Autorius Tema: Autopilotas  (Skaityta 151497 kartus)

GALLANT

  • Svečias
Ats: Autopilotas
« Atsakymas #30 Įrašytas: Sausio 31, 2011, 22:51:38 pm »
Citata
Henris parašė:
O as vel nebezinau ar imti ar ne ta rankenele. Paskambinau i atstovybe pasidomet kokia naujos kaina butu, pasakiau, kad pats prisijungisu, sako na bandom ziuret ar tavo auto isvis rodo prekyboje rankenele. Pagal kebulo numeri, man tokia rankenele nepriklauso ir sako neuzteks vien tik vaire pajungti, nes tipo pas mane gazas dar trosinis ir reikia papildomu kazkokiu varikliuku, o pas ka jau gazas elektrinis, tiem uztenka tipo ir tos rankeneles... :( Blin susinervinau... Tai matyt nebutinai turi buti tik II avensis, priklauso nuo komplektacijos ar metu net nezinau, pas mane 2003 06 men ir sake stovi gazas ant troso, cia tiesa? kaip patikrint ar gazas ant troso ar elektrinis, gal atstovybe man skiedzia? Ir jei pas mane gazas troselinis tai gal ir siurblys ne elektrinis...???


101% nereiks jokiu varikliuku papildomu, nes D4-D eina jau su elektroniniu siurbliu. Manajai irgi nepriklause....., bet viskas buvo numatyta....
Kaip kazkas sake, kad Toyotai negalima padaryt, kad langai patys uzsidaryt ijungus signalke, o pasirodo, tai 1val darbo ir 1Lt investiciju....:D
Toks jausmas, kad nelabai jie ten ka ismano.

Neprisijungęs gisas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1359
Ats: Autopilotas
« Atsakymas #31 Įrašytas: Sausio 31, 2011, 22:57:43 pm »
O ką jie gali išmanyti? ten sėdi eiliniai vadybininkai, kurie žino tik tiek, kiek rodo kompiuteris, nenustebčiau, kad yra ir tokių, kurie patys net tepalų nepasikeistu. Jei kalbėtumėt su pačiais meistrais, kurie tvarko tojotas ar pačiu serviso vadovu, manau verdiktas būtų buvęs visai kitas :)
Internetas, televizija, telefonija
Avensis '04 2.0D-4D

Neprisijungęs D4D

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 120
Ats: Autopilotas
« Atsakymas #32 Įrašytas: Sausio 31, 2011, 23:35:31 pm »
30 LT pirmam pasitaikiusiam srote, tai gal pasakyk kur jie randasi ir i namus uzveza? :) Arba skiedi arba tau pasiseke.Kiek skambinejau Kaue nebuvo.Ir dar uz tokia kaina:D

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Autopilotas
« Atsakymas #33 Įrašytas: Vasario 01, 2011, 01:10:38 am »
Dekoju uz info. Tai artimiausiu metu ieskau autopiloto rankeneles, eileje: sankabos komplektas (tikiuos su vienos mases smagraciu pritaikysiu) :)
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Autopilotas
« Atsakymas #34 Įrašytas: Vasario 01, 2011, 20:31:58 pm »
Cia dar vienas klausimelis man iskilo, nes nezinau, kaip pas toyotas. O kai pajungtas autopilotas, kai fiksuoji greiti, odometro ekranelyje rodo koki greiti uzfiksavai ir kai didini mazini rankeneles pagalba ar tai rodoma atskirais skaitmeninimis ar tiesiog viska orientuotis reikia pagal spidometra?
Klausiu nes maciau Lagunoj po spidometru, ten kur odometras, rodo visa auotpiloto info...
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs vytska

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 289
Ats: Autopilotas
« Atsakymas #35 Įrašytas: Vasario 01, 2011, 20:51:09 pm »
Nerodo greicio, tik uzsidega "Cruise" uzrasas.
vytska

Neprisijungęs ketvirtasis

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3280
Ats: Autopilotas
« Atsakymas #36 Įrašytas: Vasario 01, 2011, 21:28:49 pm »
Vienintelė info, kad aktyvuotas autopilotas,


Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Autopilotas
« Atsakymas #37 Įrašytas: Vasario 03, 2011, 14:05:52 pm »
Tai va, jau uzsakyta rankenele is ebay, tikiuos per kokia pora savaiciu atkeliaus... Kad nuimt airbag'a reikia varztukus atsisukt per tas skilutes, kur vairo sonuose yra ar ne?
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs Kesteliss

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 170
Ats: Autopilotas
« Atsakymas #38 Įrašytas: Vasario 03, 2011, 14:22:49 pm »
nu neblogai cia, jei tik tiek visko tereikia, reikes susilus orams bandyti konstruoti ir iki to laiko susirasti ta rankenele :))))) Jei kas nusipirksit per daug, pasidalinkit :)))))
tel.868737941

Neprisijungęs Renis

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 703
Ats: Autopilotas
« Atsakymas #39 Įrašytas: Vasario 03, 2011, 15:02:35 pm »
Henris, pasipasakosi kaip sekesi kai atkeliaus runkena ;]
Idomu, nes, ko gero, gresia cia masiskai autopiloto 'konstravimas' daugumai ;]]
« Paskutinį kartą keitė: Vasario 03, 2011, 15:02:59 pm sukūrė Renis »
Toyota Avensis, 2005 m., 2.2 D4D 110kw

Neprisijungęs arytis

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 739
Ats: Autopilotas
« Atsakymas #40 Įrašytas: Vasario 03, 2011, 15:18:32 pm »
Kai vasarą montavausi savo autopilotą buvau susiradęs dar vieną instrukciją, tik kad ispanų kalba, bet įmanoma išsiversti šiais laikais :)
http://www.4shared.com/document/VqgwzHip/SolD4D.html

Neprisijungęs gisas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1359
Ats: Autopilotas
« Atsakymas #41 Įrašytas: Vasario 04, 2011, 08:42:19 am »
iškilo klausimas: ar karinos turėjo autopilotą? niekada nesu mates karinos su šiuo privalumu?
Internetas, televizija, telefonija
Avensis '04 2.0D-4D

Neprisijungęs arytis

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 739
Ats: Autopilotas
« Atsakymas #42 Įrašytas: Vasario 04, 2011, 09:12:41 am »
Matyt turėjo, nes Corollos E10 yra turėjusios. Kai keičiau variklį, tai pasitaikė toks, kuris tuėjo autopilotą. Kažkokia papildoma dėžutė buvo buvo prie gazo troso variklyje. Paaiškino, kad čia buvęs autopilotas.

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Autopilotas
« Atsakymas #43 Įrašytas: Vasario 04, 2011, 16:32:25 pm »
Citata
Renis parašė:
Henris, pasipasakosi kaip sekesi kai atkeliaus runkena ;]
Idomu, nes, ko gero, gresia cia masiskai autopiloto 'konstravimas' daugumai ;]]

Na ziuresim kaip seksis, is visos surinktos info turetu tikti :)
Cia apsiziurejau, kad net rekomenduotina atsijungt akuma darant siuos darbu, kad nukabinant airbaga, neissautu :) Nesu elektrikas, fizika nebuvo mano megstamas dalykas, tai susirinksiu visus brezinius, kiek randu intike ir cia gal teva i pagalba pasiimsiu (elektrikas), kaip nemoksai paaiskins, kuriuos laidus i kurias skyles kisti. Na aisku butu idealu, dar vairo korpuse nepramusus skyles pajungus rankinele issiaiskint ar veikia. Nes paskui skyle prakrusiu, ir ji neveiks, tai teks tik su piloto imitacija vazinet :)
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs arytis

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 739
Ats: Autopilotas
« Atsakymas #44 Įrašytas: Vasario 04, 2011, 18:16:54 pm »
Citata
Henris parašė:
Na aisku butu idealu, dar vairo korpuse nepramusus skyles pajungus rankinele issiaiskint ar veikia. Nes paskui skyle prakrusiu, ir ji neveiks, tai teks tik su piloto imitacija vazinet :)


Aš taip ir dariau. Iš pradžių nusiardžiau pagalvę, sujungiau laidus viduje kaip turi būti ir kitą laido galą, kuris įsikiša jau į pačią rankenėlę, prakišau pro dešinę skylę vaire į lauką (laido ilgio užteko). Viską surinkau atgal ir važiuodamas išbandžiau.