Autorius Tema: Gesta variklis 1.4 D4D // Klaidos kodas P1129  (Skaityta 24012 kartus)

Neprisijungęs Modka

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 768
Ats: Gesta variklis 1.4 D4D // Klaidos kodas P1129
« Atsakymas #15 Įrašytas: Lapkričio 03, 2011, 14:15:54 pm »
Citata
Henris parašė:
Kazkaip is po senovei, kai nesikuria karstas dyzelis, pirmiausia tikrina kuro siurbli.
va va :) o jei ne siurblys tai purkstukus keicia :) nors priezastis visai kitokia buna
Toyota automobiliu diagnostika 860006229
Purkstuku patikra, adaptacija, DPF regeneracija ir t.t.
Priespirkimine automobiliu patikra: (diagnostika, dazu storio matavimas,apziura...)

Neprisijungęs vacee

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 9
Ats: Gesta variklis 1.4 D4D // Klaidos kodas P1129
« Atsakymas #16 Įrašytas: Lapkričio 03, 2011, 23:15:41 pm »
Na ziuresim ka papasakos man tame servise. o kokia kaina siurblio gal izivaizduojat?:)

Neprisijungęs vacee

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 9
Ats: Gesta variklis 1.4 D4D // Klaidos kodas P1129
« Atsakymas #17 Įrašytas: Lapkričio 04, 2011, 15:04:20 pm »
Taigi ir vel ta pati problema dabar pakeite tuos du purkstukus kurie buvo nekeisti:)

Neprisijungęs barnis

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 2
Ats: Gesta variklis 1.4 D4D // Klaidos kodas P1129
« Atsakymas #18 Įrašytas: Lapkričio 06, 2011, 10:38:42 am »
Nežinau ar i temą mat mano Avensis, bet problema buvo panaši, nesikurdavo važiuojant jausdavosi traukos pulsavimas galu gale autostradoj kelias sekundes buvo užgesęs variklis. Variau pas kelis meistrus ir ko jie ten nebūrė. Galu gale nuvariau i Toyotos centrą ir kagi, ogi kuro filtras kuris buvo pakeistas prieš kokį mėnesį. Filtras išėmus švarus kaip naujas . Tad dabar nebespankstu per auksarankius gal ten truputi brangiau bet galutinis rezultatas gaunasi pigesnis. Na aišku čia tik mano nuomonė.

Neprisijungęs egariukas1

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1086
Ats: Gesta variklis 1.4 D4D // Klaidos kodas P1129
« Atsakymas #19 Įrašytas: Lapkričio 30, 2011, 18:08:48 pm »
Na tavo kitoks variklis,is paraso matau,kad vokiskas vag koncerno,tai autoriui nelabai tinka atsakymas:D

Neprisijungęs jonas0517

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 13
Ats: Gesta variklis 1.4 D4D // Klaidos kodas P1229
« Atsakymas #20 Įrašytas: Lapkričio 16, 2017, 01:06:40 am »
netikėtai užsidegė" varikliukas" (čikinas ar kaip ten jis?) VSC ir antiptaslydimas Dingo trauka ty isijungė avarinis variklio valdymas uzgeso variklis Išiungus variklį palaukus  vėl veikė keliones metu apie pusvalandį ir kai buvau baveik atvykes pasikartojo.  Variklis uzgesdavo kartais kai virsiji 3000 apsukuGal numanote kur gali būti gedimas , nes manau tai su variklio elektroniniu valdymu Be to nesmagu vykti be traukos ir ar tai nepakenks.
  Ilgai ieskojau gedimo
pamirsau parasyti Kompiuteris rode gedima p1229 Tai visos kuro sistemos gedimas  Neradau kas galetu nustatyti gedima, nes visi tik  sako reik ta ar kita keisti ir mokek  Gerai kad turejau galimybe nemokamai prisijunkt prie kompo Gedimas gali but auksto  slegio davikliai purkstukai siurblys degalu padavimo svirtis , kompiuteris ir ttt Pradejau nuo kuro filtro   Rusu saite rase. Toliau buciau keites auksto slegio davikli irttt ,nes kol kas nieks tiksliai negali pasakyt kas sugedo Net specializuotuose centruose nenustato tiksliai Draugui pakeite purstukus nors veliau paaiskejo kad kaltas buvo auksto slegio daviklis  Tik pakeiciau filtra ir po kokiu 100 km uzgeso cikinas ir kitos lenputes ir nepasikartojo variklio gesimas padidinus apsukas iki 3000 apsuku Jau nuvaziuota apie 1000km Kol kas gerai
R
« Paskutinį kartą keitė: Lapkričio 16, 2017, 13:41:27 pm sukūrė jonas0517 »

Neprisijungęs MindaugasB

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 4200
  • Auris 1.4 D4D | Highlander Hybrid
Ats: Gesta variklis 1.4 D4D // Klaidos kodas P1129
« Atsakymas #21 Įrašytas: Lapkričio 16, 2017, 13:28:17 pm »
netikėtai užsidegė" varikliukas" (čikinas ar kaip ten jis?)

Čikenas, if you know what I mean.
Citata iš: Venza
Ir nesvarbu,kad Toyota dyzeliai pripazinti nevykusiais ir ju gamyba nutraukta,bet vistiek tikro lietuvio masina pilkas dyzelis

Neprisijungęs igvaras

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 1
    • https://www.airv.lt/medicininiai-vertimai
Ats: Gesta variklis 1.4 D4D // Klaidos kodas P1129
« Atsakymas #22 Įrašytas: Liepos 22, 2022, 10:24:11 am »
Nežinau ar i temą mat mano Avensis, bet problema buvo panaši, nesikurdavo važiuojant jausdavosi traukos pulsavimas galu gale autostradoj kelias sekundes buvo užgesęs variklis. Variau pas kelis meistrus ir ko jie ten nebūrė. Galu gale nuvariau i Toyotos centrą ir kagi, ogi kuro filtras kuris buvo pakeistas prieš kokį mėnesį. Filtras išėmus švarus kaip naujas . Tad dabar nebespankstu per auksarankius gal ten truputi brangiau bet galutinis rezultatas gaunasi pigesnis. Na aišku čia tik mano nuomonė.

Labas,

kadangi man praktiškai identiška problema, tai norėjau paklausti — kas su tuo kuro filtru buvo negerai, jeigu jis buvo įdėtas naujas? Tai jį kažkaip kreivai sugebėjo įstatyti? Ar kame buvo bėda, nelabai suprantu.