Autorius Tema: Karštas dyzeliukas nesiveda  (Skaityta 29522 kartus)

Neprisijungęs EduardasKLP

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 1
Karštas dyzeliukas nesiveda
« Įrašytas: Sausio 21, 2011, 17:16:18 pm »
Sveiki. Gal kuriam teko susidurti su žemiau aprašytu gedimu? Būčiau dėkingas, jei pasidalintumėte patirtimi, kaip išsprendėte problemą.

Automobilis Toyota Avensis Verso, 2002 m. D-4D, 2.0. Šaltas variklis vedasi gerai, tačiau pasivažinėjus apie valandą arba visai neužsiveda (starteris suka intensyviai, bet vis tiek neužsiveda), arba vedasi labai sunkiai. Atvėsus varikliui (apie 20 min.) vėl vedasi normaliai, kuo ilgiau "vėsini", tuo lengviau "pagriebia". Tuo metu, kai variklis nesiveda, kompiuteris klaidos nefiksuoja, geltonoji varikliuko lempute neužsidega. Variklio darbo parametrai tikrinti specializuotame Toyota servise, meistrai nemato jokio aiškaus defekto.

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Karštas dyzeliukas nesiveda
« Atsakymas #1 Įrašytas: Sausio 21, 2011, 19:29:32 pm »
Meistrai lohai, tik netikejau, kad solorinoje irgi tokie :) Siurblys (jei denso siurblys, mazai tiketina) greiciausiai bendikso problema, apie ja bent jau labiausiai diskutuoja D4D turetojai iki 2003m.
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs arunaskeras

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1263
Ats: Karštas dyzeliukas nesiveda
« Atsakymas #2 Įrašytas: Sausio 23, 2011, 08:47:29 am »
Citata
Henris parašė:
Meistrai lohai, tik netikejau, kad solorinoje irgi tokie :) Siurblys (jei denso siurblys, mazai tiketina) greiciausiai bendikso problema, apie ja bent jau labiausiai diskutuoja D4D turetojai iki 2003m.

Autorius raso ,kad starteris suka gerai,
Servise turetu surasti problema
Bendiksas man yra buves sugedes. Lygiai taip pat kol salta ok, kai tik pasyla ir nesiveda kol neatsala. Bet budavo girdetis, kad starteris tik zyzia, bet nesuka variklio.
Cia greiciausiai bus siurblys.
Geras patarimas niekada nebūna pavėluotas. B.Džonsonas
Corolla verso 2009 2,2 l 100 kw
Ford Fiesta 2011  1,4 CDTI

Neprisijungęs HDPaulius

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 213
Ats: Karštas dyzeliukas nesiveda
« Atsakymas #3 Įrašytas: Sausio 23, 2011, 10:19:01 am »
Sveiki,

Taip, čia greičiausiai su kuro siurbliu bus susijęs gedimas.

Neprisijungęs seniS

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 33
Ats: Karštas dyzeliukas nesiveda
« Atsakymas #4 Įrašytas: Sausio 23, 2011, 18:51:00 pm »
kuro siurblį žiūrėčiau pirmiausia.

Neprisijungęs Raiforas

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 408
Ats: Karštas dyzeliukas nesiveda
« Atsakymas #5 Įrašytas: Sausio 24, 2011, 01:04:09 am »
Na ka as zinau jei solorinoj nenustate tokio gedimo kaip kuro siurblio, tai geriau tegu garaziniai atstovauja toyotai ir prekiauja ju automobiliais:@

Neprisijungęs Pofke228

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 7
Ats: Karštas dyzeliukas nesiveda
« Atsakymas #6 Įrašytas: Sausio 29, 2011, 09:32:46 am »
Pabandyk užvedinėt su pertraukom o ne ištisai sukant starteriu
[small][/small]

Neprisijungęs Robas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 27
Ats: Karštas dyzeliukas nesiveda
« Atsakymas #7 Įrašytas: Vasario 22, 2011, 11:38:31 am »
Sveiki turejau tokia beda, kazkur forume smulkiai esu aprases si gedima, trumpai tariant baigesi kantrybe su LBM ir kitomis firmomis kaip autotoja.....Apgavau kompa esant karstam varikliui, ikisau varza i temp davikli, kompas suprato jog variklis saltas ir masina vedesi ir t.t. Issiemiau pats purkstukus, nuveziau ant stendo, 1 buvo blogas, nupirkau deveta, ir jau 30 000 vaziuoju vel. Jei klausimu geriau mail rasykit.

Neprisijungęs Dariusno

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 153
Ats: Karštas dyzeliukas nesiveda
« Atsakymas #8 Įrašytas: Vasario 22, 2011, 17:27:06 pm »
Klaipedoje yra toks garazinis mandras servisiukas Debreceno gatveje uz daugiaauksciu garazu. ten uzsiima vien tik dyzelinemis masinomis. pats esu vares kelis kartus audine. daro diagnostika dyzelines kuro aparaturos. tvarko siurblius purkstukus ir kitokius dyzelinius darbus. uz kompiuterine diagnostika mokedavau 50lt. karta uz gedimo nustatyma nepaeme nei lito nes patys to gedimo jie nesalino, karta su turbinos voztuvu pasikrapste uz 20 lt. siurblio tarpiniu keitimas man kainavo 140lt. ta vieta zino visi klaipedos taksistai, marsrutininkai ir net is kitu rajonu vaziuoja pas ji. jei ka sudomino parasysiu kontaktini telefona.

Neprisijungęs mind

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 2202
Ats: Karštas dyzeliukas nesiveda
« Atsakymas #9 Įrašytas: Gruodžio 28, 2012, 21:20:20 pm »
Citata
Robas parašė:
Sveiki turejau tokia beda, kazkur forume smulkiai esu aprases si gedima, trumpai tariant baigesi kantrybe su LBM ir kitomis firmomis kaip autotoja.....Apgavau kompa esant karstam varikliui, ikisau varza i temp davikli, kompas suprato jog variklis saltas ir masina vedesi ir t.t. Issiemiau pats purkstukus, nuveziau ant stendo, 1 buvo blogas, nupirkau deveta, ir jau 30 000 vaziuoju vel. Jei klausimu geriau mail rasykit.

Čia pasekmių šalinimas, o ne priežasčių. :(
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti. :D

Neprisijungęs Paul

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 48
Ats: Karštas dyzeliukas nesiveda
« Atsakymas #10 Įrašytas: Gruodžio 26, 2013, 23:23:57 pm »
Ziurek  Dizelino Kokybe man  pakeistus  degaline  viskas  susitvarke! O  siaip  jei  nori  lengviau  uzkurti    lengvai papumpuok Pompa   ant   kuro  filtro    iskart  pagriebs.  Solorina  man   nustate  kad  purstuku  kazkoks  atbulinis   voztuvas   kainavo   1600litu  o  rezultatas  tas  pats  sh.

Neprisijungęs SAUMAT45

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 35
Ats: Karštas dyzeliukas nesiveda
« Atsakymas #11 Įrašytas: Gruodžio 20, 2015, 12:34:32 pm »
Sveiki.Man atsitiko atvirkščiai. Pavažinėjus kokia dvidešimt ir daugiau daugiau kilometrų užgesinus auto norint užkurti sunkiai suka starteris.Pastovėjus dvidešimt minučių suka normaliai ir užsiveda.Starteris ardytas ir tvarkytas kokius tris kartus ir rezultato jokio. Gal kas turit minčių kur ieškot problemos.Ačiū.

Neprisijungęs ginciavas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 573
Ats: Karštas dyzeliukas nesiveda
« Atsakymas #12 Įrašytas: Gruodžio 20, 2015, 13:35:05 pm »
Sveiki.Man atsitiko atvirkščiai. Pavažinėjus kokia dvidešimt ir daugiau daugiau kilometrų užgesinus auto norint užkurti sunkiai suka starteris.Pastovėjus dvidešimt minučių suka normaliai ir užsiveda.Starteris ardytas ir tvarkytas kokius tris kartus ir rezultato jokio. Gal kas turit minčių kur ieškot problemos.Ačiū.
Pabandyk pakeisti srotini starteri, tada matysi, jei ka, galesi grazint.

Neprisijungęs SAUMAT45

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 35
Ats: Karštas dyzeliukas nesiveda
« Atsakymas #13 Įrašytas: Gruodžio 20, 2015, 13:46:52 pm »
Gera mintis,pabandysim.Ačiū.

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Karštas dyzeliukas nesiveda
« Atsakymas #14 Įrašytas: Gruodžio 22, 2015, 00:25:13 am »
kazkur forumuose esu rades labai seniai, butent kai karstas nesikuria. Visiem iki vieno dyzeliam budavo ta pati problema. Jei neklystu auksto slegio kuro siurblys. Bet nenoriu prikarkset, bet pagooglint gali, juolab jei starteris perrinktas tris kartus, tai gal ne ten ieskai...
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019