Autorius Tema: Traukos dinginėjimas  (Skaityta 54468 kartus)

Neprisijungęs umunas

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 204
Traukos dinginėjimas
« Atsakymas #15 Įrašytas: Vasario 14, 2011, 11:22:35 am »
Citata
FUX parašė:Beje pas mane dega check engine su kodu, kuris sako, kad kazkas su "kuro temperaturos davikliu".
Maniškėje Check Engine lemputės nėra (net prietaisų skydelį esu lupęs, kad įsitikinčiau). Turbinos lemputė irgi nedega. Apskritai jokios įspėjamosios lemputės nedega.

Bet kuriuo atveju, patikra Autotojoj 97LTL. Nepigiai, bet ir netaip brangiai kaip maniau. Kažin ar ieškosiu kažkur kitur. Nebent nepatiks ką jie ten pasakys.



p.s. Užpraeitą savaitgalį Vilniuje taip kaliau į duobę (žiūrėjau į veidrodėlį prieš persirikiavimą ir duobės nepastebėjau), kad dabar vairas truputį skersai stovi. Þodžiu, kaupiasi remontų sąrašas...

Neprisijungęs kaciokas

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 53
Traukos dinginėjimas
« Atsakymas #16 Įrašytas: Vasario 14, 2011, 11:25:21 am »
o nepasakiau as airijoje gyvenu,junge mete klaida su turbina.nuvaryk i diagnostika matysi ka ti pasakys.

Neprisijungęs FUX

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 560
Traukos dinginėjimas
« Atsakymas #17 Įrašytas: Vasario 14, 2011, 11:35:24 am »
tai as buvau diagnostikoj. Man meta klaida, kuri reiskia "kuro temperaturos daviklis A"
Mindaugas,
Vilnius
Avensis 01 D4D Uni
----

Neprisijungęs milkas

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 61
Traukos dinginėjimas
« Atsakymas #18 Įrašytas: Vasario 14, 2011, 13:06:32 pm »
Man buvo panasiai. radau skyliu intercolerio slangoje. Sunkiai matesi, meistas pagal garsa variklio pasake.
Dar gali buti kuro siurblio sietelis uzsikimses..

Neprisijungęs kaktusas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 841
Traukos dinginėjimas
« Atsakymas #19 Įrašytas: Vasario 14, 2011, 16:17:15 pm »
O pvz kur tas tiksliai sietelis yra?  :) O gal pas mane nėra jo jei tiek laiko nevaliau ir nieko :) Pačiam galima pasiekt?
« Paskutinį kartą keitė: Vasario 14, 2011, 16:17:55 pm sukūrė kaktusas »

Neprisijungęs Kestutis777

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 915
Traukos dinginėjimas
« Atsakymas #20 Įrašytas: Vasario 14, 2011, 20:55:28 pm »
Dek Power Box'a :)

Neprisijungęs umunas

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 204
Traukos dinginėjimas
« Atsakymas #21 Įrašytas: Vasario 20, 2011, 19:18:56 pm »
taigi, mano istorijos pratęsimas. ar tai bus pabaiga - nežinau.

penktadienį nuvariau diagnostikos į Autotoją. bevažiuojant į ją, trauka dingo ir vos pavyko atvažiuot pas juos. mašiną iškart paėmė diagnostikai. kompas klaidų nemetė ir viskas ką dar padarė, tai nuleido iš filtro truputį dyzelio. taip pat meistriukai palakstę autostrada jokių traukos dingimų nepastebėjo. aišku aš tuo nepatikėjau.

nu ok, vienas iš serviso darbuotojų sėdo už vairo, aš į keleivio sėdynę, o kitas meistras į galą. ir ką jūs manot, trauka normali. taip Autotojos darbuotojas pagainiojo, kaip aš gyvenime nesu kankinęs. traukia, nors tu ką.

susimokėjau ir patraukiau į Vilnių. iki Elektrėnų važiavo be priekaištų. po Elektrėnų greičio ribojimo bandau vėl spustelt ir ką jūs manot? mašina vėl buka. kuo smarkiau spaudi, tuo lėčiau važiuoja. bet iki Vilniaus nuvažiavau.

šeštadienį visą dieną viskas ok, bet naktį bevažiuojant namo staiga vėl dingo trauka. anksčiau ji dingdavo smarkiau paspaudus, o dabar tiesiog dingo normaliai važiuojant miesto rėžimu. spausk pedalą kiek nori, bet apsukos krenta. anksčiau tiesiog nukrisdavo iki laisvų ir dirbdavo normaliai. šeštadienį apsukos krito žemiau normalios ribos iki kokių 400rpm, kai variklis jau tik kalatojosi, o ne normaliai veikė. sustojau, išjungiau variklį, bandau užkurti - nesikuria. antrą kartą - užsuko, bet apsukos nekyla, kol staiga vėl prasimušė. aišku traukos normalios nėra ir į nedidelė įkalnę antru bėgiu vos užlipo.

naktis bemiegė, nes sukau galvą ar palikt Vilniuje mašiną ir galvot apie servisą jame, ar visgi mėginti grįžti į Kauną. na, nusprendžiau grįžti.

šiandien važiuodamas absurdiškai atsargiai, nelesdamas apsukoms kilti daugiau nei 2000rpm paršliaužiau į Kauną. variklis nespringtelėjo nei karto.

grįžęs nusiėmiau seną kuro filtrą ir pasikeičiau į naują, kurį šiandien Vilniuje nusipirkau. bandė kažkokį sunvežiminį parduot, bet galiausiai pavyko išsiaiškinti kokio reikia. užsidėjau tą naują filtrą, patikrinau visas žarneles, sujungimus ir t.t. nepastebėjau kur orą galėtų gaudyti ar dar kas blogai būtų. net visas fiškes kokias radau patikrinau.

po pakeitimo testinis važiavimas. smaugiau, stabdžiau bėgiais, važiavau visokiomis apsukomis visokiais bėgiais, bet važiuoja lyg niekur nieko.

persipjovęs seną filtrą bandžiau jame ieškot sliekų, tačiau su juo viskas normaliai. kiek patamsėjęs, bet dumblo jame irgi nėra. jei bake varlės veistųsi, tai filtre būčiau radęs buožgalvių?

žodžiu, kas tai mašinai darosi - nenutuokiu. tikiuosi, kad visgi problema bus filtre, nes jei ne, tai belieka tik kuro siurblys ir bakas. dėl bako abejoju. jis nematęs kitokio kuro nei iš Nestės, Statoil ir kokį kartą ar du iš Orlen. siurblys lieka. bet ar siurbliui kvailiojant mašina kurtųsi normaliai tiek šalta tiek šilta?

Neprisijungęs TCL

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 960
Traukos dinginėjimas
« Atsakymas #22 Įrašytas: Vasario 20, 2011, 19:52:17 pm »
Mistika :)

Neprisijungęs Silkinas

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 90
    • Laidas UAB
Traukos dinginėjimas
« Atsakymas #23 Įrašytas: Vasario 20, 2011, 20:11:02 pm »
Bėda gali būti kuro kokybėje. Manykim, kad kuras buvo vasarinis. Tada prie žemesnės temperatūros jis pradeda iškristi nuosėdomis kuro filtre. Variklis ima dirbti nestabiliai ir iki visiško sustojimo. Atšilus , vėl viskas gerai. Pakeitus kuro filtrą vėl gerai. Keisk filtrą kartu su bako pravalymu ir užpilk tikrai žieminį kurą.

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Traukos dinginėjimas
« Atsakymas #24 Įrašytas: Vasario 20, 2011, 20:12:10 pm »
Tokie bajeriai gali detis kai bludija oro srauto matuoklis. Atrodo kad kuro nepaduoda, bet gali buti ir su oro padavimu problema, neatmesk sio varianto... Jei nera normaliai oro paduodama, masina irgi nevaziuoja, o dyzeliui oro reikia daug...
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs umunas

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 204
Traukos dinginėjimas
« Atsakymas #25 Įrašytas: Vasario 20, 2011, 22:20:19 pm »
Citata
Silkinas parašė:
Bėda gali būti kuro kokybėje. Manykim, kad kuras buvo vasarinis. Tada prie žemesnės temperatūros jis pradeda iškristi nuosėdomis kuro filtre. Variklis ima dirbti nestabiliai ir iki visiško sustojimo. Atšilus , vėl viskas gerai. Pakeitus kuro filtrą vėl gerai. Keisk filtrą kartu su bako pravalymu ir užpilk tikrai žieminį kurą.

nemanysiu, kad vasarinis. nebent Nestė ir Statoil chaltūrina. o jei jau jie chaltūrina, tai TIKRAI žieminio kaip ir nelabai užsipilsi. dar kartą kartoju: kuras tik iš degalinės ir žieminis.

Citata
Henris parašė:
Tokie bajeriai gali detis kai bludija oro srauto matuoklis. Atrodo kad kuro nepaduoda, bet gali buti ir su oro padavimu problema, neatmesk sio varianto... Jei nera normaliai oro paduodama, masina irgi nevaziuoja, o dyzeliui oro reikia daug...
tokio stebuklo kaip oro srauto matuoklis nėra. nebent jis stovi kažkokioje netikėtoje vietoje. pataisykit jei klįstu :) yra tik EGR. bet ar EGR gali tokią įtaką turėti, tai nežinau.

Neprisijungęs gisas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1359
Traukos dinginėjimas
« Atsakymas #26 Įrašytas: Vasario 20, 2011, 22:40:08 pm »
Citata
umunas parašė:
 yra tik EGR. bet ar EGR gali tokią įtaką turėti, tai nežinau.

traukai EGR turi labai didele įtaką. Su amžium  jis yra linkęs užsikirsti. Gerai jei užsikerta, kai yra užsidaręs, bet jei pastrigs atidarytas, tai visas turbinos slėgis keliauja tiesiai i išmetimą ir praktiškai važiuoji be turbinos. atrodo teisingai pasakiau, jei ne patikslinkit. Aš audinei jį išmečiau lauk, nes pastrigęs buvo. kiek domėjaus tai visi juos atjungia senesnėm mašinos, nes naujas yra brangus, o dėvėto pirkti neapsimoka. perki tik tuo atveju jei esi žaliasis ir labai rūpiniesi gamta. :)
Internetas, televizija, telefonija
Avensis '04 2.0D-4D

Neprisijungęs umunas

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 204
Traukos dinginėjimas
« Atsakymas #27 Įrašytas: Vasario 20, 2011, 22:46:18 pm »
Citata
gisas parašė:
Citata
umunas parašė:
 yra tik EGR. bet ar EGR gali tokią įtaką turėti, tai nežinau.

traukai EGR turi labai didele įtaką. Su amžium  jis yra linkęs užsikirsti. Gerai jei užsikerta, kai yra užsidaręs, bet jei pastrigs atidarytas, tai visas turbinos slėgis keliauja tiesiai i išmetimą ir praktiškai važiuoji be turbinos. atrodo teisingai pasakiau, jei ne patikslinkit. Aš audinei jį išmečiau lauk, nes pastrigęs buvo. kiek domėjaus tai visi juos atjungia senesnėm mašinos, nes naujas yra brangus, o dėvėto pirkti neapsimoka. perki tik tuo atveju jei esi žaliasis ir labai rūpiniesi gamta. :)
tai jei aš tik turbinos neturėčiau, tai man dar būtų pakankamai dzin. čia jau kalba eina apie visišką traukos dingimą dar toje sūkių zonoje, kai turbina net nedirba.

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Traukos dinginėjimas
« Atsakymas #28 Įrašytas: Vasario 21, 2011, 00:10:51 am »
Hmmm, keista EGR turi, o oro srauto matuoklio nera. Pas mane net ant 94 mitusbishio jau buvo oro srauto dacikas. Siaip manau turetu buti prie oro filtro ant oro slangos pakabintas...
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs umunas

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 204
Traukos dinginėjimas
« Atsakymas #29 Įrašytas: Vasario 21, 2011, 08:54:02 am »
Citata
Henris parašė:
Hmmm, keista EGR turi, o oro srauto matuoklio nera. Pas mane net ant 94 mitusbishio jau buvo oro srauto dacikas. Siaip manau turetu buti prie oro filtro ant oro slangos pakabintas...

ten tik filtro dėžė ir šlanga: