2010, 14:30:17 pm »
Neieškočiau bėdų jei variklis nesušiltų. Vairuoju nuo 93 m. tai supratimą šioki toki turiu. Problema, kad jis karštas, bet sumažinus apsukas visai atšala pučiamas oras. Buvau nuorinęs sistemą, bent aš taip manau, viskas tas pats. Vienintelis kas nepakeistas pečiukas ir elektrinė dalis. Bandysiu savaitgali dar pažiūrėti šlangas..........Dėkui už patarimus

Neprisijungęs Darelis 42

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 3
Ats: Nešyla salonas
« Atsakymas #13 Įrašytas: Gruodžio 13, 2017, 18:48:00 pm »
Laba pas mane taip pat, kaip šalta užkūrus apsukos pakyla 24c puče šilta oras pavažiavus  kelis km  šilą , tik darbine temperatūroje 24c sustojau prie raudonio  šviesoforai puče šalta oras,elektroninio pėčiuko diagnostiką,prieš pasukus rakteli rieke nuspausti dvi klavišai pėčiuko klavišai auto ir putimas į saloną šalę off paspausti ir pasukti rakteli ir pradės mirksės 7knokės ir parodys klaida.

Neprisijungęs Zaroliz

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 967
Ats: Nešyla salonas
« Atsakymas #14 Įrašytas: Gruodžio 13, 2017, 22:09:00 pm »
Gal kas galit sudėti skyrybos ženklus? :-D

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk