Autorius Tema: kuro sanaudos  (Skaityta 24152 kartus)

Neprisijungęs Gmc

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1137
  • Toyota Sienna'13
kuro sanaudos
« Atsakymas #30 Įrašytas: Sausio 27, 2011, 19:44:54 pm »
Citata
Aivis parašė:
Citata
Gmc parašė:
Paskutinis pylimas 437km tik mieste, daug trumpais atstumais su kamsciais isejo realiai 9.6l/100km. Manau norma. Kompas grybauja, be to pastebejau, kad nusinulina kartais pats, tai tik del idomumo paziuriu.
Ar tau kompas pats ima ir nusinulina nieko nedarant ir kuro nepilant?

Taip, nei is sio nei is to. Tiesa retai, bet per paskutinius 400km dukart buvo. Uzpylus ar nusinulina nezinau, bet regis ne.
« Paskutinį kartą keitė: Sausio 27, 2011, 19:47:29 pm sukūrė Gmc »

Neprisijungęs Pulkininkas

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 313
kuro sanaudos
« Atsakymas #31 Įrašytas: Sausio 27, 2011, 19:52:04 pm »
Citata
Aivis parašė:
Matyt kažkur kaškas atsijungia,taip tai negalėtu bereikalo išnaujo skaičuoti normos:)

 Matai, kad būtų taip vienam ar tik keliems, galėčiau su tavimi sutikti.
Bet čia masinis reiškinys. Mano Versiukas irgi "nusinulina" ne tik visada po kuro pylimo ir dar kai jam užeina noras :)

Neprisijungęs Aivis

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 334
kuro sanaudos
« Atsakymas #32 Įrašytas: Sausio 27, 2011, 20:31:45 pm »
Pas mane tik kai užpili kuro nusinulina,viena syki buvau palikes užvesta varikli,pilant kura,tai nenusinulino,paskui gavos kažkokia nesamonė su ta norma,bet kai kita syki pyliau su užgesintu varikliu,vėl viskas pradėjo normalei rodyti.Pats kompas dar niekada nebuvo nusinulines ir aš pats nebandžiau to atskirai padaryti,tai negaliu pasakyti ar tai eina pas mane padaryti pačiam:)
Gazas dugnas .......

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
kuro sanaudos
« Atsakymas #33 Įrašytas: Sausio 27, 2011, 20:56:22 pm »
Pas mane ant vairo yra display knopka, bet ja gali minkyt kiek nori ar laikyt nenusinulina niekas :)
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs Singer

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 56
kuro sanaudos
« Atsakymas #34 Įrašytas: Sausio 27, 2011, 22:05:40 pm »
Kažkur skaičiau, kad gali savaime nusinulinti, jei mašina yra paliekama nelygiai pastatyta kuriam laikui išjungtu varikliu, pvz. dviem ratais ant bordiūro. Kompas mato, kad pasikeitė kuro lygis ir tai supranta kaip užpylimą.

Neprisijungęs Renis

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 703
kuro sanaudos
« Atsakymas #35 Įrašytas: Sausio 27, 2011, 22:28:12 pm »
Pas mane nusinulina taip: palaikyt reik ta knopke kur kilometraza nunulina - is naujo kad skaiciuotu. Tada kartu su tuo kilometrazu nusinulina ir average kuro vartojimo ir kt. duomenys. O siaip jokios kitos knopkes nera nunulinimui.
« Paskutinį kartą keitė: Sausio 27, 2011, 22:28:36 pm sukūrė Renis »
Toyota Avensis, 2005 m., 2.2 D4D 110kw

Neprisijungęs mano

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 17
kuro sanaudos
« Atsakymas #36 Įrašytas: Liepos 02, 2011, 00:29:39 am »
pas mane picnic tai nemazai rija,bet ir eina nesamoningai gerai,kaip 2.0l:D

Neprisijungęs AVENSIS D4D CHIP

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1286
kuro sanaudos
« Atsakymas #37 Įrašytas: Liepos 07, 2011, 20:35:43 pm »
Na va pamatavau kiek ryja manasis Avensis su boxu ir be:su boxu 800km o be 700km nuvažiuoju su 50ltr,taigi aritmetika prasta ekonomija apie 0,8ltr:)gal kas dar dare bandymus su boxu?

Neprisijungęs fennix

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 978
kuro sanaudos
« Atsakymas #38 Įrašytas: Liepos 08, 2011, 07:29:02 am »
as esu dares be boxo bandymus. Esu nuvaziaves 600 km su vidutinem 5.6 l benzo ir su 7l. Nemanai kad toks skirtumas gali priklausyt nuo vejo, nuotaikos ir kelio dangos? :)
Viena Celica gerai, bet dvi dar geriau!!!

Neprisijungęs AVENSIS D4D CHIP

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1286
kuro sanaudos
« Atsakymas #39 Įrašytas: Liepos 08, 2011, 07:43:34 am »
Citata
fennix parašė:
as esu dares be boxo bandymus. Esu nuvaziaves 600 km su vidutinem 5.6 l benzo ir su 7l. Nemanai kad toks skirtumas gali priklausyt nuo vejo, nuotaikos ir kelio dangos? :)
na šiaip bandžiau tuo pačiu keliu miestas 50% ir uzmiestis 50%,nuotaika kaip sakai panasi,oro salygos panasios,bandžiau po 3 bakus tai skirtumas+ -keli kilometrai,beje dyzelyje jei kaip sakai nuotaika jeigu blogesne ir pasidaro koja sunkesne tai ant tiek nesijaučia kaip ant benzo, tai vienas iš dyzelio privalumu;)

Neprisijungęs Mars

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 174
kuro sanaudos
« Atsakymas #40 Įrašytas: Liepos 09, 2011, 22:30:25 pm »
Esu taip pat bandes be boxo keli klaipeda-kaunas, klaipeda-vilnius tai sanaudos labai priklauso nuo oro salygų. budavo sanaudos ir 6,6 ltr, o budavi idealiom salygom ir 5,5 ltr/100 km. va ir paprasta aritmetika.
p.s. sanaudos su pilnu baku ne pagal kompiuterį
mars

Neprisijungęs Vytautas didysis

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 6
kuro sanaudos
« Atsakymas #41 Įrašytas: Liepos 21, 2011, 10:42:27 am »
Pas mane kaip besisuktum , 12.5 / 100 km ( vidurkis ) . Automatas aisku  , bet vis viek per daug vartoja manau ... Pakeisti tepalai , filtrai , zvakes ........................ liko pakeist tik auto nes jau nezinau ko imtis ....:(