Autorius Tema: picnic patikima  (Skaityta 9605 kartus)

Neprisijungęs mano

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 17
picnic patikima
« Įrašytas: Liepos 02, 2011, 01:12:27 am »
su picnic metus laksciau nesamoningai ir pagalvojau,kad reike prieki vaziuokle pakeist, viska nauja uz kazkur 70svaru nusipirkau su daliu garantija metams:D tai yra;2sarnyrus,2traukes su angaliais,2trakiu gumas,2 stabilizatorius. :p bet kaip senas isemiau lauk,pasirodo dar viskas gera,:p tai ka toliau kelyje ramus ir galiu skaldyt,ka tikrai pripazinsiu megstu ir masina tik su2.0lmotoru patikima ir greitaB)

Neprisijungęs Raiforas

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 408
picnic patikima
« Atsakymas #1 Įrašytas: Liepos 02, 2011, 03:14:10 am »
Idomiai cia tu, bedu nera o perki kruva daliu, jei man niekas vaziuoklej vaziuojant nebarska as visos vaziuokles ir nesiruosiu perinkinet, Manau sekantis etapas butu jums nusipirkt, greiciu deze, sankaba, o gal ir varikli del viso pikto juk masina lakstei nesamoningai! kodel gi nepagalvojus pasikeist:p

Neprisijungęs mind

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 2202
picnic patikima
« Atsakymas #2 Įrašytas: Liepos 03, 2011, 11:59:28 am »
Citata
mano parašė:
su picnic metus laksciau nesamoningai ir pagalvojau,kad reike prieki vaziuokle pakeist,


Čia todėl, kad ankščiau su "passatu" ar "audine" važinėjo- įprotis. :)
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti. :D

Neprisijungęs mano

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 17
picnic patikima
« Atsakymas #3 Įrašytas: Liepos 07, 2011, 23:09:15 pm »
tai kad pas automatine greiciu deze nera sankabos,:p o variklis gerai sukasi dar:D o jei nueis jis idesiu rimtesni varianta:p jei noretai zinot ka tai; gali i sita auto idet FTO v6 24v su 270arkliu varikli:D o del vaziuokles tai parduosiu senas dalis,kaip devetas ir nauja visa vaziukle uz 20svaru turiu:D:p lietuviskas p tai kam cia blogiau,kaip vazineji ir klausai kada basrkes,ar subirs:@ ar uz 20 toliau sau be galvos skausmo skaldai ir linksma muzikele klausai:DB)

Neprisijungęs mind

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 2202
picnic patikima
« Atsakymas #4 Įrašytas: Liepos 08, 2011, 07:30:32 am »
Þiūrint kokias dar dalis supirkai, kartais tos senos , kur išėmei gali ilgiau laikyt nei naujos. :)
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti. :D

Neprisijungęs Rober

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 282
picnic patikima
« Atsakymas #5 Įrašytas: Liepos 08, 2011, 07:34:45 am »
Citata
mano parašė:
 o del vaziuokles tai parduosiu senas dalis,kaip devetas ir nauja visa vaziukle uz 20svaru turiu:D:p lietuviskas p tai kam cia blogiau,kaip vazineji ir klausai kada basrkes,ar subirs:@ ar uz 20 toliau sau be galvos skausmo skaldai ir linksma muzikele klausai:DB)

Tai kad po perrinkimo važiuoklė greičiau subyrės, negu originali senoji :) O be to, važiuoklė už 20 svarų tai aišku, kad kiniškas fufliakas :) Tikriausiai padarei klaidą.

Neprisijungęs mano

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 17
picnic patikima
« Atsakymas #6 Įrašytas: Liepos 12, 2011, 00:52:12 am »
na beja jei ka dar senas turiu:p o suprantu ta Lietuviska pavyda:@ bet pats tos tautybes esu,tai per daug i galva neimu;) o sias dalis gavau is vienos kompanijos dideliu tinklu anglijoje,kuri kiekviena diena tiekia dalis i servizu tinkus ir duoda 1 metu garantija joms:p:D ir pats jos vadovas padare man 35% nuolaida butent sei nuostabiai atrodanciai  picnic ipsum:@:p:D na tai kas dar kam blogai?;)

Neprisijungęs mano

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 17
picnic patikima
« Atsakymas #7 Įrašytas: Liepos 12, 2011, 00:56:23 am »
ir beja kas turi 10 ar daugiau metu senumo masina su orginaliomis dalimis,o dar ypac Lietuvoje? tas konkretus optimistas:D

Neprisijungęs Vytautas didysis

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 6
picnic patikima
« Atsakymas #8 Įrašytas: Liepos 21, 2011, 10:56:15 am »
Normaliai laiko tos vaziokles tiek Picnic , tiek Carina E , Tiek Avensis ir nereikia cia daug diskutuot . Be to super didele itaka daro keliu kokybe . Kokie keliai Lietuvoje o kokie Anglijoj ??? As va sugalvojau prisikabint prie priekinio stabilizatoriaus antgaliu ir pavargt nuiminejant senus . Nuemes taip pat neradau nieko blogo juose . Priprates lietuvoje krapstyti automobili bent karta i puse metu - nepamirsti ir Anglijoj sio reikalo , tik cia tai daryt reikia gal tris kart reciau ...B)

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
picnic patikima
« Atsakymas #9 Įrašytas: Liepos 22, 2011, 17:45:29 pm »
Beje man visada buvo idomu, nes neteko paciam bandyt :) Ar lengva persiorientuot, kai reikia auto vaziuot LT ir UK, na ta prasme, ten matyt galioja kaires rankos taisykle pavojingiau sukti i desine nei i kaire sankryzoje. Galu gale jei mech. deze, tai net keista turetu buti, kad ricaga reik stumdyt su kaire ranka. :)?? Kiek laiko reikia kad normaliai jau orientuotis UK su eismu. Buvau Liverpooli pora kartu, bet neteko vairuot, bet kol pripratau eidamas per gatve ziuret i priesinga puse, tai reikejo 3 dienu :)
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs mano

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 17
picnic patikima
« Atsakymas #10 Įrašytas: Liepos 24, 2011, 21:08:46 pm »
na as pradejau vairuot po 1savaites buvimo anglijoj. pirma karta prie vairo sedau 4h ryto tai dar buvo tamsu,na tai sunkoka buvo vaziuot kitoje puseje vairu ir dar teko vaziuot is londono o paskui dar autostradoj tai rankos ytemtos buvo,o kaip prasvito pasidare visai lengviau;) aisku kelis kartus vos neislekiau pries eisma ar lietuviskai naglai uzlindau;),bet visada zinot reike cia nusprendziau: laikytis saligatvio keleivio puseje ir niekada nebusi pries eismaB) na ir su rankiniu nuo pradziu buvo baisoka sukytis,nes atrodo kad apsiversi,bet db nera skirtumo man visai ar UK auto ar LT,tas pats valdymas,o vairuoju uk apie 2 metus db.

Neprisijungęs Vytautas didysis

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 6
picnic patikima
« Atsakymas #11 Įrašytas: Rugpjūčio 16, 2011, 12:45:15 pm »
Ir cia taip pat galioja DESINES rankos taisykle :D

Neprisijungęs bes

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 7
picnic patikima
« Atsakymas #12 Įrašytas: Spalio 14, 2012, 22:28:01 pm »
Pas mus 1998 Picnicas Lietuvoje per 2 metus pakeiteme tik 2 galinius sailentblokus.
Turejau Carina E, prasukau 170 000 km, neteko keisti amortiku, sarnyru ar vairo traukiu antgaliu.
Turiu dabar Passat B4, vairo traukes antgalius teko keisti per metus jau antra karta.

Citata
mano parašė:
ir beja kas turi 10 ar daugiau metu senumo masina su orginaliomis dalimis,o dar ypac Lietuvoje? tas konkretus optimistas:D
Carina E 1995 m, 1,6 & Picnic 1998 2,0