Keleiviniai > Carina

Traukos dinginėjimas

(1/14) > >>

umunas:
Sveiki,

Nors Toyotos niekad negenda, tačiau maniškė matyt tik apsimeta, kad yra Toyota ir vėl ėmė krėsti "šposus". Prieš pora savaičių važiuodamas į Druskininkus belenkdamas fūrą pajutau, kad staiga akimirkai dingo trauka apsukom užkilus iki kokių 3400rpm. Buvo neramu, bet paskui problemos lyg ir nesikartojo. Iki šiandien...
Šiandien teko truputį spustelt ir trauka dingo ne akimirkai, bet pakilus iki ~3200rpm apsukos sustojo. Pedalas į grindis, o mašina negreitėja. Kol grįžau iš Vilniaus trauka ėmė išvis kvailioti. VIeno lenkimo metu apsukos staiga sustojo ties ~2800rpm.
Nesu tikras, bet šaltai jai tokie dalykai lyg ir nesidaro. Kuro ir oro filtrai keisti rudenį. Dūmų nemeta. Tiesa, atrodo variklis kiek garsiau dirba ir labiau vibruoja.
Taigi, protingieji kurmiai, kame šaknys?

guminis:
Mes ne telepatai :) pradžiai varyk į diagnostiką arba, jei sugebi, pats pasidaryk, žinosi nuo ko pradėt. Galim tik savo patirtim pasidalint ;)
Man buvo akseleratoriaus potenciometro bėda, važiuoji ir staiga dingsta apsukos, krenta greitis, užsidega ,,check engine'' lemputė, užgesini variklį - palauki, užsikuri ir vėl toliau važiuoji iki kito karto. Diagnostikoj patarė pradėti nuo potenciometro keitimo/kontaktų valymo, valymas ilgalaikio poveikio neturėjo, problemą išsprendžiau tik pakeitęs.
p.s. visos auto anksčiau ar vėliau genda, tačiau ant Toyota Carina ~14m tikrai neverta pykt, prašosi priežiūros :p turėtum kokį ,,sto koncaetsa na o'' ..... ;)

audrius:
manau problema su kuro padavimu, o ten tik bakas, filtras, purkstukai ir siurblys.

umunas:
Na, bake lyg ir neturėtų slypėt bėda, nes jis atrodo švarus, o daugiau ten nieko nėra.
Kuro filtras keistas rudenį į Mann. Aišku reiks pamėginti pakeisti, bet irgi abejoju ar jame bėda.
Lieka siurblys ir purkštukai. Abu variantai labai džiuginantys širdį finansine prasme.

p.s. Turbina regis atkrenta, nes atrodo dirba normaliai.

Silkinas:
Panašu, kad kuro filtras kemšasi. Nesvarbu, kad buvo keistas. Jei kuras į baką buvo piltas nekokybiškas, o gal ir vasarinis, gali tekti ir kelis filtrus pakeisti.

Navigacija

[0] Žinučių sąrašas

[#] Sekantis puslapis

Eiti į pilną versiją