Autorius Tema: Padėkit išsirinkti  (Skaityta 84882 kartus)

Neprisijungęs ToyotaClub

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 3073
  • Yaris 2005 1.4 D4D
    • ToyotaClub.lt
Ats: Padėkit išsirinkti
« Atsakymas #30 Įrašytas: Rugpjūčio 03, 2014, 12:03:35 pm »
Hi,

Kiek esu rases geriau vengti Kauno turgaus skelbimu. Ieskoti auto DE, sumoketi daugiau ir buti ramia galva. Aisku ten manau didesne tikimybe nupirkti gyva modeli nei LT, aisku ir cia neaisku kaip pasiseks. Nes ne vienas narys rase pigiai ir gerai nebuna. Arba pirkti dauzta su maza rida ir tvarkytis. O del galingumo pats 1,4 yari turiu man pakanka. Parsivariau is DE.
« Paskutinį kartą keitė: Rugpjūčio 03, 2014, 13:19:20 pm sukūrė ToyotaClub »
Toyota Klubo Forumas: ToyotaClub.lt/forumas

Neprisijungęs Bemsas

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 6824
Ats: Padėkit išsirinkti
« Atsakymas #31 Įrašytas: Rugpjūčio 03, 2014, 12:12:28 pm »
Citata
author=Mrs. link=topic=1788.msg93784#msg93784 date=1407053613

Taigi, ką manote apie šį pasirinkimą:
http://auto.plius.lt/skelbimai/toyota-corolla-1-4-l-hecbekas-2005-dyzelinas-3680140.html

Labai tikiuosi sulaukti jūsų nuomonių  (r) Beje, turiu pridurti, kad patirties vairavime daug neturiu - kas kiekvieną vasarą pavairuoju šeimos auto. Ar neužkalsiu 1.4 motoriuko, dar gi dyzelio ir net su automatine pavarų dėže?

Plikiausia komplektacija dar ir su robotu (n)

Neprisijungęs ToyotaClub

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 3073
  • Yaris 2005 1.4 D4D
    • ToyotaClub.lt
Ats: Padėkit išsirinkti
« Atsakymas #32 Įrašytas: Rugpjūčio 03, 2014, 13:31:27 pm »
Belguose stovi 2 litru Dyzelis 63 tuks rida 13 tuks litu. Idomu kiek remontas gali atseiti. Sonai pabraizyti.
Toyota Klubo Forumas: ToyotaClub.lt/forumas

Neprisijungęs Mrs.

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 37
Ats: Padėkit išsirinkti
« Atsakymas #33 Įrašytas: Rugpjūčio 03, 2014, 13:45:49 pm »
Ne tik Kauno, bet ir, apskritai, bet kokio LT turgaus po skaitymų dabar bijau (wow) Patiems varytis... :think:

Komplektacija man mažiau svarbi, nei tikimybė gauti mašiniuką užkaltu varikliu. Kaip šiame forume skaičiau, net ir vietoj kodiškės galima klimą įsistatyti (ko man labiausiai norėtųsi automobilyje). Gale langus pasisukinėsim, jei bus reikalas... Vis gi, tai labiau pakaitinė mašiniukė šeimoje būtų... Žodžiu, matau, kad komplektacija neitin patraukli, bet tai manęs neatbaido. Tik abejonių kelia variklio galia, turint omeny, kad tai dyzelis ir dar automatas  :think: Ar pavyks furą vasarą pralenkti, važiuojant link jūros arba į kokią didesnę kalvelę "ropojant"?

Mane traukia tai, kad mašina pagal metus, ridą, komplektaciją pakankamai realios kainos (ar aš klystu?) ir galima tikėtis, kad oficialus dileris neprakiš lavono (ar ir vėl klaidingai manau?).

Neprisijungęs ToyotaClub

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 3073
  • Yaris 2005 1.4 D4D
    • ToyotaClub.lt
Ats: Padėkit išsirinkti
« Atsakymas #34 Įrašytas: Rugpjūčio 03, 2014, 13:58:25 pm »
Kauniete kiek matau. Jei nori galiu kada privaziuoti savo yari duosiu pavaziuoti su 1,4 varikliu. Man asmeniskai 1,4 uztenka, gal kartais sunervina patrukciojimai, nes arba ir dabar man nesiseka normaliai sudirbti su begiais, arba kazkas genda :) siaip i palanga vaziavom 4 zmones. Siaip as nelakstunas 90-100 laikau austostradoje. Bet vaziavo ilga kolona furu veze kakzokius vamdzius su palyda, tai laisvai ir apsilenke ir jokiu problemu.  Aisku nejauku vaziuoti kaip matai ratus salia, nes masinyte maza, bet man pakanka.
Toyota Klubo Forumas: ToyotaClub.lt/forumas

Neprisijungęs Bemsas

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 6824
Ats: Padėkit išsirinkti
« Atsakymas #35 Įrašytas: Rugpjūčio 03, 2014, 14:07:03 pm »
Belguose stovi 2 litru Dyzelis 63 tuks rida 13 tuks litu. Idomu kiek remontas gali atseiti. Sonai pabraizyti.

Dafiga darbo. Kablys gerai savo darba atliko, sustume dugna (y)

Neprisijungęs Mrs.

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 37
Ats: Padėkit išsirinkti
« Atsakymas #36 Įrašytas: Rugpjūčio 03, 2014, 14:14:28 pm »
O pas jus mechaninė ar automatinė pavarų dėžė? Mechaninę, 1.4 l D4D varikliu, auto vakar turguje išbandėme - vyras buvo nustebęs, kad traukia neblogai (bent iš vietos), nors žiūrėjo skeptiškai į šį variklį (kaip jau minėjau, apgavo mus dėl variklio galios - pradėjome apžiūrinėti manydami, kad tai 2.0 variklis). Ar "nevagia" automatas tiek galios (turint galvoje dar ir tai, kad Corolla sunkesnė už Yaris), kad sunkiai trauks?

Neprisijungęs naujas32

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 670
Ats: Padėkit išsirinkti
« Atsakymas #37 Įrašytas: Rugpjūčio 03, 2014, 14:18:09 pm »
ispjaut dugna ir kita deti kam ji tiesint... :)

Neprisijungęs Bemsas

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 6824
Ats: Padėkit išsirinkti
« Atsakymas #38 Įrašytas: Rugpjūčio 03, 2014, 14:29:06 pm »

ispjaut dugna ir kita deti kam ji tiesint... :)
Netaip viskas paprasta. Pazeistas k.p lonzeronas, tampyti reikia. O kaip is d.p dar neaisku.

Neprisijungęs naujas32

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 670
Ats: Padėkit išsirinkti
« Atsakymas #39 Įrašytas: Rugpjūčio 03, 2014, 14:42:30 pm »
suprantau mano klaida

Neprisijungęs ToyotaClub

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 3073
  • Yaris 2005 1.4 D4D
    • ToyotaClub.lt
Ats: Padėkit išsirinkti
« Atsakymas #40 Įrašytas: Rugpjūčio 03, 2014, 15:10:39 pm »
O pas jus mechaninė ar automatinė pavarų dėžė? Mechaninę, 1.4 l D4D varikliu, auto vakar turguje išbandėme - vyras buvo nustebęs, kad traukia neblogai (bent iš vietos), nors žiūrėjo skeptiškai į šį variklį (kaip jau minėjau, apgavo mus dėl variklio galios - pradėjome apžiūrinėti manydami, kad tai 2.0 variklis). Ar "nevagia" automatas tiek galios (turint galvoje dar ir tai, kad Corolla sunkesnė už Yaris), kad sunkiai trauks?

Mechanine. Man ir pradzioje trauka oho, bet pripranti po to ir nesureiksmini :)realiai corolla sunkesne uz yari manau. Tad skirtumas gal ir jauciasi.
Toyota Klubo Forumas: ToyotaClub.lt/forumas

Neprisijungęs Vladas55

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 604
Ats: Padėkit išsirinkti
« Atsakymas #41 Įrašytas: Rugpjūčio 03, 2014, 15:13:26 pm »
Kiek as ieskojau automobili Kaune buvo prasciausi,tai detaliu kebulo trukdavo,tai smegenis pudrina kad mazai pravaziavus.

Neprisijungęs ToyotaClub

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 3073
  • Yaris 2005 1.4 D4D
    • ToyotaClub.lt
Ats: Padėkit išsirinkti
« Atsakymas #42 Įrašytas: Rugpjūčio 03, 2014, 16:17:37 pm »
O apie yari negalvojot? jei bus kaip pakaitine masina tai gal sis pasirinkimas tiktu?
Toyota Klubo Forumas: ToyotaClub.lt/forumas

Neprisijungęs Mrs.

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 37
Ats: Padėkit išsirinkti
« Atsakymas #43 Įrašytas: Rugpjūčio 03, 2014, 16:47:17 pm »
Yaris kiek mažokas. Mes pilna šeima - 2 suaugę ir 2 maži vaikai (jau be vežimų). Vasaromis dažnai į pajūrio pusę lakstom. Gali tekti ne kartą ir su šiuo automobiliuku lėkti. Tai su "pilna komplektacija" jau nebetilptume  :-) Skaitydama šį forumą ir kartu googlindama, kaip tik nesenai radau 1.4 D4D+ automatą (ar pusiau automatą  :think: t.y. MM dėžė) automobilį turinčio savininko palankų atsiliepimą. Manau, verta patiems išbandyti šį automobiliuką ir apsispręsti - užteks galios ar ne.

Gal turite patirties ar girdėjote nuomonių dėl iš oficialių dilerių parduodamų mašinų patikimumo (variklio, dėžės). Tikiuosi tokios kompanijos nežaidžia kaip Kauno turguj - nelabai įmanoma "užsirauti" ant "daktariuku" pagydyto lavono?  :think: Aišku, kas be ko, aklai imti nežadam ir patys bandysim tikrintis ar auto patikima, nes jau paranoją sau ir vyrui įvariau, ieškodama info  :D Beje, suprantama, kad po 200 K auto realiai pradeda gesti ir reikalauja investicijų.

Taip pat būtų įdomu sužinoti ar būtent mano konkrečiame skelbime nurodytas auto yra logiškos kainos, kad gauti pakankamai tvarkingą 2005 m. auto su nurodyta rida ir kitais skelbime nurodytais parametrais.

Neprisijungęs ToyotaClub

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 3073
  • Yaris 2005 1.4 D4D
    • ToyotaClub.lt
Ats: Padėkit išsirinkti
« Atsakymas #44 Įrašytas: Rugpjūčio 03, 2014, 17:28:39 pm »
Klausimas: Kiek jus planuojate isleisti automobiliui? jei norite nusipirkti taupydami ir su maza rida tai be sansu. O kad nereiks investuoti taip nebuna. Daugiausia visi bijo gal nepameluosiu, kad nebutu problemu su galvos tarpine, nes brangus remontas, bet iki tam tikro km skaiciaus vistiek ja teks keisti. Pas mane ir manau teks ja keisti nes antifryzas dingsta, po to vel sugsrysta kazkiek nesuprasi. Na ir nieko nepadarysi taupysi sutvarkysi ir ramu vel :) vaziuoti tai reikia :) cia forume apie problemas daug info i ka atkreipti pries perkant ir t.t realiai manau Dileris neparduos lavono, o jei kas visad galima atgal vezti nes cia Dileris.


Cia siaip ne i tema, bet kaip vokieciuose auto ieskojom tai buvo rasta yariukas su 300 tuks rida, blizga grazus, vienas savininkas, servisai daryti laiku, net tarpine nekeista orginali buvo. Nepamenu kainos lyg 1000 euru norejo. Tai pagalvojus nupirkus toki, atsukus rida , parduodi kaip su maza. Nes isore , vidus nenugremzti. Dauguma tokiu auto LT stovi manau.
« Paskutinį kartą keitė: Rugpjūčio 03, 2014, 17:37:08 pm sukūrė ToyotaClub »
Toyota Klubo Forumas: ToyotaClub.lt/forumas