Autorius Tema: Autopilotas  (Skaityta 151509 kartus)

Neprisijungęs ketvirtasis

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3280
Ats: Autopilotas
« Atsakymas #15 Įrašytas: Sausio 31, 2011, 08:08:59 am »
Citata
Henris parašė:
Tai daba is tu foto biski nesupratau, nuimi airbaga vaira, turi autopiloto rankenele ir kiek suprantu nuo rankeneles eina fiske ar kaip ir kur ja igrust reikia? Na tipo kai gauni autopiloto rankenele ar ji buna su keliais laidas ir fiske gale ar tik vienas plonas laidukas nuo jos eina. I kokia jungti reikia pajungti, ar tokia jungtis bus tuscia kai nuimsiu vaira?


Pradžiai manau pakaks





http://ikelk.lt/items/gpxNLIjvDo

http://tijil.org/Scion_Docs/05_tC_Shop_Manuals/Repair%20Info/Repair%20Manual/Diagnostics/Cruise%20Control%20System/cicc21.pdf

PDF failiukai

Prieš tai buvau padaręs su paprastom knopkėm:( pabandymui.
Perkant šrotuose nebūtinai prašyti originalios rankenėlės savo modeliui
manau - esu isitikinęs jos visos vienodos. Manoji irgi ne nuo Avensio, o nuo kažkokios Toyotos. Tiksliai nepamenu, bet naudojamos 2 - 3 kojytės
« Paskutinį kartą keitė: Sausio 31, 2011, 08:21:18 am sukūrė ketvirtasis »

Neprisijungęs arytis

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 739
Ats: Autopilotas
« Atsakymas #16 Įrašytas: Sausio 31, 2011, 08:11:51 am »
Gauni rankenėlę su, jei neklystu, 2 laidais ir fyške gale. Nusiimi airbagą, ten yra fyškė jau su pajungtais laidais. Gražiai ištrauki laidus su kontaktais iš rankenėlės fyškės ir sukiši į reikiamas vietas į vairo fyške. Viską sugrūdi atgal ir wuolia!

Neprisijungęs D4D

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 120
Ats: Autopilotas
« Atsakymas #17 Įrašytas: Sausio 31, 2011, 12:28:30 pm »
Bent jau srotuose rankeneles deficitas.O nauja apie 200 lt kainuoja.Jei kas rasit pigiau pasidalinkit info, pirkciau ir as :)

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Autopilotas
« Atsakymas #18 Įrašytas: Sausio 31, 2011, 12:42:07 pm »
Citata
D4D parašė:
Bent jau srotuose rankeneles deficitas.O nauja apie 200 lt kainuoja.Jei kas rasit pigiau pasidalinkit info, pirkciau ir as :)

Cia atstovybej tokia kaina rankeneles? Siaip nemanau, kad cia brangu, kaip uz nauja toyotos dali :) Nes atstovybe kai klausiau uz autopiloto padaryma ima apie 1200Lt, tai isivaizduojant svolaciai 1000Lt ima uz valanda darbo (turint omeny jei pas juos rankenele kainuoja 200Lt) :)
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs arytis

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 739

Neprisijungęs D4D

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 120
Ats: Autopilotas
« Atsakymas #20 Įrašytas: Sausio 31, 2011, 14:26:21 pm »
Tai jeigu tau tiko i Avensi tai turi tikt tada.O cia ji nauja ar isimta is kazkur? Ir kaip sone vairo, graziai ispjaut ta skyle rankenelei kad lievai neatrodytu?
Per kiek laiko tau atsiunte?Kaip su atsiskaitymu, korteleje reikia tureti doleriais turbut ta suma?Nesu pirkes ebay :)

Neprisijungęs arytis

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 739
Ats: Autopilotas
« Atsakymas #21 Įrašytas: Sausio 31, 2011, 14:46:15 pm »
Čia ji yra nauja neoriginali. Pjaunant skylę reikia jau improvizuot vietoj :) Atsiuntė per 3 savaites maždaug. O atsiskaitymas per PayPal. Tiesiog reikia turėt kreditinę kortelę ir jokių problemų.

Neprisijungęs ketvirtasis

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3280
Ats: Autopilotas
« Atsakymas #22 Įrašytas: Sausio 31, 2011, 15:21:57 pm »
Citata
D4D parašė:
Bent jau srotuose rankeneles deficitas.O nauja apie 200 lt kainuoja.Jei kas rasit pigiau pasidalinkit info, pirkciau ir as :)


Paskambinau į pirmą pasitaikiusį šrotą,  pats pardavėjes atvežė. Sakė, kad jam į miestą pakeliui. Sumokėjau 30 lt, taip ir nesužinojau  kur tas šrotas.

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Autopilotas
« Atsakymas #23 Įrašytas: Sausio 31, 2011, 17:27:51 pm »
O as vel nebezinau ar imti ar ne ta rankenele. Paskambinau i atstovybe pasidomet kokia naujos kaina butu, pasakiau, kad pats prisijungisu, sako na bandom ziuret ar tavo auto isvis rodo prekyboje rankenele. Pagal kebulo numeri, man tokia rankenele nepriklauso ir sako neuzteks vien tik vaire pajungti, nes tipo pas mane gazas dar trosinis ir reikia papildomu kazkokiu varikliuku, o pas ka jau gazas elektrinis, tiem uztenka tipo ir tos rankeneles... :( Blin susinervinau... Tai matyt nebutinai turi buti tik II avensis, priklauso nuo komplektacijos ar metu net nezinau, pas mane 2003 06 men ir sake stovi gazas ant troso, cia tiesa? kaip patikrint ar gazas ant troso ar elektrinis, gal atstovybe man skiedzia? Ir jei pas mane gazas troselinis tai gal ir siurblys ne elektrinis...???
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs arytis

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 739
Ats: Autopilotas
« Atsakymas #24 Įrašytas: Sausio 31, 2011, 17:56:38 pm »
Pas mane irgi 2003 06 mėnesio ir veikia :) Jaučiu trina kažką

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Autopilotas
« Atsakymas #25 Įrašytas: Sausio 31, 2011, 18:08:21 pm »
Mano tas avensis kazkoks idomus, nes pvz kai keite antifreeza, as maniau, kad pas mane turi eiti G12 raudonas, o pagal kebulo numeri, rodo zalia ;) Tai ir supyle zalia :) Gal koks nors limituotas modelis :) O kaip vizualiai pasiziuret ar gazas ant troso ir ar siurblys elektrinis ar ne? Gal pas mane koks hibridas, kebulas II avensio, o grobai is I avensio :)
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs ketvirtasis

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3280
Ats: Autopilotas
« Atsakymas #26 Įrašytas: Sausio 31, 2011, 18:53:54 pm »
Keista, kad elementarių dalykų kalusinėji. Bent žinai kur randasi pas tavę mašinoj 3 pedalai. Ikišk galvą ir pažiūrėk, palei akseleratoriaus pedalą. turėtų stovėti "trys tokie potencai" (nežinau kaip juos tiksliai pavadinti).  Jei paspaudus "gazo pedalą" tu juos pasuki reiškiasi pas tavę elektroninis, o ne troselis. Privėliau beleko, nesu profas šioje srityje.
Sau nesukdamas galvos pastačiau knopkes, su jom pirma išsibandžiau tik po to dėjau rankenėlę.

Specially for Henris:





Auto piloto varžų nominalai nuo viršaus į apačią:
1 varža - 270 om
2 varža - 330 om
3 varža - 860 om
« Paskutinį kartą keitė: Sausio 31, 2011, 18:58:28 pm sukūrė ketvirtasis »

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Autopilotas
« Atsakymas #27 Įrašytas: Sausio 31, 2011, 19:34:24 pm »
Jei esi profas sitoje srityje, tai nereiskia, kad ir kiti irgi tokie. Galvoji as landzioju po pedalu ir zinau kur tas troselis turi buti prikabintas arba ne. Del to cia ir konsultuojuosi, nes to nezinau. Jei viska ismanyciau, neklausineciau. O klausineju del to, kad neisigyciau prekes, kuri man gali netikti...
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs gisas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1359
Ats: Autopilotas
« Atsakymas #28 Įrašytas: Sausio 31, 2011, 19:42:55 pm »
Þiūrėk, prie siurblio, jei prie siurblio yra trosas, tai data jis neelektrinis ir autopilotas valdomas vakuumo pagalba(bus sudėtingiau ir brangiau jį sumontuoti). jei prie siurblio troso nebus tai elektrinis. Þiūrint prie pedalu nelabai kas aišku bus, nes pvz senesniems mersams prie pedalo yra trosas, ir jis nueina į kažkokią dėžutę po kapotu, o iš jos išeina  laidai i siurblį ir siurblys ten pilnai elektrinis
Internetas, televizija, telefonija
Avensis '04 2.0D-4D

Neprisijungęs ketvirtasis

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3280
Ats: Autopilotas
« Atsakymas #29 Įrašytas: Sausio 31, 2011, 20:28:52 pm »
Anaiptol su mašinom ir jų remontu neturiu nieko bendro.