Autorius Tema: D4D variklio pasildymo problema  (Skaityta 61074 kartus)

Neprisijungęs Jordan

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 212
D4D variklio pasildymo bedos :(
« Atsakymas #30 Įrašytas: Gruodžio 25, 2008, 11:42:57 am »
Na maniskis irgi 2003 2.0 D4D, ir syla LABAI GREITAI !!! Ryte is po nakties uzkurus ir nuspaudus sildytuva po kokiu 3-4 min jau puciamas  siltas oras i salona (cia stovint, nevaziuojant). Kazkur girdejau, kad nerekomenduojama vaziuoti su ijungtu sildytuvu. Kaip suprtau manuale, tai jis ne varikli sildo, o elekrto pagalba sildo ora puciama i salona.  Tai va o be sildytuvo uztenka pavaziuoti apie 5 min (3km) ir jau tikrai silta ora pucia.

cia buvo siek tiek sneketa apie ta sildytuva : http://www.toyotaclub.xz.lt/forum/viewthread.php?forum_id=110&thread_id=51

..yra foto..;)
« Paskutinį kartą keitė: Gruodžio 25, 2008, 11:45:52 am sukūrė Jordan »
Toyota Solara Convertible 3.3 SLE
 EX: Toyota Avenis 2003 2.0 D4D

Neprisijungęs NNZ

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 3063
  • Avensis I D4D 81kw
D4D variklio pasildymo bedos :(
« Atsakymas #31 Įrašytas: Gruodžio 25, 2008, 12:27:25 pm »
tai yra dviejų rūšių šildytuvų, vienas kuris variklį šildo ir kitas kuris salono šildo dar neužšilus varikiui. Čia temose visose šnekama apie tą šildytuvą, kuris saloną šildo.Nepatariama naudot šildytuvą važiuojant, nes jis naudoja išmetamąsias dujas kaip šilumos šaltinį.
Geriau nežadėti, nei pažadėjus neištesėti.(Ekleziastas)

Neprisijungęs Vycka

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 85
  • 2016 RAV4 Hybrid AWD-i
D4D variklio pasildymo bedos :(
« Atsakymas #32 Įrašytas: Gruodžio 25, 2008, 20:33:05 pm »
Aš žinau tik 2 variantus: šildo orą arba šildo aušinimo skystį. Pas mane šildo aušinimo skystį degindamas dyzelinį kurą spec kameroje. Galima naudoti tiek stovint, tiek važiuojant, bet veikia tik užvedus variklį. Primontavus papildomą valdymo bloką galima šildyti aušinimo skystį ir neužvedus variklio.
Matt, gali būti, kad pas tave automatinis pašildymas (sugedo?) arba jo nėra, nes automobilis skirtas šiltesnio klimato zonai. Mano Corolla ruošta šiaurinei rinkai.
« Paskutinį kartą keitė: Gruodžio 25, 2008, 20:36:31 pm sukūrė Vycka »

Neprisijungęs MantasT

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 403
D4D variklio pasildymo bedos :(
« Atsakymas #33 Įrašytas: Sausio 04, 2009, 22:46:46 pm »
Na va - ziema pasveikino ir mane. Sedau vakar prie per nakti lauke pastovejusios Verso vairo, tai uzsikuriau tik ish deshimto karto :o
Pasuku rakteli iki kol uzgesta lepute rodanti, jog variklis pasildytas (tokia nedidele horizontaliai paguldyta spyruokle :)  ir suku rakteli - ne velnio. Kankinaus, bet siaip ne taip. Kaimynas patare pasiziureti ir nusipirkti "zvakiu pakaitinima". Kas tai yra ir su kuo tai valgoma? Mano pirmas dyzelis, tai nfga nesupratau. Kaip vadinasi "oficialiai" ir gal dar anglishka apibudinima? Kokios kainos ir ish kur pirkti?

Neprisijungęs Vycka

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 85
  • 2016 RAV4 Hybrid AWD-i
D4D variklio pasildymo bedos :(
« Atsakymas #34 Įrašytas: Sausio 05, 2009, 12:15:31 pm »
O kaimyno paklausti nenori? :) Šiaip aš irgi nesu tokio girdėjęs... Gal kaimynas taip vadina tai, apie ką mes čia kalbėjom?

Neprisijungęs NNZ

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 3063
  • Avensis I D4D 81kw
D4D variklio pasildymo bedos :(
« Atsakymas #35 Įrašytas: Sausio 05, 2009, 13:16:35 pm »
tai ta spirale ir yra tam skirta kad suveikia ir yra pasildomos zvakes, tau tikriausiai neveikia.
Geriau nežadėti, nei pažadėjus neištesėti.(Ekleziastas)

Neprisijungęs kubilas

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 354
D4D variklio pasildymo bedos :(
« Atsakymas #36 Įrašytas: Sausio 05, 2009, 20:30:00 pm »
Po 4 dienu pagaliau prisokau prie savo versiuko.o gal ir po 5.negaliu tiksliai pasakyti.temperat lauke si ryta -16Alytuje.8val ryto.pakaitnu zvakes (ikiuzges)s pol oborota.saliara is orlen-Verva.pecius kaitina su visais pasildymais+idle up,kad geriau krautu akuma.ir visi pribambasai veiktu.saluiaro man negaila(savo laiku jau pritaupiau)tik bedos buvau prisdares).sniegai nusuto ,ledai nusilo-ir v period.:);):D

Neprisijungęs MantasT

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 403
D4D variklio pasildymo bedos :(
« Atsakymas #37 Įrašytas: Sausio 05, 2009, 21:53:39 pm »
Atsisedau siandien gryzes ish darbo paziureti ar uzsikurs, tai nfga. Pakaitinau zvakes tas, paabndziau uzkurti bet niekaip. Kaimynas pasake, akd galejo uzshalti kuro filtre esantis dyzelis. Nuo kalniuko deshimt metru pasistumiau tai ishkart uzsivedziau :) NUvaraiu nusipirkti skyscio, kur maishosi su dyzeliu, kad nesuledetu kuras, tai aplinkinese degalinese neradau! Is Maximo spaskutini paemiau, susiverciau, pavazinejau, akd ishsivaikshciotu po visa sistema ir vsio. Lauksim rytdienos, ziuresim kaip rytoj seksis.

Neprisijungęs Smac

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 810
  • +37067068088
    • www.dancesportinfo.lt
D4D variklio pasildymo bedos :(
« Atsakymas #38 Įrašytas: Sausio 05, 2009, 22:22:22 pm »
As tai sian 3 kartus rakteliais pazaidziau iki lempike uzges, bet is pirmo karto biski nepagavo, tai is antro iskart uzsivede, paskui visa diena kelis kartus su pertraukom be jokiu problemu is pirmo karto net lempikes nelaukiant... Siaip geras akumas daug ka reiskia :)
Nerasykit man asmeniniu pranesimu, jei nenorite laukto po puse metu atsakymo :) Geriau e-mailu :)

Neprisijungęs NNZ

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 3063
  • Avensis I D4D 81kw
D4D variklio pasildymo bedos :(
« Atsakymas #39 Įrašytas: Sausio 06, 2009, 09:29:46 am »
na matt kaip šiandien vedėsi mašiniukas? Tokiam šaltį tai reikėtų kaip minimum 2 kartus pakaitint žvakes, nes maniškė tai spol abarota neužsikūrė tik kai variklis 3 kartus apsisuko tai tik tada pagriebė.
Geriau nežadėti, nei pažadėjus neištesėti.(Ekleziastas)

Neprisijungęs mvideolt

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 108
D4D variklio pasildymo bedos :(
« Atsakymas #40 Įrašytas: Sausio 06, 2009, 11:07:58 am »
Aš pamatęs termometro stulpelį ilgai dvejojau, bet TOYOTA COROLLA  VERSO D4D su savo start mygtuko sistema puikiai pašildė tiek, kiek reikėjo ir kaip rašė "spol oborata" nudžiugino.

Neprisijungęs ruzikas

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 71
D4D variklio pasildymo bedos :(
« Atsakymas #41 Įrašytas: Sausio 06, 2009, 11:15:22 am »
mano picnikas .siandien 5 ryto uzsivede is puse apsukos!zvakes kaitinau tik viena karta!

Neprisijungęs MantasT

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 403
D4D variklio pasildymo bedos :(
« Atsakymas #42 Įrašytas: Sausio 06, 2009, 21:52:25 pm »
Ech laimingi Jus. Neuzkuriau siandien niekaip. Ir zvakes ilgiau pasildziau ir ne viena karta.Kabinti kabina, bet neuzsiveda. O po kokio deshimto karto shildymo ir pasukimo pradedu jausti, kad akumas jau silpniau dirba. Nuo kalniuko pasistumus neishejo uzvesti, nes ratai nekabino kelio per sniega. Kaimynas patempe ant virves 3-5 metrus ir ishkart atleidus sankaba uzsikure. Taip, kad nelabai gerai. Penktadieni varau i servisa, kad patikrintu akumuliatoriu, zvakes ir t.t. Palieku ieskoti profesionalams priezasties. kiek tureciau pasiruoshti pinigu?

Neprisijungęs Memelis

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 962
D4D variklio pasildymo bedos :(
« Atsakymas #43 Įrašytas: Sausio 06, 2009, 23:02:48 pm »
Geras akumas yra bene svarbiausias dalykas salta ziema. Aisku jei bus prastos pakaitinimo zvakes, kuras, kuro filtra, siurblys ir t. t. tai suk nesukes, neuzvesi. Man tai kazkaip bedu nera, kuriasi gerai.
'04 Avensis Liftback 2.0 D4D Linea Sol
'09 Corolla Verso 2.2 D-CAT Linea Sol Sport

Neprisijungęs Vycka

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 85
  • 2016 RAV4 Hybrid AWD-i
D4D variklio pasildymo bedos :(
« Atsakymas #44 Įrašytas: Sausio 07, 2009, 08:12:07 am »
Matt, gal pas tave vasarinis kuras dar užsilikęs ir šąla, tirštėja? Reiktų pašildyti garaže kur ar kokioj požeminėj aikštelėj ir gal bėdos išnyktų? Paskui užsipilti antiužšaliminio priedo kokio, ar atskiesti žieminiu dyzelinu?