Autorius Tema: Toyota Camry Solara nuo 2004m.  (Skaityta 15060 kartus)

Neprisijungęs Sola

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 6
Toyota Camry Solara nuo 2004m.
« Įrašytas: Vasario 13, 2011, 16:59:48 pm »
Sveiki :)

Ziuriu, kad nera skilties siam automobiliui. Taigi, pasidalinkit mintim, ziniom apie si automobili. Privalumus, trukumus ir t.t... Uz menesio parplauks i Lietuva mano Solara, taigi butu idomu suzinoti daugiau apie ji.

Dekui :)

Neprisijungęs AVENSIS D4D CHIP

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1286
Toyota Camry Solara nuo 2004m.
« Atsakymas #1 Įrašytas: Vasario 13, 2011, 19:53:24 pm »
Citata
Sola parašė:
Sveiki :)

Ziuriu, kad nera skilties siam automobiliui. Taigi, pasidalinkit mintim, ziniom apie si automobili. Privalumus, trukumus ir t.t... Uz menesio parplauks i Lietuva mano Solara, taigi butu idomu suzinoti daugiau apie ji.

Dekui :)
fajna mašina,vienu zodziu tas pa ts camry tik 2 duru,jeigu bus priziureta amerikono tai tau pasiseke vaziuosi ir problemu nematysi,na o jei pradrozta 100000km be aptarnavimu kas amerikoje dazniausiai ir būna,tai gali tekti pakratyt pinigine remontui;) 2,4 variklis  silpno
kas tokiam auto,3,0 truputi waziuoja bet ryja daug,o 3,3 arba 3,5 geriausias variantas,ryja apie 12-16ltr bet ir vaziuoja nerealiaiB)

Neprisijungęs horn

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1355
Toyota Camry Solara nuo 2004m.
« Atsakymas #2 Įrašytas: Vasario 13, 2011, 20:59:34 pm »
dėl variklio silpnumo kiekvienas skirtingai supranta. Mano manymu 2,4 camriui užtenka per akis, ten kažkas apie 9 sek įsibėgėjimas, kiek lėčiau už avensį d-cat, bet vis tiek pakankamai. O 3,5 iš vis nebuvo tokio B)

Neprisijungęs gisas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1359
Toyota Camry Solara nuo 2004m.
« Atsakymas #3 Įrašytas: Vasario 13, 2011, 21:31:30 pm »
mano nuomone 2.4 tikrai pakankamas variklis(aišku galingesnis visada geriau, bet ir sąnaudos atitinkamos)
 camry tai tikrai turi 3.5 V6 variklį, solaros kiek žinau galingiausias 3.3 variklis
Internetas, televizija, telefonija
Avensis '04 2.0D-4D

Neprisijungęs AVENSIS D4D CHIP

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1286
Toyota Camry Solara nuo 2004m.
« Atsakymas #4 Įrašytas: Vasario 13, 2011, 21:43:23 pm »
Citata
horn parašė:
dėl variklio silpnumo kiekvienas skirtingai supranta. Mano manymu 2,4 camriui užtenka per akis, ten kažkas apie 9 sek įsibėgėjimas, kiek lėčiau už avensį d-cat, bet vis tiek pakankamai. O 3,5 iš vis nebuvo tokio B)
avensiui tai uztenka 2,4 be camry ar solara tai mažokai,ryja jis panasiai kaip ir 3litris tik newalina,tai jau geriau 3,0,o 3,5 tai tik camry solaroje 3,3B)

Neprisijungęs Aurimas

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 166
Toyota Camry Solara nuo 2004m.
« Atsakymas #5 Įrašytas: Vasario 13, 2011, 22:11:12 pm »
Ziuriu yra ir autopliuse keletas camry solara. Bet as asmeniskai imciau camry, 4 duru, didesnis, daugiau vietos, komforto, na bet kam ko reikia.
Kiek zinau tai pats geriausias automobilis, ji labai megsta amerikonai, dar rusai. Ant camry platformos lexus'ai gaminami.
 Varikliai ju geri, tik amerikoniskom versijom budavo keletas gedimu, db nepasakysiu kokiu. Tiesa dar maciau ir su mechanine deze, tai kuro ant poros litru maziau imtu, bet sunku rast jau tokia.

Neprisijungęs Sola

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 6
Toyota Camry Solara nuo 2004m.
« Atsakymas #6 Įrašytas: Vasario 14, 2011, 16:55:31 pm »
Citata
AVENSIS D4D CHIP parašė:
Citata
Sola parašė:
Sveiki :)

Ziuriu, kad nera skilties siam automobiliui. Taigi, pasidalinkit mintim, ziniom apie si automobili. Privalumus, trukumus ir t.t... Uz menesio parplauks i Lietuva mano Solara, taigi butu idomu suzinoti daugiau apie ji.

Dekui :)
fajna mašina,vienu zodziu tas pa ts camry tik 2 duru,jeigu bus priziureta amerikono tai tau pasiseke vaziuosi ir problemu nematysi,na o jei pradrozta 100000km be aptarnavimu kas amerikoje dazniausiai ir būna,tai gali tekti pakratyt pinigine remontui;) 2,4 variklis  silpno
kas tokiam auto,3,0 truputi waziuoja bet ryja daug,o 3,3 arba 3,5 geriausias variantas,ryja apie 12-16ltr bet ir vaziuoja nerealiaiB)


Nuo 2004metu yra tik 2.4l ir 3.3l varikliai. Pagal autombiles.lt duomenis benzino ima vienodai ir 2.4l ir 3.3l (apie 10litru mieste, apie 7.8 kelyje). Nors esu linkusi abejoti tuo :) Cia galetu pasakyti tik, kas yra turejes 3.3l solara. Zinoma, jei tai tikrai tiesa ir kuro sanaudos vienodos, kodel gi ne, geriau didesnes galios automobilis, bet kadangi labai galingas auto man nera butinybe, svarbu, kad butu malonu vaziuoti,  tai manau man uzteks ir 159 AG. Pasitaike gana gera kaina ir solaros AG man neturejo siuo atveju itakos ;)

Neprisijungęs Sola

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 6
Toyota Camry Solara nuo 2004m.
« Atsakymas #7 Įrašytas: Vasario 14, 2011, 17:07:20 pm »
Citata
Aurimas parašė:
Ziuriu yra ir autopliuse keletas camry solara. Bet as asmeniskai imciau camry, 4 duru, didesnis, daugiau vietos, komforto, na bet kam ko reikia.
Kiek zinau tai pats geriausias automobilis, ji labai megsta amerikonai, dar rusai. Ant camry platformos lexus'ai gaminami.
 Varikliai ju geri, tik amerikoniskom versijom budavo keletas gedimu, db nepasakysiu kokiu. Tiesa dar maciau ir su mechanine deze, tai kuro ant poros litru maziau imtu, bet sunku rast jau tokia.


Del dydzio tai solara uz camry 2004-2006m. 4 duru dar ir didesne. O nuo 2006m camry yra didesnis plociu ir auksciu, taciau ilgesne solara. Taigi, vietos atzvilgiu solara nenusileidzia 4 duru automobiliui :) Del komforto, tai kiek teko girdeti, skaityti isedus i solara pamirsti, kad tai kupe automobilis, nes jis labai komfortiskas, kuo ir issiskiria is kitu kupe klases automobiliu.
Del 4 duru sutinku, daug patogiau, bet, mano nuomone, 2 duru graziau ;)

Neprisijungęs Sola

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 6
Toyota Camry Solara nuo 2004m.
« Atsakymas #8 Įrašytas: Vasario 14, 2011, 17:09:46 pm »
Gal kas is patirties zinot apie kuro sanaudas ? Ar is pazistamu ?

Neprisijungęs seniS

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 33
« Paskutinį kartą keitė: Vasario 14, 2011, 18:43:12 pm sukūrė seniS »


Neprisijungęs enjoyer

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 15
Toyota Camry Solara nuo 2004m.
« Atsakymas #11 Įrašytas: Vasario 15, 2011, 09:52:08 am »
Na, dėl variklio  tai... Iš tikro, tai ko kam reikia. Aš visada renkuosi galingiausia tam tikro modelio versija, jad nebūtų vėliau "Oi, reikėjo galingesnį variklį imti, nes jau noriu kažka burti". Na, bet jei sanaudos svarbu, tai taip, renkiesi pagal ekonomija. Pvz, mano vasara "pasiima" apie 15l, o dabartinėmis temperatūromis gaunasi apie 20l. Man, per metus nuvažiuojančiam apie 7-8k km, tai nėra svarbu :)
A wheel to steer the front of the car, A pedal to steer the rear.

Neprisijungęs Sola

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 6
Toyota Camry Solara nuo 2004m.
« Atsakymas #12 Įrašytas: Vasario 15, 2011, 10:25:09 am »
Citata
enjoyer parašė:
Na, dėl variklio  tai... Iš tikro, tai ko kam reikia. Aš visada renkuosi galingiausia tam tikro modelio versija, jad nebūtų vėliau "Oi, reikėjo galingesnį variklį imti, nes jau noriu kažka burti". Na, bet jei sanaudos svarbu, tai taip, renkiesi pagal ekonomija. Pvz, mano vasara "pasiima" apie 15l, o dabartinėmis temperatūromis gaunasi apie 20l. Man, per metus nuvažiuojančiam apie 7-8k km, tai nėra svarbu :)


Zinoma, kam ko reikia :)

Neprisijungęs Jordan

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 212
Toyota Camry Solara nuo 2004m.
« Atsakymas #13 Įrašytas: Spalio 27, 2011, 20:24:46 pm »
Na ir kaip sanaudos ? Benzinu vazineji ar dujas isidejai ? Kokie ispudziai, ar nusivylimai idomu butu suzinot :) ?
Toyota Solara Convertible 3.3 SLE
 EX: Toyota Avenis 2003 2.0 D4D

Neprisijungęs TSolara

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 2
Ats: Toyota Camry Solara nuo 2004m.
« Atsakymas #14 Įrašytas: Sausio 04, 2018, 16:23:34 pm »
Pabandysiu nekurdamas naujos temos užklaust.

Ar tinka Toyota Camry spyruoklės priekinės Toyotai Solara 2004m, jei taip tai irgi 2004 metų ieškot ?

Kiek randu info tai tinka
Lexus ES330, Toyota Avalon nuo 2006, Camry nuo 2004, būtų gerai, kad kas užtvirtintų, nes bandęs/žino.