Keleiviniai > Auris

AURIS 1.4 ar 2.0 ???

(1/10) > >>

klimandr:
Sveiki,
kaip radau sanaudos ne daug skiriasi. Gal kas is praktines puses gali pasakyti kuris motoras geresnis ?

Vazines mergaite, tai dideliu pjovimu nebus. Pagrindas miestas :)


Aciu uz atsakymus

AVENSIS D4D CHIP:

--- Citata ---klimandr parašė:
Sveiki,
kaip radau sanaudos ne daug skiriasi. Gal kas is praktines puses gali pasakyti kuris motoras geresnis ?

Vazines mergaite, tai dideliu pjovimu nebus. Pagrindas miestas :)


Aciu uz atsakymus
--- Baigti citatą ---

1,4 syla prasciau,bet kuro maziau wartos,jeigu mieste tik drož,šis wariklis mažiau problematiškas,retai kas genda,2,0 traukia zinoma geriau,šyla geriau,kuro wartos truputi daugiau,bet su siuo warikliu bus geresnes komplektacijos

Memelis:
Pazistamas turi Corolla 2005 su 1,4 varikliu, tai labai patenkintas. Pradzioje, kai pirko, bijoje, kad valgys daug kuro, bet tai nepasiteisino. Irgi pagrinde mieste vazineja. Uzmiestyje tai mazalitriai varikliai savo pasiima, todel net Prius naujas nebe 1,5, o su 1,8 eina. Pats net nezinau kuri imciau, nelabai man rimtai tokie mazi varikliai atrodo, bet cia tik mano nuomone. Didesnes kubaturos ir rida ilgesne, ir rezervas didesnis...

S_Kulikauskas:
Turiu 2.0, kolkas esu labai patenkintas. Nesakau, kad be trukumu bet vieni trukumai atperka kitus. pvz.: nereikia keisti paskirstymo dirzo, judrresne nei 1,4 bet R16 ratai(padangos) tikrai nera pigus.
Na cia sunku diskutuoti, manau jai vienas variklis turetu dideli pranasuma kito atzvilgiu tai to prastesnio gamintojas tiesiog atsisakytu.
As asmeniskai balsuoju uz dvilitrini, nes nemegstu kai visokie, kartais net parudije "Bais Mondri Wolksvagenai" (BMW) tyciojasi is naujesniu automobiliu. ;)

guners:

--- Citata ---Memelis parašė:
Pazistamas turi Corolla 2005 su 1,4 varikliu, tai labai patenkintas. Pradzioje, kai pirko, bijoje, kad valgys daug kuro, bet tai nepasiteisino. Irgi pagrinde mieste vazineja. Uzmiestyje tai mazalitriai varikliai savo pasiima, todel net Prius naujas nebe 1,5, o su 1,8 eina. Pats net nezinau kuri imciau, nelabai man rimtai tokie mazi varikliai atrodo, bet cia tik mano nuomone. Didesnes kubaturos ir rida ilgesne, ir rezervas didesnis...
--- Baigti citatą ---


O koks 1.4 pas pazystama variklis corolloj, vvt-i ar D4D?

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją