Autorius Tema: Traukos dinginėjimas  (Skaityta 54443 kartus)

Neprisijungęs NNZ

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 3063
  • Avensis I D4D 81kw
Traukos dinginėjimas
« Atsakymas #30 Įrašytas: Vasario 21, 2011, 20:02:43 pm »
blogas piešinys yra iškart už dėžės ant šlangos oro srauto dacikas...
Geriau nežadėti, nei pažadėjus neištesėti.(Ekleziastas)

Neprisijungęs umunas

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 204
Traukos dinginėjimas
« Atsakymas #31 Įrašytas: Vasario 22, 2011, 08:53:32 am »
Citata
NNZ parašė:
blogas piešinys yra iškart už dėžės ant šlangos oro srauto dacikas...
puikus piešinys. galiu ir nuotrauką įmesti. jokios oro srauto matuoklės nėra.

Neprisijungęs Modka

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 768
Traukos dinginėjimas
« Atsakymas #32 Įrašytas: Vasario 22, 2011, 10:34:24 am »
Kazkaip negali buti kad nera oro srauto matuokles nu imesk keleta nuotrauku paziuresim.
Toyota automobiliu diagnostika 860006229
Purkstuku patikra, adaptacija, DPF regeneracija ir t.t.
Priespirkimine automobiliu patikra: (diagnostika, dazu storio matavimas,apziura...)

Neprisijungęs umunas

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 204
Traukos dinginėjimas
« Atsakymas #33 Įrašytas: Vasario 22, 2011, 11:09:47 am »
Citata
modka parašė:
Kazkaip negali buti kad nera oro srauto matuokles nu imesk keleta nuotrauku paziuresim.
na, žiūrėkit žiūrėkit. tik kažin ar ką pamatysit :)



tik tarp kitko norėčiau pasakyti, kad keisdamas alyvos filtrą turiu nulupti oro paėmimo šlangą kartu su filtro dangčiu. jau nekalbant apie tai, kad tą šlangą išvis esu keitęs, nes perplyšus buvo. nu patikėkit, oro srauto matuoklę būčiau pastebėjęs :D
galbūt ji stovi kažkur už turbinos (būna ir taip atrodo), bet pamatyti nepavyko, o ir googlinimo rezultatai tokie, kad panašu, jog toks dalykas apskritai neegzistuoja.

Neprisijungęs NNZ

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 3063
  • Avensis I D4D 81kw
Traukos dinginėjimas
« Atsakymas #34 Įrašytas: Vasario 22, 2011, 20:02:46 pm »
Citata
umunas parašė:
Citata
modka parašė:
Kazkaip negali buti kad nera oro srauto matuokles nu imesk keleta nuotrauku paziuresim.
na, žiūrėkit žiūrėkit. tik kažin ar ką pamatysit :)



tik tarp kitko norėčiau pasakyti, kad keisdamas alyvos filtrą turiu nulupti oro paėmimo šlangą kartu su filtro dangčiu. jau nekalbant apie tai, kad tą šlangą išvis esu keitęs, nes perplyšus buvo. nu patikėkit, oro srauto matuoklę būčiau pastebėjęs :D
galbūt ji stovi kažkur už turbinos (būna ir taip atrodo), bet pamatyti nepavyko, o ir googlinimo rezultatai tokie, kad panašu, jog toks dalykas apskritai neegzistuoja.


taigi čia tavo carinos ar avensio nuotraukos, jei tavo karinos tada viskas gerai...Nes aš turėjau avensį su DT varikliu kaip tavo karinos, tame variklyje nėra oro srauto matuoklės,  o pas D4D jau yra...
« Paskutinį kartą keitė: Vasario 22, 2011, 20:04:15 pm sukūrė NNZ »
Geriau nežadėti, nei pažadėjus neištesėti.(Ekleziastas)

Neprisijungęs andriusif

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 10
Traukos dinginėjimas
« Atsakymas #35 Įrašytas: Vasario 22, 2011, 21:13:16 pm »
Pas mane ta pati bėda. Bijau nusišnekėt, bet panašu, kad trauka mažėja nuo kuro priedų, kurie turėtų saugoti nuo kuro užšalimo. Pripylus priedų trauka mano dyzeliuko Avensio smarkiai krenta. Dapylus dyzelio be priedu vėl pagerėja. Deja dapylus be priedų prie dabartinių temperatūrų vos užsivedu.  

Neprisijungęs umunas

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 204
Traukos dinginėjimas
« Atsakymas #36 Įrašytas: Vasario 22, 2011, 21:38:10 pm »
Citata
taigi čia tavo carinos ar avensio nuotraukos, jei tavo karinos tada viskas gerai...Nes aš turėjau avensį su DT varikliu kaip tavo karinos, tame variklyje nėra oro srauto matuoklės,  o pas D4D jau yra...
juk aš apie Cariną visą laiką kalbėjau :)

Neprisijungęs andriusif

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 10
Traukos dinginėjimas
« Atsakymas #37 Įrašytas: Kovo 06, 2011, 17:41:44 pm »
Buvo visiškai šakės pasidarę. Ant 5 bėgio max. 70km/h ištraukdavo, ant 4 bėgio tik 40 km/h. Ir taip net ir gerai pašilus varikliui. Jau galvojau į servisą teks varyti, bet pavyko susitvarkyti. Padėjo STP purkštukų valiklis+vandens skaidytojas (padariau mišinuką iš dviejų) ir pravažiavimas 20km ant didesnio greičio. Arba vandens buvo prisirinkę ir/arba purkštukai užsikišę. Dabar geriau traukia nei po pirkimo. :)

Neprisijungęs umunas

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 204
Traukos dinginėjimas
« Atsakymas #38 Įrašytas: Kovo 06, 2011, 17:47:51 pm »
niekad nedrįsčiau pilti visų tų valiklių. retas džiaugiasi poveikiu. dažniausiai tai paskui verkia kruvinom ašarom.

beje, mano bėdos išsisprendė labai paprastai. pasirodo užteko kuro filtrą pakeisti. tiesa, dabar keistokai dreba variklis. kai atšils reikės žiūrėt variklio pagalves.

Neprisijungęs andriusif

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 10
Traukos dinginėjimas
« Atsakymas #39 Įrašytas: Kovo 06, 2011, 19:27:50 pm »
O kas atsitinka, kad verkia?
Anksčiau važinėjau su mazda (dyzelis). Pildavau kuro priedų-valiklių (nedideliais kiekiais) po kiekvieno kuro pylimo. Jau tai mazdai ~24 metai, o traukia geriau nei mano 8 metų senumo D4D avensis. Prie sankryžų rauna, kad pusę naujų mašinų toli lieka, nors jokios turbinos nėra. Niekad nebuvau patyręs su ta senute traukos sumažėjimo. Tuo tarpu į naują Avensį kuro priedų iki dabartinio atsitikimo nepyliau. Teko.

Neprisijungęs audrius

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 422
Traukos dinginėjimas
« Atsakymas #40 Įrašytas: Kovo 06, 2011, 20:06:42 pm »
na purkstuku valikli naudoja netgi oficialai, bet naudoja atrodo  karta per 180kkm, bet ar jis draugauja su DPF:o
« Paskutinį kartą keitė: Kovo 06, 2011, 20:09:40 pm sukūrė audrius »
sirdyje bmw ,bet toyota istikima ir patikima

Neprisijungęs umunas

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 204
Traukos dinginėjimas
« Atsakymas #41 Įrašytas: Kovo 07, 2011, 08:36:32 am »
taigi, mano keistenybės tęsiasi. traukos dinginėjimas išsisprendė pasikeitus kuro filtrą, bet kaip minėjau, atsirado drebėjimas ant laisvų (dažniausiai šalto variklio). drebėjimas toks, kad net keleivio sėdynė purtosi.

Galimos priežastys, kurias sugalvoju:

1. variklio pagalvės. iš apačios iki jų nedasikasiau dar, bet variklis nesivarto, tai bijau, kad su jomis viskas gerai. nors jei kaltos būtų jos, tai būtų turbūt paprasčiausias remontas. nors pačios pagalvės ne itin pigus malonumas.

2. gali būti smagratis, bet atrodo pas mane jis paprastas ir nelabai kas ten jame gali būti blogai, todėl irgi abejoju.

3. purkštukai. diagnostiką darė, bet nieko blogo nematė. visgi purkštukai jokių dačikų atrodo neturi, tai klausimas ar ta diagnostika matyti galėjo. visgi dėl purkštukų atrodo baltą dūmą meta, o jo pas mane nėra.

4. kuro siurblys. tikimybė yra, bet kad trauka regis normali. kuro siurbliui mirštant trauka turėtų dingti/mažėti.

5. vožtuvai ar žiedai? bet irgi tada dūmintų.

gal turit jūs kokių minčių? nes tas purtymasis gerokai nervina.

per 3 servisus jau pervažiavau. kadangi su šilta atvažiuoju, tai nelabai jie mato tą drebėjimą. vienam bandžiau tartis, kad ryte atvarau ir palieku, o vakare man atėjus užkursim ir pamatysim, tai pasiuntė ant trijų raidžių. tipo neturi kada žaisti.
« Paskutinį kartą keitė: Kovo 23, 2011, 13:02:34 pm sukūrė umunas »

Neprisijungęs umunas

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 204
Traukos dinginėjimas
« Atsakymas #42 Įrašytas: Kovo 23, 2011, 13:03:41 pm »
UP

paredagavau savo paskutinę žinutę.

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Traukos dinginėjimas
« Atsakymas #43 Įrašytas: Kovo 23, 2011, 14:11:33 pm »
pagalves ir sankaba neturetu itakoti, nes jei variklis butu siltas, kalatotusi ir tada. Cia kazkas bus su kuro padavimu, gali buti ir EGR pasikises (jei toks yra), bet kazkaip atkreipciau demesi, gal kokia laimda bludija, kai saltas variklis, paduoda per liesa misini, ir del to kratosi... Beje jei dreba saltas, kiek tuo metu apsuku rodo??? Gal per mazai? Nes pas mane labiau vibracija jauciasi, kai isiles, kai rpm buna apie 800rpm, o kai saltas kaip tik apsukos pakeltos buna iki 1000rpm, del to vibracija mazesne (bet cia sneku apie iprastine dyzelio vibracija) :) Beje jei kokia viena fursunke blogai purskia, per glusaka gali baltu dumu ir nematyt, arba jei "myza" tai realiai pastebetum daugiau juodu dumu pagazavus. Bet kadangi yra skirtumas tarp vibracijos ant silto ir ant salto, tai cia tikrai kazkas su kuro padavimu ar oro padavimu, mechanika reiktu atmesti...
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs umunas

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 204
Traukos dinginėjimas
« Atsakymas #44 Įrašytas: Kovo 24, 2011, 09:40:59 am »
rpm šalto beveik 1000. bet čia tikrai ne tame bėda, nes kai šiltas variklis, tai apsukos nukrenta ir variklis tikrai ima drebėti labiau, bet spustelėjus akceleratorių ir truputį kilstelėjus apsukas drebėjimas prie 1000 rpm dingsta. čia ne. kai iki 1200rpm užkeli, tai dingsta drebėjimas. be to, tos įprastinės dyzelio žemų apsukų vibracijos nėra tokios bjaurios. o čia dreba kažkaip šlykščiai. sunku net paaiškint.

reiks EGR kažkaip patikrint. tik kaip tai padaryt?

kur liamda ieškot, tai net nežinau. žiūriu išmetimo sistemos paveiksliukus ir nematau tokio stebuklo. jis tikrai turi būti?