Keleiviniai > Carina

Carina E 1996, 1.8 79kw PROBLEMOS

(1/2) > >>

Baio:
Sveiki, Carinų mylėtojai, vairuoju 1996 1.8 79kw benzas/dujos-tiesiogines

Problema:  dirba visi purkštukai benzu važiuojant - kuro sąnaudos 14-15L benzo...

Patikrinti dalykai: Liambda-ok, Paskirstymo dangtelis + skriejikas pakeisti naujais, laidai pakeisti naujais, pagr. diržas pakeistas, degimo kampas sureguliuotas teisingai, camshafto ir crankshafto davikliai paskirstytojuje patikrinti, isiurbimo kolektoriaus sklende isvalyta, kompas jokiu klaidu nemeta nei trumpinant laidais, nei prijungus OBD (ar kaip ten vadinas). Ka cia dar... Zvakes naujos, purkstukai gerai skaido, bet kaip minejau pagr. problema - nuemus tilteli ir sukant starteri jie purskia visi iskarto, tai man iskart persasi mintis, kad del to jog jie dirba visi iskart ir gaunasi tas neekonomiskumas. Gal as durnas, bet kaip matot tikrai nemazai visko patikrinau ir niekas nepadeda. Vazineju vien dujom tai to benzo isvis turetu man 10L uztekt  menesiui, o uztenka duok die savaitei ar pusantros jei daugiau vaziuoju.  +Spaudziant stipriau, variklis trukcioja silpnai, bet juntamai, apsukos plaukioja, variklis dirba netolygiai tiek benzu tiek dujom ant laisvu.

Laukiu pasiulymu :(

horn:
šiaip OBD toyotose tik nuo avensio ėjo ;) Ar ne celicose pats klausei dėl sąnaudų?
Aš pvz. mėnesiui apie 100lt sunaudoju benzo (2500km), kiek litrų tiksliai nepasakysiu, vasarą dar sumažės daugmaž per pusę.

Baio:
Jo klausiau ir ten. Del obd galejau klyst, nu ta diagnostine fishke turejau galvoje.   Dar pastaruoju metu eme labai jaustis tampymas spaudziant gaza ...

horn:
Prikeliu seną temą, bet užkliuvo porą žodžių sakinyje-žvakės naujos, o mašina tamposi. Kažkas nesueina man galai... laidai kokie? Þvakės platininės?

jokas:
kas buvo keista pastaruoju metu? Gal nesuderintos detales?   1.8 yra du tipai: paprastas ir lean burn.
Skiriasi ju purkstukai, tiketina ir kai kurios kitos dalys...  

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją