Autorius Tema: Padėkit išsirinkti  (Skaityta 84883 kartus)

Neprisijungęs robertas1993

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1117
Ats: Padėkit išsirinkti
« Atsakymas #165 Įrašytas: Sausio 26, 2016, 13:20:13 pm »
zinok skoda fabia irgi moteriskas kibiras ir nelabai patikimas variklis... :) kaip mieste imciau yari arba corola hechbeka i visas kitas masinas net neziureciau... :) abudu auto patikimi tiek benzai tiek dyzeliai :)
Auto:
Toyota Yaris
 MB E270 W211

Neprisijungęs Gmc

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1137
  • Toyota Sienna'13
Ats: Padėkit išsirinkti
« Atsakymas #166 Įrašytas: Sausio 26, 2016, 13:50:58 pm »
Kokių dar variantų būtų? Mazda 3 galima žiūrėt?
Galima. Jei nebijai rudziu :D

Neprisijungęs bladas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1373
Ats: Padėkit išsirinkti
« Atsakymas #167 Įrašytas: Sausio 26, 2016, 13:57:47 pm »
Klausyk, žalias1, nežinau, kas yra moteriškas auto, vienam tai Yaris, kitam - LEXUS RX ar BMW X5 :)  Mazda 3, kiek domėjausi, rūdyja ir yra problemų su starteriu. Pernai ieškojau dukrai mašinos, tai buvo svarstomi Audi A2, Mercedes B, Citroen C4, Mazda 3, Honda Jazz, Opel Corsa D, Toyota Corola arba Yaris. Nusipirko Yarį dyzelį, nors aš labiau norėjau benzino, bet neatsirado tinkamo varianto. Aš pats su ja mėnesį važinėjau, tai labai smagus mašiniukas, ir nesijaučiau moterimi nei karto :) Kol kas su Yariu viskas gerai, (tfu tfu tfu) normaliai užsiveda per šalčius, buvo problemų su MMT dėže, bet už 100 € susitvarkėm. Gali pasiskaityti apie visus modelius - yra daug apžvalgų ir atsiliepimų www.autoasas.lt. Kas liečia pinigus, skiriamus mašinos įsigijimui - tai nusipirkus mašiną, ypač jei be LT registracijos ir TA - dar reikia investuoti kelis šimtus € numatytoms ir nenumatytoms išlaidoms, kaip tepalų, filtrų, dirželių su įtempėjais, padangoms ir daug kitų reikalų. Domėkis, skaityk, ką žinosim - patarsim.

Neprisijungęs Egis_

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 897
Ats: Padėkit išsirinkti
« Atsakymas #168 Įrašytas: Sausio 26, 2016, 15:43:41 pm »
mazda 3 nera blogas automobilis, tik nebent pirkt is kokiu italu parvezta ir is karto antikorozini daryt :D Is mazesniu automobiliu tikrai rekomenduoju dar atkreipti demesi i Honda Jazz. Automobilis pakankamai erdvus, patikimumas toks pat kaip Toyotos, vaziuoja tikrai smagiai bei kas man labai patinka - gale zymiai erdvesnis nei yaris, bagazine tikrai didele. Lietuvaiciai galiu pasakyt tikrai pamege si modeli, bet isskirciau jog toyota stovi auksciau del vardo. nusipirkus ivetini automobili: TA - 18.25 eur (jei tai dyzelis), 14.48 eur(jei tai benzinas), registracija su lietuviskais numeriais - 48 eur. (kainas galejau suklysti rasydamas su euro ar keliu centu paklaida). Bent iveztiniams automobiliams is Vokietijos (Imam kaip pvz toyota,honda), dazniausiai bedu nera. Daznai kimbama TA metu del nesureguliuotu zibintu, bent eidamas TA visada turiu irankius ir moku sureguliuoti zibintus pats pagal TA stenda, tad problemu nekyla. Toki mano pastebejimai ;)

Neprisijungęs robertas1993

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1117
Ats: Padėkit išsirinkti
« Atsakymas #169 Įrašytas: Sausio 26, 2016, 16:52:29 pm »
Prie mano yariuko irgi prisikabina ir prie sviesu ir gesintuvo o visur kitur sako ledas, tipo visur tvarkinga :D
Auto:
Toyota Yaris
 MB E270 W211

Neprisijungęs ekaflaera

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 10
Ats: Padėkit išsirinkti
« Atsakymas #170 Įrašytas: Sausio 29, 2018, 10:49:52 am »
Nenoriu kurti naujos temos, kurios esmė būtų grynai tokia pati. Nusprendžiau pirkti sau Corollą, daug prisiskaičiau ir išsirinkau 2003-2004 metų 1.6 benzą. Apžiūrėjau dvi Lietuvoj - 2002 1.6 benzą ir 2003 2.0 dyzelį ir nusprendžiau, kad noriu benzo, žinau, kad man daug valgys, bet mano planuojami nuvažiuoti atstumai nedideli ir šiaip daug teigiamų atsiliepimų apie benzininius variklius padarė savo. Bet kame klausimas, kažkaip Lietuvoj pirkt nenoriu, nusprendžiau vežtis iš Vokietijos. Peržiūrėjau mobile skelbimus, ten daugiausia benzų 1.4, kaip šiti varikliai? Ar geriau ieškoti 1.6? Ir ar realiai įmanoma iš vokiečių nusipirkti normalią corollą už 3k (tik automobilio kaina, be visų parvarimų)?

Neprisijungęs Bemsas

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 6824
Ats: Padėkit išsirinkti
« Atsakymas #171 Įrašytas: Sausio 29, 2018, 11:03:43 am »
1.4 mazoka traukos ir valgo daugiau nei 1.6.

Neprisijungęs kursis

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 11
Ats: Padėkit išsirinkti
« Atsakymas #172 Įrašytas: Vasario 19, 2018, 13:19:30 pm »
Sveiki,kad jau sukurta tokia tema, tai paklausiu ir aš čia joje. Gal kas turit kokių patarimų dėl automobilio ir man kasdien važiuojančiam iš Trakų į Vilniaus centrą ir po darbo per piką grįžtančiam atgal į Trakus? Turiu iki šiol Škoda Fabia, dyzelį, kuris jau baigia visai susivažinėti, taigi atsikandęs šio škotiško šedevro, nutariau žiūrėti tik į japonus ir tik į benzinus, tobulu atveju aišku ir į hibridus. Renkuosi tarp Auris, Corrolų (nuo 2007 iki 2013 ) ir Urban Cruiser (auto žiūrinęju iš maždaug 2008-2011 gamybos laidos). Priuso norėčiau nebent nuo 2009 metų, ale už mano biudžetą išeitų nebent baisiai daug nuvažiuotas. Kokie patarimai dėl pirmiau minėtų 3 automobilių benzo variklių? 1.3 benzinas patikimas? ar vistik žiūrėti tik 1.6, kai tenka nemažai važiuoti ir užmiestyje? Jau prisiskaičiau, kad reik kaip velniui kryžiaus bijoti MTM dėžės, ale su mechanine šiuo metu daugiausiai ką matau, tai yra 1.3 benzus.

Neprisijungęs slashas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3080
Ats: Padėkit išsirinkti
« Atsakymas #173 Įrašytas: Vasario 19, 2018, 17:04:53 pm »
Škoda škotiškas šedevras? Aš visad galvojau, kad tai čekų po vw sparnu :)

Neprisijungęs kursis

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 11
Ats: Padėkit išsirinkti
« Atsakymas #174 Įrašytas: Vasario 19, 2018, 19:28:54 pm »
ups čekus ir turėjau mintyje, net pats nežinau kodėl rankos kitą šalį surinko, gal labai jau norėjosi apie tą čeką iš Š raidės pradėt:) na bet ne apie tai čia norėčiau - bus patariančių į kurį benzininį variklį geriausia žiūrėti ir kurio vengti toyotų rinkoje? yra susidūrusių arba susidariusių kokių nuomonių apie VVT 1.3 ir 1.6?

Neprisijungęs ultas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 1
    • https://www.ollex.lt/paslaugos/Mikroautobusu-nuoma_4
Ats: Padėkit išsirinkti
« Atsakymas #175 Įrašytas: Rugpjūčio 14, 2021, 22:03:52 pm »
Sveiki visi,

svarstau įsigyti naudotą Toyota Corolla sedaną kasdieniam važinėjimui, kad galėčiau sutaupyti daugiau ant kuro. Darbo dienomis nuo pirmadienio iki penktadienio suvažinėju beveik 650 km, todėl kuro ekonomija man itin svarbi. Svarstau išleisti apie 3500 EUR ir norėčiau, kad nebūtų pravažiavus daugiau nei 250000 km. Galvoju apie 2002 - 2006 metų modelius, jei įmanoma už tokią kainą, automatus. Ypatingų reikalavimų komplektacijai neturiu, apart veikiančio kondicionieriaus. Svarbu kad mašina nereikalautų daug remonto ir tarnautų bent kokius 5 metus.

Taip pat svarsčiau imti naudotą Civic'ą, bet girdėjau, kad prasta garso izoliacija. Ar yra kažkokių didelių problemų, dėl kurių Corollos būtų žinomos? Ar tiesiog tai geresnis pasirinkimas už civic'ą? Kaip suprantu, didžioji dalis Corollų turi silpnesnius variklius nei Civic'ai, bet man tai nėra labai aktualu, kadangi svarbiausia kuro ekonomija.

Dėkui už patarimus

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Padėkit išsirinkti
« Atsakymas #176 Įrašytas: Rugpjūčio 15, 2021, 10:39:00 am »
jei nori sedano ir dar automato, tai labai siauras pasirinkimas, bus tik benzas ir tai JAV rinkai skirtas. Jei tenkintu mechanine tai gal kazka ir rastum Lietuvoj. Dyzeliai ejo su MMT dezem (robotais) bet ten nei automatas nei mechanine ir tos dezes luzta kas 30-50k km. Tai vienintelis padoresnis variantas 1.6 benzas mechanine deze arba amerikonas 1.8 automatas, bet sunku rast toki
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs bladas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1373
Ats: Padėkit išsirinkti
« Atsakymas #177 Įrašytas: Rugpjūčio 16, 2021, 14:03:19 pm »
TOYOTA YARIS chetchbekas, dyzelis - 1,4 d4d arba YARIS sedanas amerikonas