Autorius Tema: Check engine, dingsta trauka  (Skaityta 15003 kartus)

Neprisijungęs Giedrius M

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 2
Check engine, dingsta trauka
« Įrašytas: Sausio 24, 2013, 11:39:05 am »
Sveiki,

As cia naujokas ir prasau jusu pagalbos, gal jums pavyks man padeti :)
Turiu toyota corrolla 2004m 66kw D4D.
Uzsidege check engine ir buna kad (kaip meistrai sake) isijungia avarinis rezima, masinos apsukos apie 1.1-1.3rpm ir ne daugiau. Esme kad salta masina traukia vaziuoja gerai. Kai pasiekia darbine temperatura tas avarinis rezima isijungia kai bandau pajudet pirmu begiu, bumt ir dingsta trauka. Uzgesini-uzvedi masina ir vel viskas normaliai. Visada sita beda atsitinka tik pirmu begiu, kokioj aikstelej, kai parkuojies arba atbuliniubegiu. visais kitais atvejais masina vaziuoja labai gerai.
Buvai diagnostikoj tai parode P0093 klaida-Fuel system leak detected-large leak.
uro sanaudos ziema musriu rezimu iki 6.4l/100km. Kuro filtras naujas. Meistrelis man sako 70 pric jog purkstukas...nes ties 2000 rpm girdisi lengvas kalimas ar kazkas panasaus.. zodziu kad niekas nelabai aisku ir niekas tiskliai negali pasakyti kame tikrai yra beda. Gal galite man ka papasakot siuo klausimu :)

Neprisijungęs diagnostikas

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 89
Check engine, dingsta trauka
« Atsakymas #1 Įrašytas: Sausio 24, 2013, 15:57:15 pm »
problema kuro tiekimo sistemoje. arba labai uzsiterses filtras arba yra nesandarumas auksto slegio sistemoje. siuo klausimu galiu padeti. skambink 867942205

Neprisijungęs Modka

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 768
Check engine, dingsta trauka
« Atsakymas #2 Įrašytas: Sausio 24, 2013, 20:29:27 pm »
Citata
Giedrius M parašė:
Sveiki,

As cia naujokas ir prasau jusu pagalbos, gal jums pavyks man padeti :)
Turiu toyota corrolla 2004m 66kw D4D.
Uzsidege check engine ir buna kad (kaip meistrai sake) isijungia avarinis rezima, masinos apsukos apie 1.1-1.3rpm ir ne daugiau. Esme kad salta masina traukia vaziuoja gerai. Kai pasiekia darbine temperatura tas avarinis rezima isijungia kai bandau pajudet pirmu begiu, bumt ir dingsta trauka. Uzgesini-uzvedi masina ir vel viskas normaliai. Visada sita beda atsitinka tik pirmu begiu, kokioj aikstelej, kai parkuojies arba atbuliniubegiu. visais kitais atvejais masina vaziuoja labai gerai.
Buvai diagnostikoj tai parode P0093 klaida-Fuel system leak detected-large leak.
uro sanaudos ziema musriu rezimu iki 6.4l/100km. Kuro filtras naujas. Meistrelis man sako 70 pric jog purkstukas...nes ties 2000 rpm girdisi lengvas kalimas ar kazkas panasaus.. zodziu kad niekas nelabai aisku ir niekas tiskliai negali pasakyti kame tikrai yra beda. Gal galite man ka papasakot siuo klausimu :)
o kokios purktuku kompensacijos kai dare diagnostika buvo?
Toyota automobiliu diagnostika 860006229
Purkstuku patikra, adaptacija, DPF regeneracija ir t.t.
Priespirkimine automobiliu patikra: (diagnostika, dazu storio matavimas,apziura...)

Neprisijungęs Giedrius M

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 2
Check engine, dingsta trauka
« Atsakymas #3 Įrašytas: Sausio 26, 2013, 16:20:53 pm »
O velnias zino. Atrodo kad viskas ok, bet pasiekus darbine temp kazkas pasidaro ne taip, vat taip tie diagnostikai man sake. Zodziu kads nieks neaaisku.
Vazinejau as su ta masina iki siol bet dabar man jau jinai uzsiveda bet visai i gaza nebereguoja ir buna uzgesta ant laisvu..

Neprisijungęs hino

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 30
Check engine, dingsta trauka
« Atsakymas #4 Įrašytas: Sausio 30, 2013, 11:08:09 am »
Sveikas perskaiciau tavo beda pas mane panasei buvo  gali durniuoti kuro temperaturos sensorius kuris randasi an auksto slegio kuro siurblio is virsaus pilka fiske numauk ir pabandyk pavazinet jei pageres drasiai keisti davikly. Kai numausi usidegs cek engine bet nebijok ja galesi uzgesint po tu nuemus trumpam akumo klema asku pries tai uzmovus fiske. Situ corolu kompas be atminties ir klaisa neislieka . Sekmes

Neprisijungęs Reda

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 8
Ats: Check engine, dingsta trauka
« Atsakymas #5 Įrašytas: Lapkričio 15, 2013, 18:16:10 pm »
Sveiki , nekuriant naujos temos . Turiu corolla 2003 m. 2.0 66kw dyzelinas. Problema uzsidega check engine lempute . Buvau nuvezusi pas meistra patikrint su kompiuteriu , kompiuteris rode jog purkstukai sveiki . Zodziu situacija yra tokia , jog vaziuojant niekas neuzsidega , tik sustoji prie sankryzos ir masinoje uzsidega lempute , nebeduoda pakelti apsuku ir uzsidega lempute . Pakeiciau kuro filtra diena , nepadejo . Zodziu viskas gerai buna kol vaziuoji , tik apsukos nukrenta iki darbines normos masinoje uzsidega check lempute , ir masina arba isleto dar pavaziuoja arba sutrukcioja ir uzgesta . Gal kazkam yra buve panasiai , butu mano jog padetumete . Dekui is karto .

Neprisijungęs Modka

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 768
Ats: Check engine, dingsta trauka
« Atsakymas #6 Įrašytas: Lapkričio 15, 2013, 21:19:22 pm »
Sveiki , nekuriant naujos temos . Turiu corolla 2003 m. 2.0 66kw dyzelinas. Problema uzsidega check engine lempute . Buvau nuvezusi pas meistra patikrint su kompiuteriu , kompiuteris rode jog purkstukai sveiki . Zodziu situacija yra tokia , jog vaziuojant niekas neuzsidega , tik sustoji prie sankryzos ir masinoje uzsidega lempute , nebeduoda pakelti apsuku ir uzsidega lempute . Pakeiciau kuro filtra diena , nepadejo . Zodziu viskas gerai buna kol vaziuoji , tik apsukos nukrenta iki darbines normos masinoje uzsidega check lempute , ir masina arba isleto dar pavaziuoja arba sutrukcioja ir uzgesta . Gal kazkam yra buve panasiai , butu mano jog padetumete . Dekui is karto .
tai o kas per klaida jei check dega?
Toyota automobiliu diagnostika 860006229
Purkstuku patikra, adaptacija, DPF regeneracija ir t.t.
Priespirkimine automobiliu patikra: (diagnostika, dazu storio matavimas,apziura...)

geduxazz

  • Svečias
Ats: Check engine, dingsta trauka
« Atsakymas #7 Įrašytas: Kovo 12, 2014, 09:51:15 am »
man dabar panaši problema, bet kuriuo metu būna važiuoji mažesnėm apsukom ar sankryžoj sustoji ir užsidega check lemputė bei dingsta apsukos, užgesini varikli, užkuri ir važiuoji toliau su degančiom lemputėm, tada po kurio laiko ji išsijungia ir po kurio laiko vėl tas pats. Bandysiu į servisą varyti, tai pranešiu ką man pasakys, bet žinau, kad šiek tiek problemų su purkštukais gali būti, nes žiemą nesikurdavo po ilgesnio laiko ir buvom išsiaiškinę kad jie nevisai (čia galiu nusišnekėt, nes tiksliai nepamenu) sandarūs yra ir po ilgo laiką slėgis nesusidaro vožtuvuose.
Žodžiu kai turėsiu naujienų - pasidalinsiu sava patirtimi, nes manau, kad ne vienas aš čia toks :)

Neprisijungęs petrovich666

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 1
Ats: Check engine, dingsta trauka
« Atsakymas #8 Įrašytas: Rugsėjo 26, 2019, 11:07:30 am »
man dabar panaši problema, bet kuriuo metu būna važiuoji mažesnėm apsukom ar sankryžoj sustoji ir užsidega check lemputė bei dingsta apsukos, užgesini varikli, užkuri ir važiuoji toliau su degančiom lemputėm, tada po kurio laiko ji išsijungia ir po kurio laiko vėl tas pats. Bandysiu į servisą varyti, tai pranešiu ką man pasakys, bet žinau, kad šiek tiek problemų su purkštukais gali būti, nes žiemą nesikurdavo po ilgesnio laiko ir buvom išsiaiškinę kad jie nevisai (čia galiu nusišnekėt, nes tiksliai nepamenu) sandarūs yra ir po ilgo laiką slėgis nesusidaro vožtuvuose.
Žodžiu kai turėsiu naujienų - pasidalinsiu sava patirtimi, nes manau, kad ne vienas aš čia toks :)
Tai kas buvo masinai man ta problema...

Neprisijungęs RDeEsser

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 863
  • Avensis D4D
Ats: Check engine, dingsta trauka
« Atsakymas #9 Įrašytas: Rugsėjo 26, 2019, 19:09:29 pm »
Tai kas buvo masinai man ta problema...
Tai kad tas pilietis nemanau kad ką papasakos,nes paskutinė jo žinutė čia prieš 5 metus rašyta.
O šiaip tai pirmoj eilėj diagnostika gera tau padės atsakyti į šį klausimą,o tada galima čia diskutuoti ką ir kur geriau daryti.
E