Autorius Tema: traska sankabos pedalas ???  (Skaityta 240217 kartus)

Neprisijungęs Tuziukas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 548
Ats: traska sankabos pedalas ???
« Atsakymas #15 Įrašytas: Birželio 09, 2011, 11:08:31 am »
Citata
kalava parašė:
Citata
Tuziukas parašė:
Citata
milkas parašė:
Tokia problema, paspaudziant sankabos pedala, girdisi traskejimas tame cilindriuke, i kuri sankabos "shtyrius" ieina. bandziau sutept, bet ten solidojo dar sociai sedi. Kaip panaikinti ta traskejima, kas tam cilindriuke gali but ?
Avensis d4d, 05


Greiciausiai tau ten traska ne cilindriukas. O virsuje stovi toks plasmasiukas kaip puse ziedo atrodo, ir jis buna isluzes, ant jo remiasi spyruokle, ir kai spaudi jis sukasi, ir tas traskesys eina..ten ju aisku tu plasmasiuku yra ne vienas jie nera labai brangus, bet pats ten nlb issiardysi, nebent  turi daug laiko, visas plasmasines detales galima usisakyti toyotas centre, as kai pirkau ta pusini plasmasini ziecdeli ar kaip jy pavadinti mokejau koki 13lt, keiciau servize mokejau berods 200, pusmeti gerai buvo, dabar kazkur is kitos vietos trasketi pradejo, zodziu vargas su tuo traskejimu sakabos pedalo, jei nori kad padaryti idealiai turi nusimti pats pedala, tada su juo isimtu, toyotoje usisakyti tas palsmasines VISAS yvores ir kitokius niekus, ten nebus brangiai.as pvz sumokejau 200 + plasmasiukas, o dabar pvz reikia keisti kitus, na tai nesiruosiu vel moketi 200, aisku jei butu buve normalus servize meistrai galejo iskart perspeti jei mate jog plasmasiukai irk iti susideveje..


Vajetau, is kur tokios kainos?!
Man girgzdejo irgi sankabos pedalas - pasirodo daznai pasitaikantis dalykas avensiuose, kazkokia plasmasine ivore (ar komplektas) susidevi. Ta nauja ivore (ir kas ten susije) kainavo ~40 LT (turbut ne is autotojos - ne pats pirkau, nezinau). Kiek pakeitimas tiksliai kainavo nezinau, nes dar keiciau galiniu stabilizatoriu gumas tuo paciu, tai isviso sumokejau 180 LT berods. Servise. kaune.
Arba ne apie tuos pacius dalykus snekam, arba tada nezinau is kur tokios kainos... :o


matai tau keite ivores plasmasines, o jas gal galima pakeisti nenuemus pedala, tiksliai nezinau, matai visa kaina yra tame jog reikia isimti pedala jei nori virsutini pusini plasmasiuka pakeisti, o prie ivoriu galima prieiti ir taip, tik yra kitas klausimas, kai istraukia skersini varzta perdeti ivoriai tai teoriskai spyuokle turetu issokti..pedala man eme realiai nuo 9iki 4 ta prasme iseme ir idejo, pats kai ten ziurejau, tai ziauru buvo, kodel tokia nesamone ten apdaryta nesuprantu..plasmasiukai tai sovli irgi nera labai brangus..tai sakiau jei vel lb cirksti prades tada jau pats meginsiu kazkaip lupti lauk pedala..man pagrinde girgzda [po lietaus tik nelabai suprantu kodel tai susije..nes braska tai viduje..tai mintis jog gauna dregmes cilindriukas ir sunkiau bvaikscioti pradeda, ko pasekoje plasmasiukams didesnis kruvis iseina..

Neprisijungęs waldosius

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 168
Ats: traska sankabos pedalas ???
« Atsakymas #16 Įrašytas: Birželio 09, 2011, 19:22:34 pm »
pas mane atsirado trakstelejimas, gal labiau trinties garsas atleidziant sankaba pries pat gala. garsas buna tik viena karta uzvedus auto ir pradejus vaziuoti. po to gali sustoti taciau vel pradejus vaziuoti jokio garso. uzgesinus ir uzvedus vel buna girdeti viena karta. gal kam buve ar turit minciu?

Neprisijungęs AVENSIS D4D CHIP

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1286
Ats: traska sankabos pedalas ???
« Atsakymas #17 Įrašytas: Birželio 09, 2011, 20:14:08 pm »
Citata
waldosius parašė:
pas mane atsirado trakstelejimas, gal labiau trinties garsas atleidziant sankaba pries pat gala. garsas buna tik viena karta uzvedus auto ir pradejus vaziuoti. po to gali sustoti taciau vel pradejus vaziuoti jokio garso. uzgesinus ir uzvedus vel buna girdeti viena karta. gal kam buve ar turit minciu?
priekyje dešineje puseje?

Neprisijungęs waldosius

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 168
Ats: traska sankabos pedalas ???
« Atsakymas #18 Įrašytas: Birželio 09, 2011, 20:57:36 pm »
priekyje bet ar kaireje ar desineje sunku pasakyti, taciau labai gerai girdisi salone. taciau tikrai ne pats pedalas. lauke sunku isgirsti del variklio triuksmo.

Neprisijungęs Renis

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 703
Ats: traska sankabos pedalas ???
« Atsakymas #19 Įrašytas: Birželio 09, 2011, 23:21:07 pm »
Kazka panasaus ir as girdziu visa laika :] No ideas...
Toyota Avensis, 2005 m., 2.2 D4D 110kw

Neprisijungęs Tuziukas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 548
Ats: traska sankabos pedalas ???
« Atsakymas #20 Įrašytas: Birželio 10, 2011, 09:45:07 am »
Citata
waldosius parašė:
pas mane atsirado trakstelejimas, gal labiau trinties garsas atleidziant sankaba pries pat gala. garsas buna tik viena karta uzvedus auto ir pradejus vaziuoti. po to gali sustoti taciau vel pradejus vaziuoti jokio garso. uzgesinus ir uzvedus vel buna girdeti viena karta. gal kam buve ar turit minciu?



:D:D:D:D:D pas mane irgi tas pats, priekyje keleivio puse kazkur lyg prie rato toks garsas iseina viena karta poto nebeina, nebent uzgesini masina :D maniau kad pas mane viena cia taip :D ziuriu toyotose eilines bedos visiems tokios pat :D tai jei kas ka issiaiskins tegul pranesa, visi susitvarkysim :D

Neprisijungęs Kalapiziukaz

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 207
Ats: traska sankabos pedalas ???
« Atsakymas #21 Įrašytas: Birželio 10, 2011, 10:06:39 am »
na pas mane sis garsas visada buvo, bet manau cia taip turi but, gal kokio abso patikrinimas suveikia. Siaip zmonos nissane irgi yra sitas garsas tik pajudejus po variklio uzvedimo, tai ten tikrai zinau kad abso cekas suveikia. Manau viskas cia tvarkoj.

Neprisijungęs vytska

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 289
Ats: traska sankabos pedalas ???
« Atsakymas #22 Įrašytas: Birželio 10, 2011, 11:07:34 am »
Tuziukas, jei toks garsas lyg kazkas sutraska atsiranda kiekviena karta uzvedus masina ir pradejus vaziuoti, tai ten abs blokas pasitikrina ar viskas veikia abs sistemoje. As net Mototojoj klausiau, nes galvojau, kad kazkas parejo.
« Paskutinį kartą keitė: Birželio 10, 2011, 11:08:52 am sukūrė vytska »
vytska

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: traska sankabos pedalas ???
« Atsakymas #23 Įrašytas: Birželio 10, 2011, 11:45:48 am »
Pas mane irgi, atrodo kaip koks itempejas suidrbtu :) Is pradziu galvojau, gal koks generatoriaus auto itempejas suveikia, bet paskui galvoju jei nepradedu judet to garso nera, tai tada galvojau, kazkas su vaziuokle susije, bet jei viskas veikia tai nekreipiau demesio :) Daba aisku, kad ne pas mane viena :)
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs AVENSIS D4D CHIP

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1286
Ats: traska sankabos pedalas ???
« Atsakymas #24 Įrašytas: Birželio 10, 2011, 12:08:04 pm »
šiaip tas garsas priekyje desineje pradedant waziuoti tai abs bloko voztuwai aktywuojasi

Neprisijungęs darcaa

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 75
Ats: traska sankabos pedalas ???
« Atsakymas #25 Įrašytas: Birželio 10, 2011, 12:31:20 pm »
Aciu kolegos uz paaiskinima. Ir pas mane tas garsas, pradejus vaziuoti, buna. Vadinasi taip turi buti :)
P.S. Sankaba taip pat sunki. Nesinoretu, kad taip butu. :)
Avensis II 2003

Neprisijungęs giedrukas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 37
Ats: traska sankabos pedalas ???
« Atsakymas #26 Įrašytas: Birželio 10, 2011, 16:11:10 pm »
manuale raso, kad taip traukos kontrole pasitikrina savo darba

Neprisijungęs waldosius

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 168
Ats: traska sankabos pedalas ???
« Atsakymas #27 Įrašytas: Birželio 10, 2011, 16:40:53 pm »
nu va, tai ka dabar reiks daryt? nera ka taisyti... tai ka veikt? :D

Neprisijungęs giedrukas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 37
Ats: traska sankabos pedalas ???
« Atsakymas #28 Įrašytas: Birželio 10, 2011, 17:02:17 pm »
Citata
waldosius parašė:
nu va, tai ka dabar reiks daryt? nera ka taisyti... tai ka veikt? :D
penktadienis, reikia alu gert:)

Neprisijungęs waldosius

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 168
Ats: traska sankabos pedalas ???
« Atsakymas #29 Įrašytas: Birželio 10, 2011, 17:41:00 pm »
gera mintis, einu igyvendinti :)